Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

A nezabudnite istit tragedov !!!!!
A fajnovky :DD
adrislovakia píše:Sefe good luck today . ;)
Dakujem pokúsim sa nesklamať a prispieť k výhre našej konferencie. :)

Myslím,že tragedov a fajnovky z Blues istiť netreba dnes ,ak nastupi Jarko mali by ste vyhrať.- :jn:
Ha ha very funny :P , I warned you ;)
Zelam clenom HF Obrázek
Obrázek
Historicky moment , aspon co som ja tu :DD
Takhle to mel kazdej rozumnej tym. Vsichni ostatni jsou luckeri.. :bee:
AndyF píše:Takhle to mel kazdej rozumnej tym. Vsichni ostatni jsou luckeri.. :bee:
Jasne Andy , a Ty nevies ako na novy rok tak po cely rok .
adrislovakia píše:
AndyF píše:Takhle to mel kazdej rozumnej tym. Vsichni ostatni jsou luckeri.. :bee:
Jasne Andy , a Ty nevies ako na novy rok tak po cely rok .
tak to je pravda hovorí sa to tak,ale nemusela si to tak doslova vziať a pridať teda hned dalšie SO, takto tú svoju minisúťaž s kolegom nevyhráš :wink: Tak šup šup bojuj ,máš na to to otočiť vo svôj prospech. :wink:
Ok takže od 6 kola k nám príde Sergion ,na FB už predstavenie prebieha práve v týchto chvilach, :) Ahoj Peter vítam ťa u nás. :)

Odchádza od nás Pali Caps s ktorým sa týmto lúčim :wink: ale stále bude s nami v skupinke na FB a od novej sezóny tu prichystáme prekvapenie kde bude on hlavným aktérom. :wink: Nech sa ti darí vo FB. :)
Welcome Peter , going miss you Pali ,
Chris píše:Ok takže od 6 kola k nám príde Sergion ,na FB už predstavenie prebieha práve v týchto chvilach, :) Ahoj Peter vítam ťa u nás. :)

Odchádza od nás Pali Caps s ktorým sa týmto lúčim :wink: ale stále bude s nami v skupinke na FB a od novej sezóny tu prichystáme prekvapenie kde bude on hlavným aktérom. :wink: Nech sa ti darí vo FB. :)
:yes: děkuji za uvítání ..... :good:
adrislovakia píše:Welcome Peter , going miss you Pali ,
:klobuk: :good:
No je načase urobiť v tom trochu poriadok a napísať ako pôjde tím Evil do posledného kola základnej časti a i do play off.Takže premiešalo sa to tu riadne v tejto sezone,ale nakoniec ustálená zostava na play off bude :

boss -GM

Chris
Kovi
Pali Caps.

Týmto sa chceme rozlúčiť s tipérkou Adrislovakia,ktorej dakujeme za odvedené služby pre tento tím a prajeme veľa šťastia v dalšej kariére v KTL. :) Je to šikovná tipérka, a veríme,že svoje miesto v nejakom tíme si iste rýchlo nájde a budeme sa tu s nou stretávať aj v dalších sezónach. :) Nech sa darí Adri :klobuk:

Teraz už sa sústredme na koniec sezony a na tu najzaujímavejšiu časť,ktorou je play off.
Podla posledneho kola by ste Blue Angels porazili 9:5.
kajo píše:Podla posledneho kola by ste Blue Angels porazili 9:5.
to je síce fajn kajčo, ale podla minulosti sa žiť nedá :wink: Začína sa od bodu 0 a všetko sa rozhodne až v play off.Tak uvidíme komu lepšie vyjdú tie zápasy,samozrejme ja verím,že nám,arek im :-D
Ok takže je načase aj tu to trochu oživiť. :) Najskôr aby som vysvetlil to,že tu nikto nič nepíše,ako nás niektorý občas kritizovali, tak to není tým,že by sme týmovo nežili a nebavili sa KTL, ale tým,že som našu tému Evil Insiders preniesol na FB a tam všetko toto ,čo tu sa píše riešili .A tým pádom nemalo moc zmysel nechávať si tu odkazy medzi sebou ,ked sme boli a sme v kontakte na FB každý den. :) A pred hecovačkami so súpermi typu sme lepší -nie my,vyhráme-nie my,nastúpite konečne ná zápas? a podobne sme dali prednosť kludu a koncentrácii na duely s ťažkými a skúsenými súpermi ako boli Drexel Dragons či predtým Blue Angels a krok za krokom sme sa snažili vybojovať si postup do dalšieho kola.A to sa podarilo a za to sa chcem mojim kolegom podakovať a nech už skončíme akokolvek ,budeme môcť byť s tým,aký výsledok sa nám ako obhajcom titulu podarilo vybojovať spokojný. :)
Takže máme tu finále konferencie.Najskôr chcem zagratulovať nášmu súperovi Tygrikom k otočeniu série proti ich bývalému GM petrikovi ,ked si vybojovali postup v hodine 12 a skvelým výsledkom v 2 kole ,ked AM doslova prevalcovali. Páni :klobuk: velmi pekne ste to tam nastrielali Ohlund vás skvelými individuálnymi výkonmi vedie a vy ostatný pod vedením skúseného mazáka a môjho ex-kolegu excelenta ho velmi dobre doplnate. :) Fakt výborne zložený tým a sami skúsený borci a bude to tak velmi zaujímavé finále konferencie na ktoré sa už tešíme. :)


Tak podme na to páni finále konferencie dnes začína 1 duelom. :wave:
tak dnes treba potvrdit postup a tesit sa na finale, ovecky :)
No dnes sme to mali pekne ťažké,aby sme si vybojovali matchball a bol v tom i kopec strachu o výsledok súboja.Najmä pri dueloch Ottawy a Anaheimu ktorý nakoniec hoci v hodine 12 duel s Edmontom otočil a tým aj rozhodol spolu s LA o našej dnešnej výhre. :) Náš súper je velmi dobrý,plný skúsených borcov,ktorý majú dobrú formu ,Ohlund má životnú formu tu na HF,pokúša sa o prekvapenia a aj mu dosť vychádzajú toto play off a získava vela rozhodujúcich bodov pre svôj tým klobúk dolu :klobuk: každý jeden bod je velmi tvrdo vybojovaný.Rozhodne sa ešte vo finále aspon ja osobne nevidím,nie najmä pri tých výsledkoch,čo teraz padajú a ktoré neraz rúcajú všetky predpoklady,súper už takúto seriu proti svôjmu bývalému GM otočil takže treba byť opatrný a pokúsiť sa v tých 2 dnoch zatipovať lepšie ako náš súper a to veru lahké určite nebude.Ale aj my sme dobrý a skúsený tým a pokúsime sa ten postup si vybojovať,uvidíme kto bude mať na konci dôvod na radosť z postupu do finále . :box: :wink:
Pali_Caps píše:tak dnes treba potvrdit postup a tesit sa na finale, ovecky :)
No to finále asi nakoniec dáte... my potrebujeme remízu v zápase SJ ale pri našom štastí to tak neskončí. A k tým ovečkám, ved si pozri aj dnes ako ste natipovali prvé 4 zápasy, boss skúšal niečo iné ale vy 3 ste to mali ako cez kopirák :-D , nikto na CBJ, CGY,CAR či TOR.. a skoro všetko skončilo naopak ako ste dávali, škoda že tie lamy Torontké zahodili 2 golový náskok v poslednej tretine tak ako včera Edmonton...
My sme všetky tieto prekvapenia pokryté mali len škoda že každý trafil niečo ale dokopy nemáme nič :slap: , dnes boli výsledky opäť bláznivé a dalo sa nahrať kopec bodov na prekvapeniach ale vôbec mi to nevyšlo :hroza: .

EDIT: Tak štatena zostala pri vás.. Gratulujem k postupu :klobuk: , netipovali ste svetoborne ale vždy to bolo lepšie ako u nás :hroza: , takže problemy by som mal hladať skôr v našom tíme a hlavne u seba, dnes sa z toho dalo vybúchať ovela viac ale som (sme) to prekombinovali..

EDIT2: Hlavne sa neurážajte, nechcem aby sa to tu zbytočne hrotilo ako po vašej sérii s DD, Chris má u mňa velký rešpekt, je to velmi dobrý tiper ale aj človek a jeho by som si nerád pohneval aj ked asi sa mi to už podarilo :giggle: . Porazili ste nás 4x tak ten postup je zaslúžený, ja len tvrdím že tie vaše výkony mohli byť aj lepšie a že ste mali trochu štastie že ste hrali proti nám a my sme to kazili ešte viac.

A k tomu incidentíku.. Ved už v základnej časti je bežné ked všetci tipéri natipujú rovnako že si sami zo seba ešte utahujú ako to "bravúrne takticky zvládli" no a vy ste takto tipovali dokonca v PO a vo finále konferencie a nielenže ste dali všetko rovnako ale dokonca tie tipy boli aj úplne mimo ako dnes tie prvé 4 zápasy, len to ma trochu pobavilo a preto som vás aj nazval tak ako nazval, ale nemali by ste to brať ako urážku ale skôr by ste to mali prehodnotiť či je ozaj pre váš tím dobré ked tipujete všetci rovnako, lebo lepší tím narozdiel od nás môže takéto chyby využiť. Užite si finále :klobuk:
Gratuluji k postupu :klobuk:
Ohlund no máš pravdu,tie prvé 4 zápasy nám ušli,ked som videl,tie priebežné stavy a vtedy Toronto viedlo 3:1 vedel som,že je zle,potom ale sa Torontu zranil golman,do brány išiel nerozchytaný Reimer Bostonu sa podarilo vyrovnať a dostali sme sa trošku späť do hry.Sledoval som a porovnával najmä teba a exa so mnou ,videl som,že Kovi a Pali su out ,že im na vás bude chýbať tak 1 bodík,keby aj LA X čo mali obaja padla "body" teda zbieral Pavel a ja , vy ste chytili CBJ, do toho ty aj CGY a exo X na Chicago.Potom ale exo stratil na dueli STL-BUF čo(to teda bolo velké šťastie,že to dal :) tým sme zmazali stratu z CBJ )
a dali ste obaja proti Pens.Stále mi ale chýbal 1 bod na predstihnutie exa, tak som sa rozhodol zariskovať zmeniť pôvodný tip zápasu Colorada, ktorý som mal na nás na X a dúfal,že ani jeden z vás to nedal a stalo sa.Dlho bolo 2:1 pre jazdcov a po 1 x som fandil Coloradu aby vyrovnalo proti nám kedže to bolo až do konca len o 1 gol pre jazdcov , vedel som,že to je jediná šanca na možný obrat v serii,1 i 2 hrala pre vás , sledoval vývoj skore a dúfal,že sa im podarí tu X uhrať a v hodine 12 to vyšlo a ja som sa po 1 x tešil,ked sme dostali vyrovnávajúci gol :-D No a potom žraloci no tomu som ani neveril,stále som čakal,že to blikne na X bol to typický remízový duel, ale ubránili to a my sme vo finále. :yahoo:

Ohlund to bolo naše štastie,že síce ste dnes tie prekvapka pochytali ,ale plus minus všetci a tým pádom ste tie body mali rozdelené :-D Mať to ty ako ked si získal full house nedávno nebolo čo riešiť :roll: Musím priznať,že sme tu mali viac šťastia ako rozumu,včera hoci tá Ottawa my všetci 1 vy 2-1 a 2-X tak 12 minut pred koncom bolo 1:1 a nakoniec NYI vyhralo :-D Edmonton pre vás hrala 2 i X a bola nakoniec 1 :-D Anaheim vyhral, to isté dnes Colorado v poslednej minúte,žraloci tou 1 atd No ale tak táto hra je aj o šťastí,raz to sadne na toho,potom onoho teraz sme to mali my. :)

A určite som není urazený :wink: ,viem ako to myslíš,čítal som u vás v téme ked si písal,že takto tipovať by ta nebavilo,spomenul si tam aj tu ovečku takže ma to ani neprekvapilo,ked si to spomenul,ale zase pre nás hralo to,že tebe tie prekvapka tak velmi vychádzali,získal si nimi pre váš tým kopec dôležitých bodov,to ta posmelovalo v ich dávaní, a to zase dostávalo na kona nás :) Je to o taktike akú si každý tým zvolí,my sme hrali vabank ,vy tipy viac istili a vyšlo to nám . :)Dakujem za dobre myslenú radu i gratuláciu k postupu.. :)
excelent píše:Gratuluji k postupu :klobuk:
dakujem exo klobúk dolu :klobuk: za tu parádnu jazdu,čo ste predvádzali v play off :)
Chris chcem vám v mene celého tímu zablahoželať k postupu do finále :-D

Nech vyhral ten lepší. :thumbsup:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES