Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Androj, nebuď tak seba kritický. Podľa mňa budeš ťahúňom mužstva, B.Wall podľa toho, čo mi vravel to bude ťahať asi s tebou a ja s raulom budeme takými čiernymi kôňmi. Androj, ešte ti chcem povedať, že vyskúšaj dáku noc aj bez tabuľky. Zdalo sa mi, že keď som tu bolo 1-krát, tak si tipoval bez a dobre ti to išlo. Tak vyskúšaj to znovu. Emanovi chcem ešte poďakovať k tomu, že ma dostal ku KTL a vlastne EI pod jeho vedením bolo aj mojím prvým tímom a som rád, že môžem tipovať, za celkom fajn tím, aj keď zatiaľ pozícia v tabuľke o tom nehovorí. Občas sa sem zastav. :yes:
No tak dnes to dáky slávny výkon nebol. Náš výkon v tomto dni patril asi k najslabším, čo sa týka získaných bodov :verysad:. Snáď sa nám forma naladí na celé ďalšie kolo :verysad: Ako som včera spomínal, našími ťahúňmi budú asi androj a B.Wall a dnes to asi aj potvrdili, keď obidvaja nám ôsmimi bodmi nahrali 16. :box:
no, moc nam to nejde :(

snad sa od noveho roku chytneme :)

yzy: myslim ze za vcera sme najlepsie bodovali ja a B.Wall :)
7raul píše: yzy: myslim ze za vcera sme najlepsie bodovali ja a B.Wall :)
Jj, zle som to pozrel. Tak prepáč, aspoň že tak :D. Čiernym koňom budeš dobrým. :D Ale snáď sa začne od nového roku dariť celému tímu :modlenie:
Happy New Year!
prajem všetkým členom tímu, ale aj emanovi, ktorý sa s nami pred nedávnom rozlúčil. Tak nech sa vám v budúcom roku darí viac, ako v tomto, či už v súkromnom živote, alebo aj v KTL. Ešte raz chcem poďakovať emanovi, ktorý pre mňa veľa urobil. Tak si užite silvester. Obrázek Obrázek
Tak dnes sme nepodali jeden z najsblabších výkonov, ale najslabší! Veľmi ma to hnevá, lebo máme na viac. Androj k tomu ešte nenatipoval, no to sa na silvestra odpúšťa, keďže sa bol asi rozbiť. Aj vďaka tomuto výkonu sme si utvrdili takú priečku, na ktorej sme. Je neskutočné, ako sa tie zápasy vedie zvrtnúť v posledných minútach. Už som sa aj ja tešil, že som konečne zabral a z toho aj tak málo bodov.
Old year skoncil, tak se snad bude darit vice :lol: . Ja jsem mimochodem rad,ze jsem natipoval neco dopredu, protoze dnes bych toho opravdu schopen nebyl. Jsem rad, ze vidim pismena na klavesnici a monitor, to co jsem vcera do sebe nasoukal to ani mozny neni :lol: .

Ja schvalne pristi zapas zkusim natipovat trosku jinym zpusobem a to, ze se vice zamerim na aktualni formu/kdo je domaci a take na vzajemnou bilanci tech tymu dejme tomu z poslednich 2-3let (ono se to sice nezda, ale dost casto se to potvrzuje).

Uvidime, doufam ze se bude darit, jen do nich :bitka3: .
yzy19 píše:Tak dnes sme nepodali jeden z najsblabších výkonov, ale najslabší! Veľmi ma to hnevá, lebo máme na viac. Androj k tomu ešte nenatipoval, no to sa na silvestra odpúšťa, keďže sa bol asi rozbiť. Aj vďaka tomuto výkonu sme si utvrdili takú priečku, na ktorej sme. Je neskutočné, ako sa tie zápasy vedie zvrtnúť v posledných minútach. Už som sa aj ja tešil, že som konečne zabral a z toho aj tak málo bodov.
Aj to mě mrzííí vůbec jsem byl mimo a nedošlo mi, že nemam natipováno :( Ach jooo... to byla ale bída to nesmíem opakovat :(
Tak to nevadí, bolo mi jasné, že vy, ako veľkí už moc prítomní na silvestra nebudete :D, no to nevadí. Asi by sme už s našou pozíciou nič nespravili.
B.Wall, teší ma, že chceš vyskúšať aj iný spôsob tipovania. Tak by to malo byť, až do kým si nenájdeme ten správny, ktorým nám sedí. Ja to tiež skúšam. No zatiaľ sa mi moc nedarí ani v jednom.
Dnes som fakt spokojný, nie že by som bol rád, že som dobre zatipoval, no konečne povstal aj raul, ktorý nahral pri mňe 13 bodov, ja som nahral 16. Porazili sme mačky vo vzájomnom zápase 29:24, takže nemám byť prečo nespokojný. Už viem, akým systémom mám aj ja tipovať. 2-krát som tipoval bez tabuľky, 2-krát som mal najvyššie skóre z tímu. A túto noc som sa už podľa úvodných zápasov bál, no nedopadlo to tak strašne. :biglol:
B.Wall: tu máš ten banner:

Kód: Vybrat vše

[img]http://img695.imageshack.us/img695/4849/55369469.jpg[/img]
Skopíruj si to len do profilu budeš to tam mať. Do podpisu.

PS: Ešte by som chcel dodať, že asi by sme sa nemali rozptylovať pozíciami na akých sme boli, alebo sme a tipovať bez pomyslenia na ne. Zcelku fajn začiatok, tá výhra.
Tak som veľmi spokojný, ďalšia výhra v rade a to nad našim rivalom. Konečne nebudem musieť počúvať kanterove blbé reči. Len tak ďalej. :biglol:
No nič, dnes sme podali fajn výkon, no súper ešte lepší. Treba na to zabudnúť, ideme ďalej.
Tak zatim jsme 4. v te nasi vetsi divizi (nebo to je) a jeste k tomu mame o zapas min, takze muzeme byt 3. coz vubec neni spatne, kdyz vemu v potaz kolik tymu tam je, jediny problem, ze je to uplny uvod a vsechno se to muze kdykoliv a jakkoliv zmenit :thumbsdown: :lol: .
B.Wall píše:Tak zatim jsme 4. v te nasi vetsi divizi (nebo to je) a jeste k tomu mame o zapas min, takze muzeme byt 3. coz vubec neni spatne, kdyz vemu v potaz kolik tymu tam je, jediny problem, ze je to uplny uvod a vsechno se to muze kdykoliv a jakkoliv zmenit :thumbsdown: :lol: .
Pekné napísané. S tým zápasom k dobru máme zatiaľ výhodu. No trošku ma mrzí prehra nad Fire Birds, nie že by som ich podceňoval, no považoval som ich za outsiderov v našom súboji. Skôr som myslel, že nad takými mačkami prehráme. No vyšiel im deň a stratili sme body. Ešte máme veľa dní, bolo by dobré, aby ste sa trochu prebrali.
Fajn výkon, konečne sa previedol aj androj, čo ma potešilo aj s výhrou asi najviac. Ideme ďalej.
Tak po neúspešnom rokovaní s Leom som podpísal kontrak s užívateľom Jirka-IX. Jeho výsledky som si všímal, aj keď tipoval len krátko, no celkom ma upútal.
Prepáč raul, že som ťa vyhodil, ale tipoval si slabo, dúfal som, že tu zostaneš čo najdlhšie, no ako som teraz chytil aj celkom formu, tak sa mi zdá, že ostatní členovia zostali v útlme. Doplatil si na to ty, pretože si ma najmenej presvedčil o výkonoch. A keď sa chceme dostať do play off, tak tu nemôžem držať slabších tipérov.
Zároveň chcem privítať nového člena tímu, Jirku, ktorý dúfam, že bude prínosom. A ostatných prosím tiež, aby začali trochu lepšie tipovať. Dnes ma ako som spomínal dosť potešil androj, ktorého výsledky boli kedysi lepšie a dúfam, že sa vracia k starým časom.
Síce sme prehrali, no potešil ma aspoň androj. Už dva dni mu vyšli a to ma teší. Snáď sa vracia do starých kolají. GO Ideme ďalej.
yzy19 píše:Síce sme prehrali, no potešil ma aspoň androj. Už dva dni mu vyšli a to ma teší. Snáď sa vracia do starých kolají. GO Ideme ďalej.
Díky, ale byl bych opravdu daleko radši, kdybych i skončil klidně bez bodu, ale my zápas vyhráli... :wink:
Zdravím zbylé členy týmu! Tipuji teprve krátce, ale budu se snažit podávat co možná nejlepší výkony! Tak at se nám spolu daří a třeba uděláme i nějaký ten výsledek! :smile03:
androj píše:
yzy19 píše:Síce sme prehrali, no potešil ma aspoň androj. Už dva dni mu vyšli a to ma teší. Snáď sa vracia do starých kolají. GO Ideme ďalej.
Díky, ale byl bych opravdu daleko radši, kdybych i skončil klidně bez bodu, ale my zápas vyhráli... :wink:
JJ, to je tiež pravda. Lepšie je, keď podáva tím lepšie výsledky, ako jeden tipér. Zatiaľ sme na tom celkom fajn aj so zápasom k dobru.
Jirka, tu máš banner.
Určite vieš ako s tým, skopíruješ to do podpisu:

Kód: Vybrat vše

[img]http://img709.imageshack.us/img709/5917/37296643.jpg[/img]
yzy19 píše:
androj píše:
yzy19 píše:Síce sme prehrali, no potešil ma aspoň androj. Už dva dni mu vyšli a to ma teší. Snáď sa vracia do starých kolají. GO Ideme ďalej.
Díky, ale byl bych opravdu daleko radši, kdybych i skončil klidně bez bodu, ale my zápas vyhráli... :wink:
JJ, to je tiež pravda. Lepšie je, keď podáva tím lepšie výsledky, ako jeden tipér. Zatiaľ sme na tom celkom fajn aj so zápasom k dobru.
Tak chtělo by to zabrat... moc zkušeností teď nesbíráme, ale ono to půjde :) Musíme věřit a bude to dobrý :)
Dneska ma veľmi potešila výhra nad modrými anjelmi. Je to súper, ktorého som sa asi najviac zo všetkých bál. Keďže sme ich ešte v predošlom kole chceli predbehnúť a utiekli nám ďaleko. Dnes sme ich porazili a musím povedať, že určite aj zásluhou môjho výkonu. Jirka ma tiež potešil, ktorý nahral fajn 11 bodov na nováčika. Poďme ďalej, tieto tri body si najviac cením!
Tak dnes mam radost, sice jsem natipoval snad uplně nejhůř co šlo, asi jsem zpět pod čarou, ale to hlavní jsme splnili :) Vyhráli jsme (znovu) :) A míříme do PO
Dnes všetci do jedného hrôza. :?
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS