Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

neviem,me je to v podstate jedno,len beriem ohlad aj na ostatne timy.
a aj na seba,dost blbo sa to bude vyhodnocovat.ale budem to robit tak-2nalepsi,1-najh...i.

TAkze dnes to bolo celkom slusne co poviete? Eman dnes zabodoval... od neho sa to vazne necakalo ale pozrime sa na chaloÄ…a :lol:

Cheeky, kajo, open :D :D pekny vykon 8)

Vedieme tabulku :cool:



Vas generalny riaditel !


:lol: :lol:

Open od koho sa to necakalo? Ty Vahan :lol: :lol:
Ale dobry vikon to bol. Len tipovat z rozumom a mame to v hrsti.

Vas General Manager :cool:

No takze chcem vyslovit vsetkym hracom v nasom tĂ­me velke pokarhanie.. opat som to musel tahat ja... chaloÄ…i sa uÄľ spamatajte vsak ja sam na vsetko nestacim a vy nebodujete ako by sa to patrilo.


Takze dnes som bol opat hviezdou vecera :hufi: :hufi:

hmm... tak takto som si to vobec nepredstavoval :cry: :cry: :cry:

Nic to podme musime poriadne zabrat... je to o stasti ale... :( :( :(

Ako vidim tak tu pisel len ja no co uz :roll: :(

OpenFire píše:Ako vidim tak tu pisel len ja no co uz :roll: :(
Open uz aj ja. Chlapi ako GM timu musim vyslovit absolutnu nespokojnost z nasimi vykonmi. Chlapi treba zabrat a nenechat celo tabulky sa velmo vzdialit.

Tak aj ja tu uÄľ napĂ­Ä…em. RobĂ­m, ÄŤo mĂ´Äľem.

:hmm: skresali sme to na 3 body, uz to nieje az tak vela aby sa to nedalo dobehnut, tak idemeeee :clap: :super:

:ejha: Evil Insiders na prve miesto :!: :ejha:

Chlapi nejak sa nam nederi Hlavne mne. Slubujem ze sa polepsim. Dnes to pride, mam takeho tusaka.
Evil Insiders Forever

kua kua.. nejako nam nejde karta :? dufam ze sa mi bude zajtra darit ovela ovela viac a rozbijem bank :oops:

Chlapi skoncili sme :winner3: :fan: :fan: :fan: :ejha: :ejha: :ejha: :pivo2: :pivo2: :pivo2: :pivo2: :dance: :dance: :dance: :frajer: :frajer: :frajer: :biglol: :clap: .

je to po strasne zlom zaciatku dobre, len nabuduce neberiem inak nic ine ako vitazstvo.

Kedze som ja bol najhorsi clen timu z najhorsimi vikonmi, co sa od GM Muzsva neocakava, chcem vediet, ci mi ako GM muzsva vyslovite doveru alebo chcete noveho GM. Ja navrhujem ako noveho GM OpenFira.

EVIL INSIDERS FOREWER

Kedze sme mali kolisave vykony tak som s tretim miestom spokojny.

Co sa tyka emana tak chcem aby zostal GM aj v nasledujucej sezone, ja osobne GM byt nechcem. 8)

mne to je jedno...

Blahopřeji k třetímu místu :taptap: skvělí finią

Tak chlapi ideme do tipovacky LM? Prezentujte sa prosim ci ano alebo nie. Open, Kajo urcite Cheeky des do toho s nami? Ak sa neozves do stredy hladame noveho clena.

ja urcite idem,ale teraz niekedy idem na dovolenku,tak ak sa bude tipovat od predkola,tak odvety nestiham.ale urcite jdu do toho :)

tak by si rovno aj odvety natipoval :wink:

to je tiez riesenie,ma nenapadlo :oops: BTT

eman22 píše:Tak chlapi ideme do tipovacky LM? Prezentujte sa prosim ci ano alebo nie. Open, Kajo urcite Cheeky des do toho s nami? Ak sa neozves do stredy hladame noveho clena.
No jasne ze hej ze vahas Bratu :cool:

Kajo: jj natipuj aj odvety a mas pokoj 8)

Hladame jedneho clena na Hostovanie na ligu Majstrov do timu EVIL INSIDERS. Podmienky blizsie cez ss u mna alebo Opena

Chcem predstavit noveho clena nasho tĂ­mu... je nĂ­m milos76

:taptap: :taptap: :thumbsup2: :thumbsup2:

(informacia este nieje 100%-tna ale je to uz takmer iste :wink: )

Tá informácia, je pravdivá.Budem rád, členom váąho tímu a dúfam, ľe sa mi bude dari» , aby OpenFire tú pozvánku neoµutoval. :pivo2:

no,ja som rad.ved si madridista :D ale chlapi,treba trochu zabrat. :cool:

milos76 píše:Tá informácia, je pravdivá.Budem rád, ÄŤlenom váąho tĂ­mu a dĂşfam, Äľe sa mi bude dari» , aby OpenFire tĂş pozvánku neoµutoval. :pivo2:
Milos super vitam Ta v time. Kto mu spravi podpis? :matika: Snad si Open najde trosku casu.. Milos daj si tam zatial aspon textovy.
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO