Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

chlapi, konecne makame :frajer2:
tomu kur petrik, konecne nieco zaujimave, priame suboje, to je pre nas, superi sa nas boja, takze toto kolo je nase :box:
prve dva hracie dni boli vase :haha: uvidime co dalsich 27. Najviac som zvedavy na vas suboj s nami....6.11. Evil Insiders - Blue Angels, nasi fans slubili ze vam rozbiju arenu :razzi:
opatrne so silnymi recami, tento system je nevyspytatelny :-P
arek, pozor na reci, ked sa sef nasich hooligans medik dozvie, co planuju, tak zorganizuje taku akciu, ze da dole vasich fans aj fizlov :D a petrik system neni nevyspytatelny :) tipovacka je nevyspytatelna sama osebe
kua skoda schwolco uz si rpezradil to co sme celi vcera som sa stretol s celym ultras a mame dohodu ze na tento duel prepasujeme 2 velke tasky delobuchov a takych blbost a ideme zmlatit tych anielov ci co to su ac
dnes sa teste :box: :box:
Cavko time

Kedze Open nam dlhodobo netipuje a tym znacne brzdi tym v dobrych vysledkov, rozhodol som sa razne konat

Takze oslovujem teba freddie92 a teba dejf ako Gm timu EI.
Verim ze obaja mozte byt dobre posily timu takze cakam kto napise skor a toho beriem

s pozdravom
eman22
GM timu EI

Aj ked Opena Mam strasne rad a je spoluzakladatel timu rozhodol som sa takto lebo mame posledne dva dni na vymenu.

Dakujem za pochopenie. Dufam ze moje rozhodnutie bude prinosom pre Nas tim.
OpenFire píše:Caute pani,

Takze sa vraciam spat, ak ma samozrejme chcete. Viem ze som sa dlho neozval, ale som tu a plny odhodlania uspiet v tomto rocniku KTL co najlepsie.

Takze ideme na to !!!

GO EVIL INSIDERS GO GO GO !!!
:thumbsdown: :thumbsdown: inak, navrhoval by som to ako dalsiu udalost 2.kola..

spravny tah GM :thumbsup: ale ups, Freddie mam pocit ze bude out, podobne ako dejf :angel: skus to radsej riesit cez pm :)
fuha eman riadna zmena, samozrejme to respektujem, skoda ze open troska pozabuda na nas.. inak cakame az do konca kola alebo to chces teraz pocas kola riesit?
Schwolco píše:fuha eman riadna zmena, samozrejme to respektujem, skoda ze open troska pozabuda na nas.. inak cakame az do konca kola alebo to chces teraz pocas kola riesit?
Mam cas do konca kola? Ak ano tak si to necham preletiet hlavou a budem hladat dalsieho aktera do timu.
myslel som si ale kukam ze sa to da aj teraz asi.. tak ved vezmi sefko dakoho a ked nebudes spokojny, tak po kole skonci :smile03:
Vypisujem konkurz na hraca do timu? Zatial do konca druheho kola a potom sa podla vysledkov uvidi. Rychlo hlaste sa.
Eman,Schwolco skvela hra!!!!Esta by som mal zabrat aj ja.Skoda Opena :sad2: :(
Nazdar starý braši !!Dneska si to rozdáme na férovku :D Koukám,že Open netipuje,takže jste oslabeni... :sad2: No je to škoda případný souboj s jeho účastí by byl určitě napínavější.Moc dobře vás všechny znám proto nelze nic podcenit hrajete výborně i ve třech.Tak ráno uvidíme.... :cool:
Kurna chlapi. Netipujeme ani tak zle ako mame smolu. Same tesne prehry. Treba riadne zamakat a uz zacat aj vyhravat!!!
Pome chlapi do toho
eman22 píše:Kurna chlapi. Netipujeme ani tak zle ako mame smolu. Same tesne prehry. Treba riadne zamakat a uz zacat aj vyhravat!!!
Pome chlapi do toho
emane, este den z vyhravanim pockaj :wink:
Hladam klub na minimalne 3.kolo ..... este uvidim ako to dopadne z crocodile a keby ma nezobrali tak by som rad isiel do ktorehokolvek timu
Joe S. píše:
eman22 píše:Kurna chlapi. Netipujeme ani tak zle ako mame smolu. Same tesne prehry. Treba riadne zamakat a uz zacat aj vyhravat!!!
Pome chlapi do toho
emane, este den z vyhravanim pockaj :wink:
Oki ak chces ist k nam ty som za. :D
no dnes ste s hroznou biedou urvali 2 body, ale ked ste nemali supera :verysad:
teeeda to bol zapas na kvalitnej urovni :hufi:
ale hrali sme o jedneho menej :-P
arek píše:teeeda to bol zapas na kvalitnej urovni :hufi:
sme sa strazili v obrane ale predlzenie pri nasej presilovke prinieslo zlyhanie obrannej dvojice PURDA-Hannu a tak to aj dopadlo :?
Kurna chlapi co je to s vami!!! DO prdele takto do dalej nejde!!
Treba zabrat lebo Vas rozpustim a seba tiez. Takto to nema vyznam. Vsetko prehravame!!!

Toto neni ta driemajuca selma v Time EI. Treba sa uz konecne zobudit a zabrat na plno!
kua ja nechapem, nic mi nevychadza
Mne to hovorte,stale sa motam niekde v strede a nie a nie sa supnut trocha vyssie....Ich verstehe nicht.... :(
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS