Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Jak se hraje 10 zápasů, tak to se to ani nedá, ale takhle u jednoho jo. Skoro to vyšlo, Oilers dali vítězný gól 28s před koncem :)
Každopádně dneska je poslední kolo a rozdíly na špičce jsou malé. Snad nám to klapne.
Prečo tím nevyhral toto kolo je kvôli mne. Okrem jedného dňa, kedy som náhodne nahral 16 bodov som neprispel nijakým podielom k 2. miestu. Gratulujem vám, že sa tak dobre držíte.
Tady ty soubojové kola jsou prostě zakleté. Minulé kolo to šlo krásně, většinu času na špičce, dlouho první a potom jak když utne ze dne na den a vůbec to nejde.
Budem muset podat návrh na změnu herního systému, protože tyhle kola nám očividně vůbec nesvědčí :)
Heh, má cenu tyhle kola vůbec tipovat? :D
Fakt tomu nerozumiem. Tento zápasový systém bol trochu poupravený a to tak, že sa do tabuľky zarátavajú nahraté body tímu za tipy a ešte aj 3 body za výhru, ak daný tím vyhrá..
Minulý rok sa dávali len 3 body, ak tím vyhral, do tabuľky sa ostatné body nahraté za tipy nerátali..
No nemôžem tomu porozumieť. Kolo, kde sa nehrá zápasovým systémom, ale len na body sme skoro vyhrali a tieto zápasové sa nám vôbec nedarí a je tu rozdiel len v tých troch bodoch, či 2 ak vyhráme, či vyhráme po predĺžení/nájazdoch. Tak logicky by sme sa nemali tak trápiť.
A určite netreba prestávať tipovať.. Vyzerá to asi tak, že náš kapitán kisin, keď sa mu nedarí, tak sa nedarí ani tímu. Snáď sa mu vráti čo najskôr forma..
Základ je urobiť play off. No ak sa nám ďalej nebude dariť v zápasových kolách, tak v Play Off nemusíme nič ukázať, i keď tam sa bude hrať iba na výhru, alebo prehru (tuším). Snáď sa polepšíme. Inak som zatiaľ spokojný.
Určite mám aj ja veľkú vinu na tom, že sa nám nedarí. Lebo keď si všimnete, vždy keď sa zarátavajú body za moje tipy, tak prehráme (vždy).. :scare: :scare:
Tipér nášho tímu - kisin bol nominovaný do zápasu All Stars Game, kde by mal reprezentovať našu konferenciu - Dark Riders. Môžeme byť na neho hrdý. :clap:
To je fakt haluz.. V bodovacích kolách sa predbiehame s F4F KILLERS na popredných priečkach a v tých zápasových na posledných... Tomu nerozumiem. :D
Tak chalani, chcem sa vám poďakovať, pretože hlavne vašou zásluhou sa EI po troch sezónach znovu dostali do Play Off zo 6. priečky. Na 5. priečku sme stratili 1 bod, čo je trošku škoda.
Play off si užite i keď asi každý chce vyhrať, aj keď naše ciele pred sezónou boli trochu iné a to hlavnou prioritou bol postup do PO. Chcem sa vám ospravedlniť za moje výkony, ktoré výrazne ovplyvnili celý tím a preto aj kvôli mne moc šancí nedávam EI v boji o titul, pretože v trojici tipovať a to doslova nie je sranda.
Vďaka patrí vám všetkým kisin, martin83 aj mountain, za to, že ste prijali ponuku a po rokoch trápeniach ste EI doviezli do PO. Ja by som určite chcel titul a preto sa budem snažiť tipovať lepšie, ako tomu bolo po celú sezónu (nejako nebudem smieť sledovať tabuľky) a snáď sa nám niečo podarí.
Ďakujem vám.

Tipujte do tých topicov Evil Insiders v KTL naostro. Už zajtra začína Play Off. Za súperov sme dostali F4F, čo je najhoršia možná varianta, aká môže byť. GM tohto tímu je tipér, ktorého som vyhodil, pretože som nebol spokojný s jeho výsledkami a od vtedy sa náramne zlepšil. Čiže sa mi má za čo pomstiť. Radšej by som bral všetkých, len nie ich. Uvidíme.
Ale no tak, F4F sú podla mna jeden z najlahších súperov do PO, stačí si pozrieť tú celkovú tabulku, zápasové kolá im vôbec nejdú, navyše v poslednom kole david prestal tipovať, takže sú len 3 a z toho Dejwa dáva vždy, všetko a všade 1 , takže myslím že minimálne do druhého kola to dotiahnete :wink: .
A posledné kolo ti vyšlo až dosť dobre, neviem prečo sa furt tak podcenuješ...
Ohlund píše:Ale no tak, F4F sú podla mna jeden z najlahších súperov do PO, stačí si pozrieť tú celkovú tabulku, zápasové kolá im vôbec nejdú, navyše v poslednom kole david prestal tipovať, takže sú len 3 a z toho Dejwa dáva vždy, všetko a všade 1 , takže myslím že do druhého kola to dotiahnete :wink: .
My sme tiež traja. A mňa väčšinou život trestá za rôzne chyby, čiže je dosť možné, že aj napriek takým podmienkam, aké majú nás v pohode môžu poraziť. A nám tiež moc zápasové kolá nešli.. Potom sa to na chvíľu zlepšilo.
A posledné kolo, to bolo dosť o náhode. Prestal som sledovať tabuľky, tak možno aj preto a nerozptyloval som sa pri tipoch. Pokúsim sa to tak spraviť aj v Play Off. Snáď to pomôže.
Skvelá robota. Som na vás hrdý. Dnes sme dosť so šťastím vyhrali, ale aj to niekedy treba. Séria bola moc napínavá. V PO dá sa povedať sme sa po 3 rokoch oťukali a verím, že to potiahneme ešte ďalej. Ideme proti GK, tím, s ktorým som vyhral titul ako ich draftovaný hráč a majú dosť kvalitných tipérov, ktorí sa navzájom dopĺňajú a málokedy zakopnú. Bude to dosť náročné a mnohí budú veriť GK skôr než nám, no môžeme ich presvedčiť o opaku. Do toho. :wave:
A martin a mountain, klobúk dolu pred vami. Na to, že mountain je nováčik v KTL, tak to dobre ťahal. A martin bol hlavným strojcom nášho postupu, veď sám chcel po minuloročnom PO postúpiť do druhého kola.
Ďakujem všetkým tipérom z EI za to, že mi pomohli dostať EI znovu skoro na vrchol. Titul nám unikol o vlások po veľmi tesných sériach. K dnešnému, pre nás aj poslednému zápasu sa vyjadrovať nebudem, no nečakal som to. Taktiku na nájazdy sme mali podľa mňa veľmi dobrú, no pokazilo to úplne niečo iné. Som z toho sklamaný, že človek nevydrží poriadne dotipovať 4, či 3 dni a to pokazí celú sezónnu námahu. Ďakujem vám ešte raz, že ste zobrali ponuky, ktoré som vám navrhol.
EI sa po sezóne pravdepodobne rozpadnú, ja nebudem pokračovať už vôbec (nie kvôli prehre vo finále, ale moc ma to už nebavilo, len som to neriešil) a ako ste si mohli všimnúť, kisin to zabalil trochu skôr..
Ďakujem vám.
Hoši, díky za sezonu, bylo to fajn s Váma tipovat a uhráli jsme velký vysledek :good: Co bude další sezonu těžko tipovat, ale každopádně bych rád pokračoval. Nejlip samozřejmě v Insiders :good:
Ponúkam funkciu GM tímu Evil Insiders tipérovi s nickom martin83.
Vdaka, rád tuto funkci přijímám, už jen totojmenování je to pro mě velká čest.
Vážení fanoušci,

nikdy jsem nepomyslel, že budu muset vystoupit s tímto pro mě velice tíživým prohlášením, jako majitel legendárních Evil Insiders. Bohužel velice tíživá situace uvnitř klubu ohledně financování mě nutí oznámit, že klub Evil Insiders není schopen vstoupit do sezony a tím pádem zaniká. Naši licenci jsem prodal společnosti Hockey Kent. Děkuji všem za pochopení, fanouškům za podporu v minulých sezonách.
S uctou hrdý majitel a hráč Evil Insiders.
akú licenciu? :roll:


Toto si po*ral na maximálnu možnú mieru, keď tak si mal tím odhlásiť, nie spraviť toto :thumbsdown:


Dúfam, že sa nájde niekto normálny a obnoví dávnu slávu Evil Insiders
Myslím že tímhle sis zajistil, že už tě nebude nesnášet jen velká část lidí kterým lezeš na nervy v chatu, ale i většina osazenstva KTL. :thumbsdown: :grc:
keby toto vedel miloš, istotne by sa viac snažil zachrániť na mape KTL EI, než mighty bulls :roll:
Vedení týmu chápe nespokojenost skalních fanoušků Insiders, že tým odchází z města. Ale každoroční finanční ztráty klubu nás po dlouhých a vášnivých jednáních přivedli na jedinou možnou cestu a to je prodej klubu. Každoroční státy v desítkách milionů, nezájem fanoušků po čas základní části a sponzorů tomuto rozhodnutí jen napomohli. A když se zájem nezvedl ani po učasti v letošním KTL naše rozhodnutí to jen potvrdilo. Nabídka Hockey Kent se jevila jako nejlepší cesta a navíc pokryje naše ztráty z posledních dvou sezon.
Skalním fanouškům děkujeme ještě jednou za podporu klubu, které jsme si vždycky vážili.
Chápu že někomu s prázdnou palicí jako jste vy dva je to jedno, ale tenhle tým měl nějakou tradici, a vy jste z toho udělali jen frašku.
Tradici měli i Hartford Whalers, Quebeck Nordiqius, Winnipeg Jets a taky odešli, jak říkáme není to jen o tradicích, ale i v ekonomické stránce věci a tady byla největší překážka na pokračování Insiders.
Finanční stránka v tipovací soutěži, omg... :hroza:
daj pokoj s ekonomickou stránkou veci, proste sa ti nechcelo hľadať ľudí do tímu :thumbsdown:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES