Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tento systém ve druhém kole nás loni s Bibbers uplně ubíjel, doufám, že rychle obrátíme opakující se trend.
Dnes sme vyhrali. Umiestnenie zatiaľ nič moc, no tie rozdiely sú fakt malé a v nejakom kole s množstvom zápasov sa môže všetko obrátiť, čiže zatiaľ môžeme byť kľudní. Nie je to ani slabota, ale ani bohvieaký úspech. Verím, že sa to zmení.
Odohralo sa toho ešte málo..
:fucker: Yzy těším se s vámi na další souboj :fucker:
Škoda.. Škoda, že bodujem len vtedy, keď sú moje body vyslovene na ho*no. :?
Síce sme vyhrali po nájazdoch, či čom, ale je to bieda.. Nerozumiem tomu, predošlé kolo to ťahali traja a boli sme na tom o dosť lepšie. Teraz sme každý na tom v tabuľke dosť vyrovnane, ale tím dosť zle. Škoda.
Tohle kolo se nám nemůže podařit fakt super den, kdy bysme aspoň dva tipli většinu zápasů dobře. Ten bodový rozdíl není tak velký, mít jeden takový den, kdy bysme měli o 5 bodů víc než většina ostatních, tak jsme třetí.
Konečne sme vyhrali a aj to nie nad nejakým béčkovým klubom. Dá sa to nazvať cenným skalpom. A konečne sme sa aj posunuli na lepšie miesto medzi tímami. :wawe: Ja som skúšal nuly, no moc to nevyšlo. Aspoň to potiahli druhí. Čiže dnes môžeme byť spokojný!
Parádne predstavenie kisin a mountain. :clap:
Idem na celý November preč, tak som natipoval do predu.. Notebooky by tam mali byť, ale nechcem nič riskovať a preto som to spravil..
Ak by začal mať nejaký tím výkyvy, tak to poopravím a pod. Aj tak je dosť blbé to natipovať na mesiac do predu..
Pánové,pánové... něco nám zcela evidentně hapruje :lol: :thumbsdown:
Nie som vôbec spokojný. Radšej nech je tím na lepšom mieste ako ja. Snáď sa to podarí zlepšiť..
S tipmi moc vymýšľať nechcem, asi to nemá cenu.. Aj tak nemám prístup stále na internet..
Hm, jak jsem říkal, že se tohle kolo zaměřím na konzistenci, tak se mi to krásně povedlo. Akorát to má háček, že ty konzistentní výkony jsou pěkně slabé.
Asi to na pár kol přestanu tolik koumat, několikrát jsem měl tohle kolo napsaný dobrý tip a pak jsem ho přepsal na jiný :evil:
mountain píše:několikrát jsem měl tohle kolo napsaný dobrý tip a pak jsem ho přepsal na jiný :evil:
To se většinou nevyplácí :-P
Včera to imho zas taková tragédie nebyla,ztrátu na Bulls a Sharks jsme snížili na 4 body. Pořád je reálná šance alespon na 6.místo...
Vôbec nie som prínosom pre tím.. Posledná priečka v tomto kole je kvôli mne. Fakt neviem, čo mám robiť..
No, o mě by se dalo říct tohle kolo to samé :evil:
Mountain zatiaľ paráda! Snáď ti to vydrží. Ja hrôza..
yzy19 píše: Ja hrôza..
Už jsme si zvykli yzy :giggle: i dál se šetři na PO.
Vidím dobře? :-O Dnes jsme poskočili na 1.místo :)
Pís-kej konec!!!
Zatiaľ paráda! Len to nepokaziť, ja tipy meniť nebudem, lebo budem rozptýlený. Dúfam, že zostanete kľudní a potiahneme to spolu do konca.. Zatiaľ fakt paráda! Toto sú skutoční EI!
Celkově toto kolo se zatím daří všem členům. Dva z nás se drží na špici hodnocení jednotlivců a zbytek si drží solidní úspěšnost okolo 44% což v konečném výsledku dělá dost bodů :) jen tak dál.
Bojovníci, som na vás hrdý!
Ja som ko*ot.
Přemýšlím nad dnešním tipem a když vidím od vás 1-2-2, tak jsem chtěl dát i druhou 1, abysme měli při neremízovém výsledku jisté 4 body. Ale zas když bude remíza, tak nebudeme mít nic....dvojku nemá cenu dávat, tam bysme tak jako tak měli 4 body. Takže když dám 1, můžem na tom vydělat 2 body, ale v případě remízy 3 ztratit....a když dám nulu, tak můžem vydělat 3 a ztratit 2. Tak dám taktickou nulu :)
Heh, to se pozná, že mám práci do školy, když koumám takové věci :D
:D :D :D
Nikto nech nešpekuluje. Dnes je rozhodujúci deň.. Natipuj tak, ako si myslíš, nepozeraj na naše tipy.. Niekedy, alebo dosť často to viac škodí, keď poisťuješ, ako keď natipuješ sám za seba..
Nemôžeme byť pod tlakom, i keď to asi moc nejde.. Ale dni, kedy je veľa zápasov mám celkom rád..
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS