Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

eman22 píše:
androj píše:SOUHLASÍM s návrhem smlouvy :wink:
Stát-Česká republika
Lokalita-Čechy (překvapivě :D )
Uprav si svoj prispevok v topice licencie a zmluvy.

Prihlaska do KTL mi pripada ako ked idem nieco vzbavit na nejakz urad v meste. Birokracia a buzeracia. :D nic v zlom chlapci, co sa Vas to tyka.
Ale ked tam ma niekto napisany kraj Plzensky samozrejme to budu Cechy a nie Morava. :wink:
Trošku mě to jenom mrzí tohle je ČR-SK fórum sámo s převahou Slováků ale i tak a já jsem sice Čech,ale rád bych reprezentoval (asi sám :D ) svůj kraj,ale budiž mě je to fuk :D
androj píše:
eman22 píše:
androj píše:SOUHLASÍM s návrhem smlouvy :wink:
Stát-Česká republika
Lokalita-Čechy (překvapivě :D )
Uprav si svoj prispevok v topice licencie a zmluvy.

Prihlaska do KTL mi pripada ako ked idem nieco vzbavit na nejakz urad v meste. Birokracia a buzeracia. :D nic v zlom chlapci, co sa Vas to tyka.
Ale ked tam ma niekto napisany kraj Plzensky samozrejme to budu Cechy a nie Morava. :wink:
Trošku mě to jenom mrzí tohle je ČR-SK fórum sámo s převahou Slováků ale i tak a já jsem sice Čech,ale rád bych reprezentoval (asi sám :D ) svůj kraj,ale budiž mě je to fuk :D
Nechaj to uz tak. Je to jedno, je to hlavne koli allstarGame
Nas Banner na 2hom mieste. :cool: Myslim ze vitvor sa ale musime podakovat dakomu inemu. Myslim ze švolcovi a openovi ak sa nemylim, ak ano opravte ma. Dakujem
http://ktl.hokejforum.com/index.php/edi ... d-uivateov

Len by to chcelo este popracovat na logu timu, je priznam sa dost odflaknute a veeelmi stare.
Ak ma niekto nejaky napad sem s nim.
jo jo moje dielo, open ma vtedy poziadal nieco zbuchat :smile03:
skoda ze ten sa tu uz neukaze :eek2:
Určitě máme jedno z nejhezčích log vůbec :wink: Ale co se týče dalších nápadů tak já jsem totálně nekreativní :D :D
Chlapi za par dni zacina sutaz. Dufam ze sa vsetci pripravujete a nikto nezmeska zaciatok ligy.
eman22 píše:Chlapi za par dni zacina sutaz. Dufam ze sa vsetci pripravujete a nikto nezmeska zaciatok ligy.
Já rozhodně ne :wink: Chytnu to hned od začátku a jedem až na titul :yes:
Vždy připřaven! :D Už se nám to blíží! Věřím, že nás čeká dobrá sezóna! :)
eman22 píše:Chlapi za par dni zacina sutaz. Dufam ze sa vsetci pripravujete a nikto nezmeska zaciatok ligy.
Stale tu! :D, tesim sa ako vsetci ostatny :)
Z týmu sálá pohoda a chuť vítězit,já to vidim fakt světle,tak ať nám tipy přejou :wink: :clap: :clap: :clap:
To je dobre. Som rad ze sa mi podarilo dat dokopy takyto skvely tym
Zůstaňme raději při zemi. Teprve čas ukáže jak jsme na tom doopravdy. :)
Takze 1.10 sa nam rozbieha sutaz.

Prosim netipujte moc dni dopredu ( iba ak by ste sli na dlhsie prec a boli mimo net), myslim ze dopredu je vhodne tipovat tak max 3 az 4 dni a sledovat situaciu ako sa vyvija.
No jasný. S tím počítám. :yes:
Vidim to vždycky tak na 2 dny dopředu maximálně... Tak snad se na začátku povede, čuchám hodně plichet :D
8meho zaciname. Nezabudnite natipovat, ak ste uz nenatipovali
ja som uz natipoval na dva dni tusim, dufam ze spravne (spravne aj co sa tyka tipov :D a aj styl podavania) :)
Super. Ja som si dal na 4 dni bo do konca tyzdna som dost zaneprazdneny.
Takze rozohriatie mame naplno a teraz uz ideme na maximum.
Kuwa co to předvádím na začátku sezony??? To je děs!!! :x :x :x
androj píše:Kuwa co to předvádím na začátku sezony??? To je děs!!! :x :x :x
Vyzera, ze sme sa rozbehli. Androj Nezufaj. Zaberies, ked to budeme najviac potrebovat. Uz po zaciatku zacinam byt kludnejsi, len to nezakriknut.

Do toho EI.
androj píše:Kuwa co to předvádím na začátku sezony??? To je děs!!! :x :x :x
to nic, neda sa vzdy vsetko spravne, kazdy niekedy zakopne ;)

podla mna nase vykony niesu az tak zle :)

mozno trochu OT ale preco v kazdej tabulke je pri niektorych prezyvkach aj * ? (aj pri mne)
7raul píše: mozno trochu OT ale preco v kazdej tabulke je pri niektorych prezyvkach aj * ? (aj pri mne)
vy s * ste akoze novacikovia :)
Ostuda, ostuda, ostuda... :oops: :x Sakra co to se mnou je? :-O :-(
androj píše:Ostuda, ostuda, ostuda... :oops: :x Sakra co to se mnou je? :-O :-(
V poho. Chytis sa v dni ked bude 12,12 zapasov.
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES