Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ivan23 píše:
yzy19 píše:
Joe S. píše:EI, treba vyhrat, kovosrot sa nejak nebezpecne priblizil k nam
Joe, neboj. Už teraz viem, kto je víťaz.
tak to sú silné slová priateľu, aby si sa zajtra nebál zapnúť pc... :smile03:
Nemboj, prinajhoršom to skončí remízou, ale len prinajhoršom. :good:
bacha na ivana, on je strateg :D
Joe S. píše:bacha na ivana, on je strateg :D
Od dnešného dňa aj ja. Ale matika mi nikdy nešla.
Hurá, tak tu zůstaneš, že jo? :)
prajem pekné ráno yzy... :)

EI - Steelers = 6:8 (Carolina - BOS 5:1)
ivan23 píše:prajem pekné ráno yzy... :)

EI - Steelers = 6:8 (Carolina - BOS 5:1)
Dobré ránko. Pokiaľ rátam dobre, prehrali sme 12:8.
EDIT: Blbo som to zrátal ako vidím.
tak ten nam to natrel :lol: :lol: . Nevadi porad rulujem :clap: .
B.Wall píše:tak ten nam to natrel :lol: :lol: . Nevadi porad rulujem :clap: .
Nj, už večer mi vravel, nech zmením tip na Carolinu, ale ja som mu neveril. Predsa len to bol súper. Takže ste prehrali kvôli mne.
yzy stacilo zataktizovat, ako sme to urobili my proti mustangom :D
Joe S. píše:yzy stacilo zataktizovat, ako sme to urobili my proti mustangom :D
Vieš že som aj taktizoval? Rozhodoval som sa na CAR medzi 1 alebo 0 a dal som 0, pretože som nemyslel, že Boston je až v takých sra*kách. Ivan mi síce vravel, že som dal zle, no nedal som na jeho radu.
no si mal posluchnut a mali by ste minimalne bod isty
Joe S. píše:no si mal posluchnut a mali by ste minimalne bod isty
Ty by si veril súperovi?
no a preco nie?
Joe S. píše:no a preco nie?
:D, ale aj tak Ivan mi chce len dobre a ja to chcem dokázať sám :D
yzy19 píše:
Joe S. píše:no a preco nie?
:D, ale aj tak Ivan mi chce len dobre a ja to chcem dokázať sám :D
ono o teba až tak nešlo, vďaka tebe ste mali pokrytú aj remízku, ale jeden z chalanov mohol dať 1, Keďže všetci slepo dávali 2 (to ma aj zarazilo, lebo to s taktikou nemá nič spoločné)
ivan23 píše:
yzy19 píše:
Joe S. píše:no a preco nie?
:D, ale aj tak Ivan mi chce len dobre a ja to chcem dokázať sám :D
ono o teba až tak nešlo, vďaka tebe ste mali pokrytú aj remízku, ale jeden z chalanov mohol dať 1, Keďže všetci slepo dávali 2 (to ma aj zarazilo, lebo to s taktikou nemá nič spoločné)
No takticky som tipoval aj ja. Asi by sa mi nepodarilo zorganizovať, nech dá henten to a druhý to a pod.
ale no tak yzy, poslať 3 pm správy deň pred hracím kolom, to azda nie je neriešiteľný problém...
ivan23 píše:ale no tak yzy, poslať 3 pm správy deň pred hracím kolom, to azda nie je neriešiteľný problém...
Ale tak. Ako poznám, riešil by som to dva dni.
Sakra yzy takovej tiper jako ty tu rozhodně má co dělat, já většinou tipuju podle postavení v tabulce či momentální formě a to jen když občas něco zjistim, to ty to hezky žereš, :D prostě respekt! :good:
androj píše:Sakra yzy takovej tiper jako ty tu rozhodně má co dělat, já většinou tipuju podle postavení v tabulce či momentální formě a to jen když občas něco zjistim, to ty to hezky žereš, :D prostě respekt! :good:
Čo žerem? :D
A boha, skúšal si tipovať bez tabuľky? Ja som si istý, že by ti to išlo možno lepšie. Ja tipujem podľa umu, no od toho nespravodlivého banu si neviem prísť na chuť.
yzy19 píše:
ivan23 píše:ale no tak yzy, poslať 3 pm správy deň pred hracím kolom, to azda nie je neriešiteľný problém...
Ale tak. Ako poznám, riešil by som to dva dni.
hehe, to poznam a ani nie som gm :D
Joe S. píše:
yzy19 píše:
ivan23 píše:ale no tak yzy, poslať 3 pm správy deň pred hracím kolom, to azda nie je neriešiteľný problém...
Ale tak. Ako poznám, riešil by som to dva dni.
hehe, to poznam a ani nie som gm :D
Ja tiež. Podpisovanie zmlúv do tímu, ktorý som chcel založiť mi trvalo 3 dni. Z toho jeden celý som bol na PC.
Tabulka? zbytecnost :lol:

Ja jsem nejvetsich uspechu dosahoval bez ni, jakmile tipuju s ni, tak zacinam moc taktizovat a prekombinuju to a dopada to jeste hur nez bez ni :lol: . Jinak koukam, ze diskuze o nasem tymu je ted naka aktivni=D.
To bude asi tou aférou yzy19.
No chalani, pokiaľ chcete, aby som tu zostal, tak ma nesmiete s*ať. Síce ste ma nesrali, ale myslím to v dobrom. Toto kolo dotipujme vkľude, čo prehráme nechajme tak, čo vyhráme, to poteší.
Do ďalšieho kola musíme vstúpiť najlepšie ako sa len dá a nesmieme doplatiť na syndróm vyhorenia. Dáke sra*ky ako steroidy si nedávajte, pretože vám to potom neprospieva. Odkúšam dáku taktitu v posledných zápasoch a potom dačo vymyslím pre vás ostatných, napr. aby sa vám aj zlepšilo postavenie v tabuľke, tak by som niektoré navrhol, nech dajú to a to na zápasy, aby sme dosiahli aj vytúženého postupu do play off. Tam potom už vyhráme, s tým nebude problém. Ak to nevýjde, v lete vám nedám dýchať a budete makať, boxovať a všetko možné. Po prípade by som vás uvolnil na draft play off, aby ste okúsili atmosféru play off, ale neverím tomu, že nepostúpime. Tak ma neserte a tipujte.
Já tabulku taky nepotřebuju...Beztak se nemá cenu podle ní řídit... :modrina:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG