Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No vcera zrovna sem prisel ze skoly totalne sem umiral hlady, nacpal sem do sebe tvarog a rohlik a porad sem mel hlad, to byl des.....Zacnem po souperich hazet kupy tvarogu, to pak bude pokoj.
Chalani, keď chcete tipovať ZOH, tak máte šancu len individuálne a to v topicu: http://www.hokejforum.com/viewforum.php?f=155
.... kde to máte ako pri NHL-ke... zápasy v topicoch na jednotlivé dni... ceny si tam môžete nájsť, za tím teraz netipujete, pretože sú tam reprezentácie a ani jeden člen tímu sa do žiadnej z nich nedostal... ale sú tam celkom lákavé cený za výhru v jednotlivcoch, tak to vyskúšajte :good:
Uz se tesim az vyhraju...je to jasny, vetsi favorit tam neni, tak dobry :lol2:
Poďme tipovať takticky a potom si ceny rozdelíme medzi sebou :D
yzy19 píše:Poďme tipovať takticky a potom si ceny rozdelíme medzi sebou :D
to by bylo dobry :D ...Jinak ja osobne jsem za prestavku v nhl tipovani rad, tipoval sem na psouky a tak mi odpocinek urcite pomuze.
B.Wall píše:
yzy19 píše:Poďme tipovať takticky a potom si ceny rozdelíme medzi sebou :D
to by bylo dobry :D ...Jinak ja osobne jsem za prestavku v nhl tipovani rad, tipoval sem na psouky a tak mi odpocinek urcite pomuze.
A čo ty chodíš stále von, že tipuješ do predu? Stojí to aspoň za to, máš nejakú frajerku? :P
Neskončili sme poslední a to hlavne vďaka nášmu bývalému tipérovi, ktorý založil vlastný tím. :modlenie: Aj cez tie aféry a podobne som veľmi sklamaný, no na našom zlom umiestnení mám veľkú zásluhu aj ja. Neviem, čo mám robiť, aby sa nám zadarilo viac..... Ale už je koniec tipovania za EI v tejto sezóne. Tak si oddýchnite.
Pockej jaktoze konec tipovani uz ???

Me se taky moc nedarilo....doufam ze priste to bude lepsi

yzy: Tady mi pride zbytecny abych to tipoval kazdej den....U tretiho zapasu uvidim jak se tymu dari a kdyztak to podle formy poupravim, ale jinak tady to nevadi podle me....
aj ked sa vam ako teamu nepodarilo postupit do PO, stale mate moznost sa ho ako jednotlivci zucastnit cez PO draft.
staci sa prihlasit a mozno si vas niekto draftuje:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=5632
petrik píše:aj ked sa vam ako teamu nepodarilo postupit do PO, stale mate moznost sa ho ako jednotlivci zucastnit cez PO draft.
staci sa prihlasit a mozno si vas niekto draftuje:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=5632
Jj, už som o tom informoval dávnejšie tím. Je to na nich, či sa prihlásia alebo nie.
No B.Wall, túto sezónu sme skončili s tipovaním, pretože sme sa umiestnili za postupovou hranicou na predposlednom mieste aj to vďaka tomu, že vznikol ku koncu nový tím... Po ZOH sa bude tipovať Play Off KTL a tam sme nepostúpili. Ináč ak si ťa vyberie nejaký tím v KTL drafte a si tam prihlásený, tak sezóna pre teba ďalej pokračuje.
a jako volny tiper muzu dal tipovat? Proste jako za jednotlivce...
jasne, bez problemov ;)

edit - jaaaj, ale pockaj. na PO budu asi vytvorene tajne tipovacie temy pre jednotlive teamy. neviem ci bude aj nejaka verejne pristupne tipovacia tema :-P
Zostava EI pre budúcu sezónu:
yzy19 (GM)
kisin
martin83
xyz (tipér, ktorý by mal za nás tipovať, no je v utajení)

Asi budú aj nové bannery, s ktorými sa však neponáhľame (Steven), pretože je ešte dosť času.
pacienti takhle me vyrazit z tymu a nic mi extra nerict, ne delam si srandu delate dobre se mnou by ste sli do kopru :lol: .
B.Wall píše:pacienti takhle me vyrazit z tymu a nic mi extra nerict, ne delam si srandu delate dobre se mnou by ste sli do kopru :lol: .
B.Wall, som rád, že si to takto prijal. Skôr, či neskôr by som ti to povedal :). Chcem ti len poďakovať, že keď som potreboval tvoju pomoc, tak si to prijal a išiel si tipovať za EI. Síce sme veľa vody nenarmútili, no každý odviedol svoje. Zloženie tímu som sa rozhodol zmeniť preto, lebo ak chceme pomýšľať na PO, aj na titul, tak treba mať oveľa iných tipérov. Možno si ťa vyberie nejaký iný tím, po prípade, ak nie, tak chvíľu budeš tipovať sám. Ale nie je moc tipérov, takže je dosť veľká šanca, že ťa niekto možno zobere. Som rád, že si to prijal športovo a nenadával mi do .... a pod. Ďakujem.
PS: Ešte ti poradím, skús odtipovať tú nastávajúcu sezónu celú, aj keď ťa nezobere žiadny tím. Možno budeš podávať skvelé výsledky a počas sezóny niekto o teba prejaví záujem, pretože za EI si moc netipoval (myslím, že len 1 kolo)..
Jak rikam, me to je sumak a navic se ti nedivim kdyz se podivam na moje vykony :lol: ..

Ale nevim co si myslel s tim,ze jsem toho moc nenatipoval, vzdyt jsem tipoval porad ......I kdyz je fakt, ze jsem se pridal asi dve kola od konce, to je vlastne fakt :lol:
B.Wall píše:Jak rikam, me to je sumak a navic se ti nedivim kdyz se podivam na moje vykony :lol: ..

Ale nevim co si myslel s tim,ze jsem toho moc nenatipoval, vzdyt jsem tipoval porad ......I kdyz je fakt, ze jsem se pridal asi dve kola od konce, to je vlastne fakt :lol:
To som myslel. Že si neodtipoval ani pol sezóny.. :)
Nevadi i tak dik....byla tu zabava, obcas se sem mrknu a klidne i napisu, doufam ze pristi sezonu se povede lip :D
B.Wall píše:Nevadi i tak dik....byla tu zabava, obcas se sem mrknu a klidne i napisu, doufam ze pristi sezonu se povede lip :D
Povede. Už tomu verím. Nemohol som sa len spoliehať na šťastie, že sa nám aj v takomto zložení podarí spraviť PO. Vyberal som tipérov, ktorí vedia tipovať pravidelne dobre. :)
Veď aj ty môžeš tipovať, ale ako som spomínal, za iný tím, alebo sám. :)
Zloženie tímu EI v nasledujúcej sezóne bude takéto:
yzy19 (GM)
kisin
martin83
mountain

S týmito tipérmi, usermi uzavrem pred sezónou zmluvu, ich účasť v mojom tíme mi sľúbili.
Bohužiaľ, nové bannery ani nové logo nebudú. Ja nie som nijakým extra grafikom a pod., nie je to v mojich silách, aby som niečo také vytvoril a osoba, ktorú som prosil o vytvorenie nových bannerov povedala, že tiež už nevie, čo s tým a pod.
Preto, ak by ste mali záujem, že chcete bannery tohto typu, tak mi napíšte. Je to dobrovoľné..

Obrázek

Som dosť sklamaný..
Já nějaké bannery můžu zkusit vymyslet/udělat, jak budu mít chvilku.
Ok, tak môžeš. Neponáhľa to až tak.. Malo by tam byť dáke logo, alebo aspoň názov tímu..
Logo, najlepšie dáky diabol, čert, lebka, či dačo podobné. Je to na tebe. Aby to pasovalo k tímu.
V průběhu týdne zkusím něco vyrobit. Ideálně víc návrhů, aspoň dva.
Líbí se mi ten "starý" motiv s tím terminátorem, tak ho na jeden návrh použiju.
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS