Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

BIG THX EXO!!!!!!Tak si nas opat raz zachranil.A zasa tie pos*ne X-ky....Opaen sa skvele zdviha,ako Fenix!!!My schwolcom trocha zaostavame,ale nas cas este pride!!!!Teda dufam.Inak,trocha sme v utkme,ale to sa zmeni uz tento vikend!!!!GO EI GO.

Medik,mozes byt!!!Ale dufam,ze nas nebudes sabotovat :):):).Predsa je to velky biznis :wink:

Tak Ice Cats mají formu jak hrom :shock: ,ale stále je máme na dostřel,takže nic není ztraceno.Dnes by se nic příliš měnit nemělo,ale důležitá bude sobota kdy je na programu opět více zápasů a některé začínají už v podvečer!!Každý bod je důležitý!!Hlavně neztráce víru v dobrý výsledek a to platí pro každého člena EI.Jsme jeden z nejlepších týmů KTL !!Nám určitě Play off neunikne tak jako Detroitu v NHL :D :D

!!! Go Team Evil Insiders Go !!!

excelent píše:Jsme jeden z nejlepších tĂ˝mĹŻ KTL !!Nám urÄŤitÄ› Play off neunikne tak jako Detroitu v NHL :D :D
Jeden z najlepsiich?? :shock: NAJLEPSIII 8)
Evil Insiders

Neviem ci som to dobre pocital, ale toto kolo nas totalny vypadok a IC nas opat trhli :? :(

Vdaka Panu Bohu za excelenta :modlenie:
Open, vzhladom na moje vysledky mozme na icq dakedy pokecat.. som pripraveny na vyhazof :(

Schwolco píše:Vdaka Panu Bohu za excelenta :modlenie:
Open, vzhladom na moje vysledky mozme na icq dakedy pokecat.. som pripraveny na vyhazof :(
ty si vol...za par nevydarenych vysledkov chces uz skoncit? :lol:

arek píše:
Schwolco píše:Vdaka Panu Bohu za excelenta :modlenie:
Open, vzhladom na moje vysledky mozme na icq dakedy pokecat.. som pripraveny na vyhazof :(
ty si vol...za par nevydarenych vysledkov chces uz skoncit? :lol:
par nevydarenych??? jeden vydarenyyyy :x

Pozor přátelé!! Tým Ice Cats začíná taktizovat :wink: a včera kromě Medika tipovali až po nás a jejich celkové tipy na zápasy měli většinou shodné jako my.Jejich taktice se při jejich náskoku ani nedivím , ale my musíme bojovat dál!Nic není ztraceno.

Schwolco rozhodně nic nevzdávej a o tvém konci v týmu nemůže být řeč!!

!!! Go Team Evil Insiders Go !!!

...

chlapi rozbehnite to..fandim vam viac jak mackam

Takze vyhlasujem bojovu poradu, dnes vecer od 19:00 by som mal byt online mozno aj skor, ak sa da dojdite. 8)

marek: diky za podporu, vazim si to aj ja verim ze to este zmakneme a na to prve miesto zamakame, treba vsak trochu stastia. :)

OpenFire píše:Takze vyhlasujem bojovu poradu, dnes vecer od 19:00 by som mal byt online mozno aj skor, ak sa da dojdite. 8)

marek: diky za podporu, vazim si to aj ja verim ze to este zmakneme a na to prve miesto zamakame, treba vsak trochu stastia. :)
- skoda Open ja asi nebudem moct, takze asi nedojdem :hufi:
- co sa tyka tipov po vas, tak to nie je nic nove, seabrook i ja pravidelne tipujeme medzi poslednymi a kuko sa asi vcera oneskoril, zrejme vyspaval opicu :D
- a co sa tyka podobnosti tipov, aspon co sa tyka mna, tak je to nahoda, pretoze ja vacsinou kopirujem tipy hracov Ice Cats a tie upravujem, ale ako to neprezradim :lol:
- ale sranda bola, ked som minule natipoval 12 zapasov takmer presne ako excelent, obaja sme dali 5 rovnakych X, ale to som si vsimol, az ked zaradilo moje tipy pod jeho, predtym som jeho tipy vobec nevidel :o
- ja zatial netaktizujem, ani to neviem, tipujem vzdy za seba a snazim sa ziskat co najviac bodov pre tim :wink:

excelent píše:Pozor přátelĂ©!! TĂ˝m Ice Cats zaÄŤĂ­ná taktizovat :wink:
ze taktizovat :hufi: ze o tom neviem :lol:
bola to len nahoda ze mame podobne tipy a Wild vam to vysvetlil takze zatial nikto z nasho timu netaktizuje...

no hlavne ze mate viac bodov kazdy den ako EI takze skor by mali oni od vas odkukavat :lol: ale exo to nepotrebuje lebo uz druhu sezonu sliape na plno a asi tazko by to bolo vdaka kopirovaniu niekoho tipov :D

vidim ze nas tu nikto nema rad asi a rozplacem :fnuk: co sme vam kedy spravili ? :fnuk:

medik911 píše:vidim ze nas tu nikto nema rad asi a rozplacem :fnuk: co sme vam kedy spravili ? :fnuk:
medik pada hviezda zelaj si nieco :lol:

5 zápasů Ice Cat natipovali stejně jako my.Seabrook asi netaktizoval,a možná to byla opravdu náhoda :D :D ale boj finišuje tak se musí brát ohled na všechno. :cool: Jinak nic ve zlém kocouři padá vám to skvěle. :cool:

open prajem si aby ste nas nikdy nepredbehli :wink: dufam zýe sa to splni :lol: :lol: :lol: :lol:

dnes to bola zase nahoda ze mam take tipy ako Open :lol: pisem tipy a zrazu ked som to odoslal tak predomnu tam bol Openov prispevok o jednu minutu skor a take iste tipy :shock:

nerob sa ty a open ste ta ista osoba :lol: :lol: :lol: :lol:
vsetko to je o taktike nie _" :D

Seabrook píše:dnes to bola zase nahoda ze mam take tipy ako Open :lol: pisem tipy a zrazu ked som to odoslal tak predomnu tam bol Openov prispevok o jednu minutu skor a take iste tipy :shock:
no nebude to tym ze si skopiroval jeho tipy za nim? lebo toto uz je prilis velka nahoda ze das tipy take ako tiper pred tebou a este k tomu nahoda ze to je niekto z EI :lol: :lol:

no neverte :( sak ked to bol rozdiel jednej minuty tak hadam som nemohol cakat a presne vtedy napsiat a naco by som cakal ked uz sa hral jeden zapas :wink:
myslite si co chcete a viac sa nevyjadrujem.

ale ved jasne :wink: to len aby rec nestala, vidsi\\is ze aj medYk sa certi :lol:

medyk to som si ako preco zasluzil ??? :lol: :shock: :lol: :shock: no jo sak musime ako janik povedal aby rec nestala :wink: len tak dalej S

Trosku vo mne prevlada sklamanie, dnesne nase kolo bolo najhorsie od vtedy ako sme pokope, neviem co sa s nami deje, ale nasa forma je mizerna, sme vsak 2 a to nieje az take zle, ja som chcel vsak konferenciu vyhrat ale pri sucasnej strate je to velmi nepravdepodobne, to by sa fakt musel stat zazrak, vzdat sa urcite nevzdame, teda aspon ja urcite nie a este skusim, skusme zabojovat.

GO EVIL INSIDERS GO !!!
:fan: :fan: :fan:

Urcite sa nikto nevzdavame, 2. miesto by bolo pre takych anjelikov skvelee, my mame naviac, ale to vobec nevadi, bojujeme o kazde miesto 8)
GO EVIL INSIDERS GO !!!
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS