Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ok, good. Toto sa mi páči. Ešte poposielam tebe a aj ostatným tipérom jednu PM, kde dačo priblížim a pod. Som rád, že si si sem našiel cestu. :biglol:
Obrázek
Napríklad. Dobrý si petrik. Obdivujem ťa. :cool:
nuž mne sa to veľmi pozdáva, skvelá práca petrik... :good: (jednoznačne lepšie, než to predošlé)
Jj Walt. Ešte mountain predloží dáke návrhy. Tak až potom vyberieme niečo.. Názov tímu sa meniť nebude, to je hádam jasné. Len logo a bannery, ak to pôjde.
alebo nieco jednoduchsie... na logo podla mna tiez nie zle...

Obrázek

kua ako sa redukuje velkost obrazka? sorry... :D
http://ktl.hokejforum.com/index.php/tim ... l-insiders

Toto je web o KTL, ktorý bude mať na starosti Steven...

Doterajšie výsledky:
2006/2007 - víťaz KTL, celkové 1. miesto
2007/2008 - celkové 18. miesto
2008/2009 - celkové 18. miesto

S tým treba dačo fakt robiť. Dúfam, že sezóna, čo bude, tak bude stabilná a budete pravidelne tipovať.. Nepáči sa mi to.. 18. miesto.
I keď v poslednej sezóne, 2009/2010 tuším EI poslední neboli. Ale aj tak to treba vyrázne zlepšiť.
Hoši, oficiálne sme v KTL, už len s vami uzatvorím zmluvy..



ahoj,

tvoj tim splnil podmienky pre prihlasenie do KTL sezony 2010/2011 a uz od 1. septembra budes moct podpisovat zmluvy s tipermi.

Vela stastia!

_________________
S pozdravom Komisia KTL.


:cool:
yzy19 píše:http://ktl.hokejforum.com/index.php/tim ... l-insiders

Toto je web o KTL, ktorý bude mať na starosti Steven...

Doterajšie výsledky:
2006/2007 - víťaz KTL, celkové 1. miesto
2007/2008 - celkové 18. miesto
2008/2009 - celkové 18. miesto

S tým treba dačo fakt robiť. Dúfam, že sezóna, čo bude, tak bude stabilná a budete pravidelne tipovať.. Nepáči sa mi to.. 18. miesto.
I keď v poslednej sezóne, 2009/2010 tuším EI poslední neboli. Ale aj tak to treba vyrázne zlepšiť.
no veru ja by som rad videl EI opat na vyslni. Este si pamatam ako sme v prvej sezone boli velki rivali a bojovali o prve priecky :box:
a tu stranku nema na starosti len steven :)
Prepáč arek. :good: Ale pracuje, aby sa znovu rozbehla. Mňa na to nahováral, ale ja som odmietol, lebo neviem, či by som stíhal a chcelo by sa mi s tým robiť..

Prioritou EI bude postup do PO. Ale môžeme zájsť aj ďalej. Martin83 je naladený na víťaznú vlnu. Je to tím plný motivácie. :biglol:
Veľké logo bez pozadia:
Obrázek

Minilogo bez pozadia:
Obrázek

Banner yzy19
Obrázek

Banner kisin
Obrázek

Banner martin87
Obrázek

Banner mountain
Obrázek
Kruté bannery, aj to logo. Fakt som to nečakal také parádne. :good:
Ešte uvidíme, čo mountain predloží a potom si vyberieme. No tieto bannery sú parádne..
Banery super, ale logo se mi moc nelíbí :)
Ty bannery bych asi neudělal lepší a když už si s tím Steven dal tu práci, tak bych je nechal, jsou pěkné.
Jediná věc, co by šla imo zlepšit, tak sladit to logo barevně s tím bannerem, protože v tom logu jsou úplně jinačí barvy.
Akurát tá oranžová na tom logu sa nehodí k tej farbe bannera ale ja som velice spokojný. :good:
Ináč je logo tiež parádne, na tom bannery tak vyniká.
Co třeba tohle logo?

Obrázek
Toto posledné je mountain veľmi pekné :good: ale najkrajšie je to čo je v bannery ...
Prihlásil som nás na turnaj Elithe Trophy.. Neviem, čo sa tam tipuje, ale proste sa tam tipuje. Tak sa vám potom ozvem, keby niečo. :D
Už len uzatvoriť zmluvu s martinom83, ktorý to len potvrdí..
Tím ako prvý v KTL dostal aj licenciu, čiže máme istú účasť v sezóne.
Zdarec borci, tak jsem se tady zastavil. Viděl jsem ty loga co se tady vytvořily. Autor zaslouží obrovskou pochvalu :good: Paráda. A díky za číslo 87 :cool: . Jinak bych chtěl říct, že tým máme velice nadějný, jen je potřeba potvrdit to na "ledě". Doufám, že se trochu rozehrajem na Elite trophy. Tipuje se tam příprava, to je sice uplně nejisty na tipování ale může nám to posloužit jako rozcvička. Tam ještě tak o výsledek nejde ale pak už jo. Já jsem přesvědčen, že můžem hrát hodně vysoko a dostat se do play off. Tam už se pak může stát cokoliv. HESLO ZNí:


"Není důležité zučastnit se, ale VYHRÁT".
martin83 píše:Zdarec borci, tak jsem se tady zastavil. Viděl jsem ty loga co se tady vytvořily. Autor zaslouží obrovskou pochvalu :good: Paráda. A díky za číslo 87 :cool: . Jinak bych chtěl říct, že tým máme velice nadějný, jen je potřeba potvrdit to na "ledě". Doufám, že se trochu rozehrajem na Elite trophy. Tipuje se tam příprava, to je sice uplně nejisty na tipování ale může nám to posloužit jako rozcvička. Tam ještě tak o výsledek nejde ale pak už jo. Já jsem přesvědčen, že můžem hrát hodně vysoko a dostat se do play off. Tam už se pak může stát cokoliv. HESLO ZNí:


"Není důležité zučastnit se, ale VYHRÁT".
Mal som poobede blbé reči a pod. No martin, vieš neskutočne motivovať. Tvoj citát je parádny a snáď sa budeme riadiť podľa neho.
http://www.hokejforum.com/viewforum.php?f=216

Zamierte sem. Už sa môže tipovať..
Mountain sa dnes celkom pekne ukázal :biglol:. Zatiaľ v pohode skóre.
No já bych to nepřeceňoval :) A naopak ani nezatracoval ostatní, protože tady ta příprava se tipuje špatně. Aspoň v mojem případě, kdy se mi opravdu nechce hledat, jestli ty týmy nastoupí v plné sestavě nebo s B týmem (někdy i Cčkem), takže je to spíš o štěstí.
No hoši z mojí strany propadák, sypu si popel na hlavu. Ale souhlasím s Mountainem, toto je strašně těžké tipovat. Týmy nastupují v různých sestavách i golmani se v půlce třeba vystřídají, dneska třeba byly dva duely Calgary a Vancouveru :scare . Ale tak všichni jsou na tom stejně. Tak i my to berme jako přípravu na sezonu a JEDEM!!!!
Nazdar panove ja jsem se tu tak kolik pul roku neobjevil tak jednoducha otazka, jsem jeste clenem tymu? :D
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES