Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Vsetci sa Vyjadrite k volbe noveho GM.

Open,ked som zacal citat tvoj prispevok,tak som sa trocha zlakol a poviem pravdu zacal som citit nechut k celej tipovacke.Nastastie si to zakoncil optimisticky.A som rad.Jeden z dovodov,preco som bol v pohode a tesil som sa z tohoto trejdu si bol prave ty.Nova vyzva je tu a tesim sa nato.Neviem teraz presne,kto bude dalsi v EI,ale ak su to Milos a canes,tak to bude silna zostava.
Co sa tyka hlasovania GM,tak u mna je volba jednoznacna: OPEN FIRE!!!!!
A superlativy na tvoju osobu ani nemusim vypisovat.Si proste -ako sa nastrocni hovoria-COOL!!!

Open:keby si bol taky unaveny ako si vravel, tak nenapišes taketo litanie ake si napisal.
Neviem preÄŤo sa obĂşvas do Big Peta, a co takeho zleho napisal?
A preÄŤo by sa nemohla podla teba uskutocniĹĄ neajka vymena aj vo Vasom time?
Do Kaja si sa obul, do Emana tieĹľ, no tak prisla ponuka, a zobrali ju, vidis na tom nieÄŤo zle?
Vcera sme s Janikom a Kajom uvaĹľovali spraviĹĄ nejake individualne suĹĄaze, ako napriklad najlepsi novacik, najvacsie sklamanie, objektivne najlepsi GM a to nebolo vsetko.
Dozvedel som sa, Ĺľe Kajo to aj spravil a poctivo, ale ty, ako som sa dozvedel, si si z toho spravil dobry den.
Mne je jedno, ved teda moĹľe to ostaĹĄ ako to je, nech je 7 tymov ako pred tym, Ĺľiadne vymeny a budeme naveky vekov v tom istom tĂ­me lebo pre Opena je to idealne a keby nedajboĹľe sa spravila nejaka vymena co sa aj stalo, uĹľ to chcel cele zabaliĹĄ, a pritom ma v time skvelych hracov, Milosa, ktori je fakt super clovek, mas tam Alexa, ktory je podobne skvely clovek a canesmana tieĹľ dobreho tipera.

Derryl píše:Open:keby si bol taky unaveny ako si vravel, tak nenapišes taketo litanie ake si napisal.
Neviem preÄŤo sa obĂşvas do Big Peta, a co takeho zleho napisal?
A preÄŤo by sa nemohla podla teba uskutocniĹĄ neajka vymena aj vo Vasom time?
Do Kaja si sa obul, do Emana tieĹľ, no tak prisla ponuka, a zobrali ju, vidis na tom nieÄŤo zle?
Vcera sme s Janikom a Kajom uvaĹľovali spraviĹĄ nejake individualne suĹĄaze, ako napriklad najlepsi novacik, najvacsie sklamanie, objektivne najlepsi GM a to nebolo vsetko.
Dozvedel som sa, Ĺľe Kajo to aj spravil a poctivo, ale ty, ako som sa dozvedel, si si z toho spravil dobry den.
Mne je jedno, ved teda moĹľe to ostaĹĄ ako to je, nech je 7 tymov ako pred tym, Ĺľiadne vymeny a budeme naveky vekov v tom istom tĂ­me lebo pre Opena je to idealne a keby nedajboĹľe sa spravila nejaka vymena co sa aj stalo, uĹľ to chcel cele zabaliĹĄ, a pritom ma v time skvelych hracov, Milosa, ktori je fakt super clovek, mas tam Alexa, ktory je podobne skvely clovek a canesmana tieĹľ dobreho tipera.
Derryl nechaj to uz tak uz sa to vysvetlilo. Naco robit zbitocne rozbroje.
Ja som chcel spestrit KTL tak som prestupil z vlastnej vole, Kajo tiez, mozno Alex bol prehodeny nasilu ale vzal to sportovo a o tom to je. A Cannes s tym tiez suhlasil tak potom sa o nic nejedna len aby sa tato uz dost fadna a jednotvarna trochu spestrila a zacalo sa tu volaco robit.
That is My nazor. Sorry ze pisem do cudzej temy ale nedalo mi to nereagovat

eman: preÄŤo nasilu PeĹĄo bol podla teba Alex vymeneny? Bol vymeneny ako nejeden z tiperov.
A Kajo? ved ty si sám napisal prispevok, Kajo može odisť a napisal si adeptov koho by si chcel
A urcite je jasne, keby si kaja nedal na waiwer listinu, Kajo ostane v EI.
Tu spravim jednu vymenu a uĹľ je zle, tam niektori vymienali jak ponoĹľly sak Senator :lol: a navyse som Alexa nevyhodil a on to vie, jedna sa iba o 30 kol.
Su ludia, ktori ked su vymeneny znenavidia tĂ­m, k comu to potom je? Naco to potom cele aj hrame?

Derryl píše:eman: preÄŤo nasilu PeĹĄo bol podla teba Alex vymeneny? Bol vymeneny ako nejeden z tiperov.
A Kajo? ved ty si sám napisal prispevok, Kajo može odisť a napisal si adeptov koho by si chcel
A urcite je jasne, keby si kaja nedal na waiwer listinu, Kajo ostane v EI.
Tu spravim jednu vymenu a uĹľ je zle, tam niektori vymienali jak ponoĹľly sak Senator :lol: a navyse som Alexa nevyhodil a on to vie, jedna sa iba o 30 kol.
Su ludia, ktori ked su vymeneny znenavidia tĂ­m, k comu to potom je? Naco to potom cele aj hrame?
Derryl neries uz. Proste niektori su konzervativci a niektori Republkani :D

tak z tohto mi je uz zle! viem,ze ste z jedneho mesta,a aj viem,ze to tu nechces moc rozoberat,ani ja som nechcel,ale z toho co som videl vcera sa mi nezda ze by sa of. nejak moc tesil na novu sezonu.ja si myslim,ze keby pokracujeme stale po starom,v tych istych zlozeniach,tak to novych tiperov neprilaka,skor tych starych a stabilnych znudi,pride im to vsedne a uz sa proste na to cele vyseru.
janik vcera vymyslel dobry napad,vsak derryl uz o tom pisal,trosku sme mu s tym pomohli,ale of. nam to trosku znechutil,aj ked sam vravi,ze nevie ako.open,nic proti tebe nemam,len to co si dokazal vcera,to som si jednoducho o tebe nemyslel.
a sorry,ze som off topic,aj ked som v nasej teme

hm...nechapem moc vasej debate teraz...co sa openovi nepacilo???a z akej priciny?? :shock:

Derryl píše:Open:
Do Kaja si sa obul, do Emana tieĹľ, no tak prisla ponuka, a zobrali ju, vidis na tom nieÄŤo zle?
Ja na tom vidĂ­m, nieÄŤo zlĂ©.U Kaja ma jeho prestup, neprekvapil.On s tĂ˝m verejne koketoval uĹľ dlho.Ide skĂ´r o spĂ´sob, akĂ˝m odišiel.Nepovedal nám ÄŤlenom tĂ˝mu niÄŤ a zrazu sa dozviem, Ĺľe prestĂşpil.To sa nerobĂ­.AspoĹ

ale Milos,ja som nechcel prestupit,ale ist iba na mesacne hostovanie.tak som to aj ponukol emanovi.ale ked pozeram,ako ste na nas zazrati,tak sa mi zda,ze sa nam ani neoplati vracat sa sem.do muzstva,kde to nebude v poriadku medzi "spoluhracmi".a hadam nemyslis vazne,ze pred tym ako som prestupil,som mal informovat teba a opena,ze chcem odist.to sa myslim,nerobi.

ale boze,kto je na vas nasraty....nik nespravil nic zle,paneboze, co musia dozivotne v jednom time tipovat?

kajo píše:ale Milos,ja som nechcel prestupit,ale ist iba na mesacne hostovanie.tak som to aj ponukol emanovi.ale ked pozeram,ako ste na nas zazrati,tak sa mi zda,ze sa nam ani neoplati vracat sa sem.do muzstva,kde to nebude v poriadku medzi "spoluhracmi".a hadam nemyslis vazne,ze pred tym ako som prestupil,som mal informovat teba a opena,ze chcem odist.to sa myslim,nerobi.
MyslĂ­m to vážne.PodÄľa mĹ

okej,hosani,treba sa zacat sustredit na novu sezonu!mame slusnu zostavu,tak treba zabrat!

Ja suhlasim s nazorom Opena podla mna to nieje v poriadku ked GM len tak z nicoho nic odide :x .Mal by aspon tyzden pred vymenou oznamit ze sa vzdava pozicie GM v time a potom ho mozu vymenit aspon podla mna.A zda sa mi ze tato sutaz je pekny bordel... neurazte sa na mna ale napriklad Canesman je este stale clenom IceCats do konca tejto sezony a banner Cats uz nema to ako nechce za nich dohrat ?A takych je tu viac.Podla mna by mal banner mat dovtedy kym nedotipuje.Je v tom bordel a hlavne s tradeami sutaz pomali ale isto straca na kvalite :( a preto budem po najblizsej sezone rozmyslat ci to este ma zmysel stracat cas s tipovanim v tejto lige.

Kajo, eman, Derryl a dalsi ktory si myslite ze som...

Privital som svojich novych hracov a zacinam novu eru EI. Ked ja budem chciet niekoho vymenit tak to spravim ak ja budem chciet niekoho vyhodit tak to spravim ak ja zrusim cele EI tak to spravim iba ja takze sa ukludnite, a chodte si svoje ako by kuko povedal ( idem si svoje ;) ) Vlastne si tipujte za svoje tĂ­my, sezonu dotipujeme a dufam ze to vyhrame. :wink:

Uz sa tesim na suboje, na provokacne prispevky ako pisali nadomnou nereagujem lebo by to zle dopadlo.

Este raz Vas prosim hlasujte za noveho GM zatial tak spravil len Alex.

kuko píše:Ja suhlasim s nazorom Opena podla mna to nieje v poriadku ked GM len tak z nicoho nic odide :x .Mal by aspon tyzden pred vymenou oznamit ze sa vzdava pozicie GM v time a potom ho mozu vymenit aspon podla mna.A zda sa mi ze tato sutaz je pekny bordel... neurazte sa na mna ale napriklad Canesman je este stale clenom IceCats do konca tejto sezony a banner Cats uz nema to ako nechce za nich dohrat ?A takych je tu viac.Podla mna by mal banner mat dovtedy kym nedotipuje.Je v tom bordel a hlavne s tradeami sutaz pomali ale isto straca na kvalite :( a preto budem po najblizsej sezone rozmyslat ci to este ma zmysel stracat cas s tipovanim v tejto lige.
ved ja banner ice cats mam,kde sa pozeras? :shock:

sorry Canes ten banner mi predtim nenacitalo asi to bola chyba v mojom prehliadaci alebo co este ras sorry :wink:

no este,ze mame milosa,ktory nas opat raz podrzal :cool:

kuko píše:sorry Canes ten banner mi predtim nenacitalo asi to bola chyba v mojom prehliadaci alebo co este ras sorry :wink:
v pohodke....drzim vam palce buducu sezonu :)

GM: openfire....

bola tam jedna nadavka a bola to cista pravda, takze dik ze si ostatnych userov o ten prispevok ukratil.

V poslednĂ˝ch dĹ

PredchádzajĂşci prĂ­spevok som adresoval verĂ­m ,Ĺľe budĂşcemu GM tohto tĂ­mu, Openovi.Zabudol som tam napĂ­saĹĄ ,Ĺľe to adresujem tebe Open.DĂşfam, Ĺľe sa na mĹ
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS