Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No toto se dá shrnout jediným slovem: HRŮZA!!! :thumbsdown: :-O :cry:
Jirka-IV píše:No toto se dá shrnout jediným slovem: HRŮZA!!! :thumbsdown: :-O :cry:
Asi prestanem tipovať NBA zápasy, tam som trafil všetky tri.
HF už nějakou dobu "oblíhám", ale aby tým měl 0 bodů? :D To jsem snad ještě neviděl... Nestresujme se tak chlapci :)
androj píše:HF už nějakou dobu "oblíhám", ale aby tým měl 0 bodů? :D To jsem snad ještě neviděl... Nestresujme se tak chlapci :)
To si ma potešil. :D
Tak dnes ste ma nenormálne, ale nenormálne potešili. Výhra nad Mustangmi, síce po predĺžení, no je aj tak cenná. Som rád, že konečne po mojich sériach podržali tím aj ostatní členovia tímu. Výhra 9:8 po nájazdoch ma potešila ako sa len dá. Vôbec som to nečakal a úprimne ma teší, že aj ostatní členovia tímu majú na to ťahať to za tím. Ďakujem chalani!
yzy19 píše:Tak dnes ste ma nenormálne, ale nenormálne potešili. Výhra nad Mustangmi, síce po predĺžení, no je aj tak cenná. Som rád, že konečne po mojich sériach podržali tím aj ostatní členovia tímu. Výhra 9:8 po nájazdoch ma potešila ako sa len dá. Vôbec som to nečakal a úprimne ma teší, že aj ostatní členovia tímu majú na to ťahať to za tím. Ďakujem chalani!
Jaj, tak to já dneska namyšleně řeknu, že jsem na sebe pyšnej :D Pač by výhra jinak nebyla :D Léta zkušeností se projevili po nájezdech a chladnokrevný zakončení pod víko Mustangi dorazilo :D
androj píše:
yzy19 píše:Tak dnes ste ma nenormálne, ale nenormálne potešili. Výhra nad Mustangmi, síce po predĺžení, no je aj tak cenná. Som rád, že konečne po mojich sériach podržali tím aj ostatní členovia tímu. Výhra 9:8 po nájazdoch ma potešila ako sa len dá. Vôbec som to nečakal a úprimne ma teší, že aj ostatní členovia tímu majú na to ťahať to za tím. Ďakujem chalani!
Jaj, tak to já dneska namyšleně řeknu, že jsem na sebe pyšnej :D Pač by výhra jinak nebyla :D Léta zkušeností se projevili po nájezdech a chladnokrevný zakončení pod víko Mustangi dorazilo :D
Som na teba hrdý :D, preto som ťa dal aj na 1.miesto v nájazdoch. :biglol: Drž sa androj. :clap:
No chlapi, konečne. Ja som vedel, že čoskoro mi dojde dych a je vidno, že aj vy to viete ťahať spolu, čo som rád. Dnes ste takpovediac všetci traja pridali ruku k dielu a vyhrali sme nad Pavúkmi. Vedieme si cenné tri body. Dostal som sa do krízy, čo je vidno na mojich výkonoch ako aj na štatistike, kde sa prepadávam. No hlavné je, aby sa darilo tímu, nech postúpime do PO. Tak nech nám vydrží spolupráca! :)

PS: Jirka, veľmi dobrých 14 bodov. Androj a B.Wall, tiež fajn po 8 bodov. Yzy po 4 body :sad2:
Vyhrali sme 22:16
Yzy19: Krize zase pomine! Hlavně že jsme tě zastoupili a vyhráli! GO EVIL INSIDERS GO!!! :clap: :clap: :clap:
Ja tedy nestiham tady ty tabulky probihat (koukam jen na tymove, na ty individualni vubec) a jsem rad, ze se nam dari a to velice dobre. Porazili jsme uz par silnych souperu a snad to tak bude pokracovat. Jen tak dal :oslava: .
Chlapci robite mi fakt radost. Drzim palce. :cool:
eman22 píše:Chlapci robite mi fakt radost. Drzim palce. :cool:
JJ, aj mne. Som rád, že som po tebe prevzal klub, ktorému hrozilo zaniknutie no on sa povzviechal a teraz sa to vyplatilo. Neviem, či zle vidím, ale nie sme náhodou 1. v koneferencii aj v divízií aj bez jedného odohratého zápasu? :) Chlapi, som na vás pyšný. Teraz ste posledné 3 dni odviedli robotu za mňa, keďže som v podstate prispel najmenej k výhre. Predošlé dni som to ťahal zas aj ja. Snáď na tom vydrží.
Ešte androj. Prečo si nenatipoval? Síce sme vyhrali, no nabudúce nech sa to nestane. Ja už nekontrolujem, či sme natipovali všetci, tak som bol dosť udivený, že nie. Ale nič sa nestalo, výrazne to nijako nepostihlo tím. Hoši hošatí pome do ďalších súperov!!! :box:
Tak to je dobra zprava, ze se dari. Jen tak dal , znicime je vsechny :bitka3: :yes: .
Kuna ten Androj je vůl :x Netipoval :oops: To je hrůza pánové člověk si myslí, že to tam má a ani se nemrkne... omlouvám se, snad to napravím dnešním výkonem :) :wink:
androj píše:Kuna ten Androj je vůl :x Netipoval :oops: To je hrůza pánové člověk si myslí, že to tam má a ani se nemrkne... omlouvám se, snad to napravím dnešním výkonem :) :wink:
TO budeš muset mladej :D
Síce nejde vyhrávať stále, no dnes som sklamaný. Fakt som prehru nad Včelami nečakal. :bitka3: Nabudúce sa musíme viac posnažiť, podľa mňa zbytočná strata bodov.
Aj tak spojení s blbým týmovým výkonem a já jsem ublně šílenej mi radost neudělal ještě že je ten hokej aspoň co mi dělá radost...
:D Tak dnes sa nehrali žiadne zápasy, no podali sme naj výkon v KTL :D Nenasere to? :D Traja sme trafili obidva zápasy a androj jeden. Škoda. :D
Dnes výhra potešila, no čakal som, že súperovi dáme debakel. No nevadí, dôležité sú tri body a tie máme.
Androj teď jaksi netrefuje vůbec nic... jaj to je krize... :(
androj píše:Androj teď jaksi netrefuje vůbec nic... jaj to je krize... :(
Androjíčko, ty vieš zabodovať, keď sa napr. mne nedarí. Takže to nevzdávaj, zajtra to môže byť aj tvoj deň. Určite si prínosom pre tím.
yzy19: :frajer: :frajer: :frajer:
Jirka-IV píše:yzy19: :frajer: :frajer: :frajer:
:cool: Odľahlo mi. :cool: :D Toto mi nabudúce nerob. :D
yzy19 píše:
androj píše:Androj teď jaksi netrefuje vůbec nic... jaj to je krize... :(
Androjíčko, ty vieš zabodovať, keď sa napr. mne nedarí. Takže to nevzdávaj, zajtra to môže byť aj tvoj deň. Určite si prínosom pre tím.
Díky za podporu, ale teď se sebou vůbec rozhodně spokojenej nejsem...
Škoda, dnes sme prehrali síce nad nepríjemným, no hrateľným súperom. Snáď nabudúce.
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG