Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dreamer píše:No ja ale budem skôr dávať podľa potrieb tímu, to že niekomu fandím je až na druhom mieste, ale samozrejme budem dávať na nich ale nie vždy. Inak dúfam že to stihnú spraviť zaradenie do týmu do 18:30 aby som už mohol natipovať.
kludne mozes natipovat. Ale pozeram, ze vlastne si uz tak urobil.
Nech posledný zápas dopadne akokolvek,tak výhra nad pavúčikmi je už v našej kapse. :wink: Boli to všetko velmi tesné zápasy,ale dopadli pre nás dobre a tak 1 výhra s našou novou posilou je doma.
Tak dúfam, že som nezačal v novom pôsobisku tak zle. A že sú spokojní aj moji spoluhráči :)
dreamer píše:Tak dúfam, že som nezačal v novom pôsobisku tak zle. A že sú spokojní aj moji spoluhráči :)
Tak ja som spokojný,myslím si,že nás dobre doplníš,tam kde bola doteraz slabina tohto tímu,plus si aj komunikatívny,konečne sa to aj v našom topicu začína hýbať :D a je vidno,že si tímový hráč,čo ma teší o toto mi išlo. :wink:

Hmmm dnes ak vyhraju favoriti Phoenix i Anaheim,tak bude zrejme X a prehra po predlžení. :?
škoda. stačilo jeden tip pri Calgary napríklad zmeniť no.
Adri diky, ale radšej uvítam aspoň ja :D keď sa viac bude dariť tímu ako mne v jednotlivcoch, aj keď druhé miesto je naozaj moc pekné :yes:
dufam, ze ste si dnes vzali ku nam aj stany. Rezervacia v hoteli bola nejakym nedorozumenim stornovana :sarcasm:
arek píše:dufam, ze ste si dnes vzali ku nam aj stany. Rezervacia v hoteli bola nejakym nedorozumenim stornovana :sarcasm:
My máme u švolca ubytovanie v jeho nádhernej velkej vile,čo má od teba arek každý člen tímu zaistené,exkolegu a členov jeho oblúbeného tímu na mraze v stane spat nenecha,tak to skús v dalšom dueli. :D
sorry arek, mali silne argumenty :neviem:
Obrázek
svolco ty si tak lahko manipulovatelny :D

dean, sakris ste nemohli niekde tie dva boodiky este trhnut? s tym ich vykonom a aj tak vyhrali :slap:
my sme hrali to, co stacilo. Keby Insiders odolavali viac, pridali by sme viac bodov :neviem:
arek píše:my sme hrali to, co stacilo. Keby Insiders odolavali viac, pridali by sme viac bodov :neviem:
Nemyslím si. Vám pomohlo v prvom rade šťastie, že Vancouver na poslednú chvíľu stihol vyrovnať a to rozhodlo. Nabudúce toľko šťastia Vám už nenecháme :)
dnes sme vam nedali sancu, ja som zatiahol roletu nechcel som vas nicit predsalen ste byvali partaci :-P :oslava:
dreamer píše:
Nemyslím si. Vám pomohlo v prvom rade šťastie, že Vancouver na poslednú chvíľu stihol vyrovnať a to rozhodlo. Nabudúce toľko šťastia Vám už nenecháme :)
No dnes som sa bál,že nám to žraloci a opäť Chicago presne takto to opäť pokazía, no naštastie si ten rekord nechceli kaziť X :D Aj ked goly to boli haluzácke,ale boli a konečne 3 bodíky,už sme skoro zabudli ako vyzeraju :D
Adri fantastický výsledok dnes, :clap: :clap: som ti hovoril,tocha taktiky sklbené zo šťastím a intuíciou ktorú ty máš dobrú a výsledok je tu. :wink: Dúfam,že takýto výsledok ešte sem tam aj zopakuješ ,nie,že sa budeš teraz vyhrievať na tomto dni do konca tipovačky. :D Máš na takéto výsledky aj častejšie. :wink: dreamer tiež parádny výsledok ako individuálne tak i po taktickej stránke trochu,tak už o tom,že nám nosíš smolu nechcem počuť ani slovo :wink: Nič také,len sme mali krízu,ale dúfam,že sme ju už prekonali. :wink: Boss nás dobre istil X keby boli,tak sme to celkom dobre zvládli a 2 výhra po sebe je v kapse. :wink:
Tak bolo to preto, že sa mi nedarilo a nedarilo sa ani teamu. Takže verím, že už pôjdeme len hore. Som rád, že si ma zobral :)
Hmmm tak ked sme dnes vyšli na predposledný zápas zápas proti Killerákom,postavil sa proti nám,len 1 ich člen Hossa81 a hral proti nám neustále oslabovku, :D Netušíme čo je vo veci,ale ak to moc nezvržeme,dalšie 3 bodíky sú v kapse do tabulky,ešte pred v podstate začiatkom zápasov,. :wink:
No už je jasné, že horšie ako 5-ty v tomto kole neskončíme. Už len vyššie sa dá ísť. :lol2:
Dean píše:Adri fantastický výsledok dnes, :clap: :clap: som ti hovoril,tocha taktiky sklbené zo šťastím a intuíciou ktorú ty máš dobrú a výsledok je tu. :wink: Dúfam,že takýto výsledok ešte sem tam aj zopakuješ ,nie,že sa budeš teraz vyhrievať na tomto dni do konca tipovačky. :D Máš na takéto výsledky aj častejšie. :wink: dreamer tiež parádny výsledok ako individuálne tak i po taktickej stránke trochu,tak už o tom,že nám nosíš smolu nechcem počuť ani slovo :wink: Nič také,len sme mali krízu,ale dúfam,že sme ju už prekonali. :wink: Boss nás dobre istil X keby boli,tak sme to celkom dobre zvládli a 2 výhra po sebe je v kapse. :wink:
Taky jsme natipovali slusne, ale proti vam, jsme nemeli sanci, navic adri byla nejlepsi ze vsech :good: No mohli jste si ten vykon nechat na nektereho z nasich souperu, ale je to hra tak to beru s nadhledem a samozrejme gratuluji k nejlepsimu vykonu dne :)
Super škoda, že sme neskončili vyššie. Dúfam že tretie kolo sa vydarí ešte lepšie.
Selly8 píše:
Dean píše:Adri fantastický výsledok dnes, :clap: :clap: som ti hovoril,tocha taktiky sklbené zo šťastím a intuíciou ktorú ty máš dobrú a výsledok je tu. :wink: Dúfam,že takýto výsledok ešte sem tam aj zopakuješ ,nie,že sa budeš teraz vyhrievať na tomto dni do konca tipovačky. :D Máš na takéto výsledky aj častejšie. :wink: dreamer tiež parádny výsledok ako individuálne tak i po taktickej stránke trochu,tak už o tom,že nám nosíš smolu nechcem počuť ani slovo :wink: Nič také,len sme mali krízu,ale dúfam,že sme ju už prekonali. :wink: Boss nás dobre istil X keby boli,tak sme to celkom dobre zvládli a 2 výhra po sebe je v kapse. :wink:
Taky jsme natipovali slusne, ale proti vam, jsme nemeli sanci, navic adri byla nejlepsi ze vsech :good: No mohli jste si ten vykon nechat na nektereho z nasich souperu, ale je to hra tak to beru s nadhledem a samozrejme gratuluji k nejlepsimu vykonu dne :)
Dakujem,hej bol to vyrovnaný duel,ked som videl,že idete proti nám,máš silný tím v ktorom to máte dobre rozhodené Selly,tak som vedel,že len takýto scenár by nám mohol priniesť výhru. :wink: A mali sme šťastie celkom sa vydaril ,Adri skvelý výkon podporená mojou novou posilou šikovným chalanom dreamerom.Nech sa darí v dalšich 2 kolách,vela šťastia prajem. :wink:
Tak nakoniec 4 miesto,no po tom trápení z predošlých dní ,prišli 4 výhry po sebe v ten pravý čas a podarilo sa nám to vytiahnuť aspon takto. :) Dostať sa nad čiaru do play off a dúfam,že na to dokážeme nadviazať v dalších 2 kolách,zostavajúcich do konca základnej časti. :wink: Dreamer,boss gratulujem k parádnemu umiestneniu aj v individuálke :clap: ,aj ked pre nás je viac tímový výkon, mám z vašich výsledkov i poctivého tipovania každý den,bez výpadkov radosť,chcem sa vám aj tebe Adri všetkým podakovať a popriať vela štastia aj v dalšej časti sezony. :wink: Dreamer velmi dobre si medzi nás zapadol ,som rád,že si medzi nás prišiel,ako si parádny tipér,tak si aj tímový hráč a to ma velmi teši. :wink: Kolegovci dobre sa doplname,každý vie kde je jeho miesto a spolu tvoríme myslím celkom dobrý tím,ktorý sa ešte o tu bednu pre najlepšie 3 tímy s trochou šťastia verím ešte pobije. :wink:

Tak je tu nové kolo tak podme do neho,sa pobiť s konkurenciou o čo najlepší výsledok z neho. :box:
milos, si moj vzor, ako tiper aj ako GM :good: a som rad, ze drzis slovo a plnis to co si slubil, podla mna najhodnotnejsia znacka KTL, tim EI je vo vybornych rukach
WildCelt píše:milos, si moj vzor, ako tiper aj ako GM :good: a som rad, ze drzis slovo a plnis to co si slubil, podla mna najhodnotnejsia znacka KTL, tim EI je vo vybornych rukach
Wildo tak od teba tá pochvala teší,dakujem za to. :) Vážim si ťa ako človeka,čo toho tu urobil pre HF vela urobil,aj tipér si skvelý, GM takisto. :) Svôj slub,čo som kedysi chalanom dal,že sa ujmem kormidla EI a nebude sa tu tak často meniť vedenie sa snažím plniť,začínal som v tomto tíme a tak mi na jeho značke záleží. :klobuk:Odtialto odídem už iba do penzie. :Durčite nie do iného tímu KTL. :wink:
adrislovakia píše:Ta to tu zije :D
Nechcem vas chvalit aby som nezakrikla ;)
:frajer2: :sarcasm: :matika: :pivo2: :petrik: :moj: :hit2: :fight: :mrkva: :ref: :kajo: :bavme: :hmm: :sleep2: :antry: :rev: :guns: :psst: :%): :%): :rocker: :pivo: :razzi:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG