Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

je to vše o týmovém výkonu tak nehádat se makat a problémy řešit až když nastanou :D Jinak teď makáme fakt se mi líbí, jak to jde i přes ne moc dobrý výkony jsou výsledky nad očekávání :D :) :wink:
androj píše:je to vše o týmovém výkonu tak nehádat se makat a problémy řešit až když nastanou :D Jinak teď makáme fakt se mi líbí, jak to jde i přes ne moc dobrý výkony jsou výsledky nad očekávání :D :) :wink:
Androj a už máš nového tipéra?
yzy19 píše:
androj píše:je to vše o týmovém výkonu tak nehádat se makat a problémy řešit až když nastanou :D Jinak teď makáme fakt se mi líbí, jak to jde i přes ne moc dobrý výkony jsou výsledky nad očekávání :D :) :wink:
Androj a už máš nového tipéra?
Je to na tobě, jestli odejdeš tak mam jestli ne tak to samozřejmě necháme jak to je... :)
androj píše:
yzy19 píše:
androj píše:je to vše o týmovém výkonu tak nehádat se makat a problémy řešit až když nastanou :D Jinak teď makáme fakt se mi líbí, jak to jde i přes ne moc dobrý výkony jsou výsledky nad očekávání :D :) :wink:
Androj a už máš nového tipéra?
Je to na tobě, jestli odejdeš tak mam jestli ne tak to samozřejmě necháme jak to je... :)
No ja by som odišiel už hneď teraz, ale čakám na teba, kedy ma prepustíŠ :D
A jaký je vlastně oficiální důvod? Propustím tě samozřejmě až na konci kola...
androj píše:A jaký je vlastně oficiální důvod? Propustím tě samozřejmě až na konci kola...
Nemám nervy, keď prehrávame. Ťažko to znášam. A akého to máš tipéra za mňa, poznám ho, je z fóra?
Není... je to Čech, kamarád který začne holt tipovat... jejda to nemůžeš tak prožívat nechápu tě, měl bys zůstat...
androj píše:Není... je to Čech, kamarád který začne holt tipovat... jejda to nemůžeš tak prožívat nechápu tě, měl bys zůstat...
Čo kamarátovi neveríš v tipovaní? Ja by som aj zostal, ale aké sú šance na play off? Postup je prvoradý, keď sa tam dostaneme, titul máme v rukách.
Tak neštvi a tipuj dál, jsi dobrý tiper bude tě škoda, kamarád nebude podle mě tak dobrý :) I když nevím no, ale ty se rozhodně nemáš za co stydět!!! :wink:
androj píše:Tak neštvi a tipuj dál, jsi dobrý tiper bude tě škoda, kamarád nebude podle mě tak dobrý :) I když nevím no, ale ty se rozhodně nemáš za co stydět!!! :wink:
Nemám. Ale chcelo by to aj väčšiu motiváciu. Mne osobne sa zdá, že podávame moc nevyrovnané výkony v tipovaní, hlavne čo sa týka jednotlivcov. Nemali by sme radšej začať tipovať dáko tímovo, kde by sa vymyslela aj dáka taktika a muselo by sa to počítať?
Samozřejmě bych byl pro ale na to se tu nesjedem a ani v jiným týmu ti to moc fungovat nebude, tady máš tradici :) A celkem dobrou pozici :) Tak nežehrej a zůstaň :)
Dnes sme prehrali o jeden posraný bod, o jeden bod. :x
Tak to je smula......Jinak presne tak, mel bys zustat.
Hoši, ale mali by ste aj vy začať poriadne tipovať. Lebo mňa dosť trápia tie výsledky tímu a ťažko to unášam.
yzy a to ešte dnes hráte proti nám, tak to som zvedavý, ako to dnes v noci dopadne... :?:
ivan23 píše:yzy a to ešte dnes hráte proti nám, tak to som zvedavý, ako to dnes v noci dopadne... :?:
Dnes v noci vyhráme, neboj. Len musím počkať, kedy natipuje Jirka, potom dám tipy ja a mám to vo vrecku. A nesrandujem.

PS: K tým výkonom narážam na to, že chcem, aby ste sa pohybovali okolo tej čiary, ktorá delí tých najlepších od tých horších. Potom to bude okej.
yzy19 píše:
ivan23 píše:yzy a to ešte dnes hráte proti nám, tak to som zvedavý, ako to dnes v noci dopadne... :?:
Dnes v noci vyhráme, neboj. Len musím počkať, kedy natipuje Jirka, potom dám tipy ja a mám to vo vrecku. A nesrandujem.

PS: K tým výkonom narážam na to, že chcem, aby ste sa pohybovali okolo tej čiary, ktorá delí tých najlepších od tých horších. Potom to bude okej.
tomu verím, však potom sa rád ozvem... :D
ivan23 píše:
yzy19 píše:
ivan23 píše:yzy a to ešte dnes hráte proti nám, tak to som zvedavý, ako to dnes v noci dopadne... :?:
Dnes v noci vyhráme, neboj. Len musím počkať, kedy natipuje Jirka, potom dám tipy ja a mám to vo vrecku. A nesrandujem.

PS: K tým výkonom narážam na to, že chcem, aby ste sa pohybovali okolo tej čiary, ktorá delí tých najlepších od tých horších. Potom to bude okej.
tomu verím, však potom sa rád ozvem... :D
Jj, keď zabudneš, tak ti to pripomeniem.
EI, treba vyhrat, kovosrot sa nejak nebezpecne priblizil k nam
Joe S. píše:EI, treba vyhrat, kovosrot sa nejak nebezpecne priblizil k nam
Joe, neboj. Už teraz viem, kto je víťaz.
Jem velice rád, že si to yzy rozmyslel a zůstává u nás! :thumbsup:
Jirka-IV píše:Jem velice rád, že si to yzy rozmyslel a zůstává u nás! :thumbsup:
:D To kto povedal? :D
yzy19 píše:
Jirka-IV píše:Jem velice rád, že si to yzy rozmyslel a zůstává u nás! :thumbsup:
:D To kto povedal? :D
No ty! Dokonce písemně! Včera jsme tě s klukama vožrali a nechali podepsat smlouvu! To už jsi zapoměl? :lol3: :lol3: :lol3:
Jirka-IV píše:
yzy19 píše:
Jirka-IV píše:Jem velice rád, že si to yzy rozmyslel a zůstává u nás! :thumbsup:
:D To kto povedal? :D
No ty! Dokonce písemně! Včera jsme tě s klukama vožrali a nechali podepsat smlouvu! To už jsi zapoměl? :lol3: :lol3: :lol3:
Vy ste hajzlíci :D
yzy19 píše:
Joe S. píše:EI, treba vyhrat, kovosrot sa nejak nebezpecne priblizil k nam
Joe, neboj. Už teraz viem, kto je víťaz.
tak to sú silné slová priateľu, aby si sa zajtra nebál zapnúť pc... :smile03:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS