Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Odkaz od yzyho:
Čaute spolutipéri v EI. Ťažko sa mi to hovorí, no na to, aby som bol vaším GM nemám vek, rozum a nesprávam sa moc vhodne. Dosť často bývam unášaný prehrami, čo sa stalo aj dnes. Preto by som vás chcel poprosiť, aby ste sa nenahnevali a našli si nového GM do tímu. Keď sa dohodnete, tak si môžete vybrať aj spomedzi seba. Robím tak preto, lebo nerozvážnym správaním robím tímu len hanbu a tým zosmiešňujem nielen seba, ale aj vás. Preto odstupujem z pozície GM, majte sa. Nech sa vám darí ďalej.

to len dáš do topicu EI, díky

no ja som sa nechcel hádať, ani nadávať, ale som už taký vadný a sopkovi sa to podarilo
No tak to je docela zajimava zprava a docela ji nechapu, asi si to pak nak vyresim mimo, ale je jasne ze ja lidr byt nemuzu, protoze tomu absolutne nerozumim, takze budto zbyvajici dva mi soukmenovci anebo to chce najit nekoho jineho. Pokud chce byt jeden z vas dvou, tak se nejak dohodnete, me to je fuk........Jinak budes yzy aspon tipovat kdyz uz nechces byt GM?

tak dobry uz sem to poresil.....hlavne potrebujeme rychle 4.clena a nekoho at se pak stane gm. Kdyztak androj je taky nejdelsi dobu, tak muze klidne on.
Ok, tak nerad, protože si myslím, že Yzy byl skvělej GM to přeberu :( Tak teď se stávám zdůrazňuju přechodnám GM týmu... pomozte mi prosím co to obnáší a i s hledáním 4tého tipera... a hledáme ho tedy? Jak Yzy končí? A kdy?
:shock:

Tomu teda vůbec nerozumím! Ani se mi tomu nechce věřit! :sad2: No nic, už se tak rozhodl a my musíme makat dál! Androj je z nás nejskušenější, takže GM by měl vzít on! No a čtvrtého tipéra vezmeme kde? :ja_neviem:

Sakra co ten yzy blbne???
Nechcem sa do toho starať a už vôbec do takýchto vecí, ale toto mi nedá proste nezareagovať.

Neviem prsne či už bol yzy poverený byť GM emanom, alebo to yzy vzal s dobrej vôle, ale tak toto nerobí, že si tým nechal v peknej kaši. Tento tým bol už veľa krát na vážkach v zániku KTL a keď si sa už na to dal mal si to dokončiť aspoň túto sezónu yzy ako ten GM. Neviem čo sa udialo v tvojej hlavičke ale tak hádam už ozaj nie si taká na hlavu moc padnutý, že by si odišiel z pozície GM za to, že ste s nami prehrali, veď netrucuj a pripoj sa k týmu spať. Ve´d sa vám toto kolo darilo celkom tak prečo napr. aj taký príspevok čo si poslal cez TF si aj vôbec napísal. Ani ja sa nesprávam tiež napr. vhodne a som nerozvážny a dakedy som ako malý atď, ale tak no poviem ťi, len toľko že KTL mám rád aj svoj tým, že také ako ty by som nespravil asi nikdy a za takejto situácii vôbec ako si to ty spravil. Viem isto, že na HF chodíš a kukáš si dianie aj vo vašej téme tak netrucuj a ak nechceš byť ozaj ako malý vráť sa spať pre dobro týmu. Ber to tak ešte máte šancu na PO nejakú a len spoločne môžte dosiahnuť ten cieľ...spravil si dobré ťahy s Jirkom a B.Wall tak sa k nim pripoj do útoku, aby neboli oslabený. A keď si už napr. aj Raula vyhodil on založil tým tak tu aj mohol byť si ho nemusel vyhadzovať to ti napr. zazlievam. Alebo skúste ostatný členovia tmu požiadať Raula aby sa stal vašim novým GM alebo stal 4členom ak si to fakt yzy nerozmysli a bude aj na ďalej trucovať ako malé detičky. Alebo čo keby Raul premenoval tento tým na taký aký zakladá to už, len v tom prípade, že by ozaj hrozil zánik tomuto týmu ma napadlo, lebo bez GM asi nemôžte pokračovať ďalej a tiež neviem či aj tie dni bez GM yzyho máte nejaké platné výsledky. tento tým je tu na toľko tak dlho v KTL s týmto názvom, že asi premenovanie nepripadá do úvahy, len nový GM.

To všetko z mojej strany.
ixo píše: Alebo čo keby Raul premenoval tento tým na taký aký zakladá to už, len v tom prípade, že by ozaj hrozil zánik tomuto týmu ma napadlo.
To v ziadnom pripade :!: :!: :!: .. EI je tradicna znacka..To by znamenalo zanik tohoto tradicneho mansaftu...
neviem ci je vhodne sa teraz vyjadrovat, ale co uz...

ako byvalemu clenovi EI je mi luto, ze tym a hraci su v takom stave akom su a dufam ze sa to co najskor da do poriadku a tym bude pokracovat dalej v super vykonoch :good:
ixo píše:Alebo čo keby Raul premenoval tento tým na taký aký zakladá to už, len v tom prípade, že by ozaj hrozil zánik tomuto týmu ma napadlo.
neviem ci by to bolo vhodne, predsa len, ako pise maro, EI sa nemoze len tak zrutit a nahradit niecim novym a aj ja mam v tyme hracov, niektorych dobrych kamaratov atd, takze toto vobec neprichadza do uvahy ;)
Neviem, čo stresujete a vymýšľate. Čo bude, o tom rozhodnem ja, nie vy. Tím neopustím, pokiaľ nenájdem náhradu za seba a tú už na 50% mám. Zatiaľ, pokiaľ to nebude oficiálne odtipujem pár dni za EI a potom dám tomu koniec. Je mi to ľúto, no som hrozne sprostý a bude to tak lepšie.
Ešte k dnešnému zápasu. Celkom ste ma potešili, aj keď ste prehrali po predĺžení. No bezomňa ste to skoro dali. Myslím si, že kebyže mám natipované, tak vyhráme. Ale na tom nič už nezmením.
aj keby si mal natipovane, body by sa ti asi neratali, kedze si mal ban, tak sa mi zda, ze su nastavene pravidla KTL
Joe S. píše:aj keby si mal natipovane, body by sa ti asi neratali, kedze si mal ban, tak sa mi zda, ze su nastavene pravidla KTL
No, ale ten ban som podľa mňa nemal dostať. Síce mi asi nikto neuverí, no ako tak čítam, dozvedel som sa, že som nerešpektoval dáke upozornenie. To som mal skočiť do profilu a tam si to pozrieť? V tej chvíli ma to nenapadlo. Kebyže mi to aspoň niekto napíše, že mám prestať, ale ja som sa o upozornení dozvedel až po bane. Ale čo narobím.
Musim uznat, ze je v tom trosku neporadek, moc se neorientuju :lol: .

Jinak izy jsi jeste porad GM nebo uzs to predal?
B.Wall píše:Musim uznat, ze je v tom trosku neporadek, moc se neorientuju :lol: .

Jinak izy jsi jeste porad GM nebo uzs to predal?
Jasně, že bude pokračovat v rozdělané práci! :frajer2: :-P
Vysvětlete to mě! Já si GM vezmu, protože už je mi z toho po odchodu Emana opravdu špatně :( a tipera klidně najdu, tým bude lehce Českej ale co... ale hlavně nechci zánik týmu!!! Tak šup šup!!!
androj píše:Vysvětlete to mě! Já si GM vezmu, protože už je mi z toho po odchodu Emana opravdu špatně :( a tipera klidně najdu, tým bude lehce Českej ale co... ale hlavně nechci zánik týmu!!! Tak šup šup!!!
No budeš sa starať o chod mužstva, to je celkom jasné. Budeš dávať a rušiť zmluvy, sledovať iných tipérov, ako sa im darí, hlavne tých voľných (no tých je málo) a veci, ktoré zavedie Komisia KTL. Nič zložité. Toho tipéra vám nájdem ja.
len so zmenou vydrzte do konca kola, nech v tom neni chaos
Yzy myslim, žes byl skvělej GM, ale tvůj konec týmu mě zaskočil a dost mě mrzí, :-( takže jako budoucí GM tiper vyberu sám, protože už jednoho mám a navíc si myslím, že vyhodit Raula nebyl dobrý krok, což už posoudit teď můžu... opravdu mě mrzí, jaký chaos teď v týmu vládne a díky němu to Play off možná nevybojujeme, pánové je to síla tohle... :( :-(
treba bojovat..sancu mate..len sa jej chopit.. ak to polozite otvorite cestu konkurentom..
maro píše:treba bojovat..sancu mate..len sa jej chopit.. ak to polozite otvorite cestu konkurentom..
Nic neskládám, ale jakmile se nám začne dařit tak se rozložíme sami to neni dobrý...
Tak ste mi to mali povedať, keď ste si mysleli, že prepustenie raula bola strata. Ja si myslím, že netipoval moc dobre.
A androj, tak vyber tipéra sám a so mnou môžeš rozviazať zmluvu.
V pohodě no, byl a stále jsi GM :) Já si můžu taky tvrdit co chci, teď taky tipuju mizerně, navíc jsem tu dřív stačil jenom natipovat, jen už tu byl nějakou dobu a v určitou dobu dost podržel... Ne nic takového do konce kola nebude :) Díky Yzy, ale zkusim teda fakt někoho sehnat sám :)
Ja se omlouvam, ze vam v tom hledani nepomuzu, ale vy stejne pisete ze nekoho sezenete, tak to snad nevadi. Zaprve jsem tu porad jeste novacek a nevyznam se tolik (coz je hlavni) a take nemam ted ani cas, jsem rad, ze se se obcas vubec dostanu (v normalni ucici dny=D).

Jinak o zadnem nepostupu do playoff nemuze byt rec, nejen ze postoupime, my vyhrajeme tipovaci stanley cup :lol: .
Tak a další celotýmový děs... :( No tohle už je špatný, jedem chlapcí! :)
androj píše:Tak a další celotýmový děs... :( No tohle už je špatný, jedem chlapcí! :)
Nj, takto to bolo aj v predošlom kole. Neviem, či je v našom tíme dáke magnetické pole, ale je to fakt zvláštne, že prvú pólku kola šlapeme a v druhej bojujeme aspoň o stred tabuľky.
Ale dneska klobouk dolů pánové to jsme zamakali :wink: :good:
Tak, tak chce to takhle dal pokracovat, kdybychom nechytli slabsi serii tak sme mohli byt o ty tri mista nahore nez jsme ted, ale to je fuk, my se tam stejne vratime :-P .
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES