Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

zbytecny, ja vubec nevim jak sem tipoval ani jedno kolo :lol: . Max se tak podivam jak se dari tymu, nic jinyho me nezajima...jinak du si precist tamto od yzyho s tim playoff, to vypada dlouzeee :clap: ,
B.Wall píše:zbytecny, ja vubec nevim jak sem tipoval ani jedno kolo :lol: . Max se tak podivam jak se dari tymu, nic jinyho me nezajima...jinak du si precist tamto od yzyho s tim playoff, to vypada dlouzeee :clap: ,
B.Wall, žični nám ten tvoj čarovný tvarog a urob párky s horčicou :D :D
yzy19 píše:
B.Wall píše:zbytecny, ja vubec nevim jak sem tipoval ani jedno kolo :lol: . Max se tak podivam jak se dari tymu, nic jinyho me nezajima...jinak du si precist tamto od yzyho s tim playoff, to vypada dlouzeee :clap: ,
B.Wall, žični nám ten tvoj čarovný tvarog a urob párky s horčicou :D :D
Parek s horCIci by se ted hodil....tvarogu je dycky dost pro vsechny, zrovna ted se mi ho moc nedostava, coz je videt i na vysledcich. Zato jsem se dneska precpal makovejma zavinama se slehackou, tech sem mel uz nejmin 10 a ted du na dalsi.
Boha androj, zas najviac bodov, to si si nevedel formu naladiť na predošlé kolo? :D Ale nie, v pohode, teší ma to a aj B.Wallov výkon, porazil mňa aj Jirka o 1 bod :D.
To jo ale dneska jsem přišel z Plzeň- Slavie a koukam, že jsem natipoval dneska pozdě aj to jsem vůl :( No nic jedu na hory ve středu hoj pánové :wink:
ja ted musim tipovat alespon 5dni dopredu, protoz vetsinou nejsem skoro vubec doma, prichazim tak kolem 6-7vecer a kdyz uz sem doma tak nemam cas :lol: . Zrovna v patek jsem prisel domu asi v 7, v sobotu asi v pul 7, vcera asi v 8 a neska taky po 7 a zejtra to bude jeste pozdejc :lol: .
Chalani. Zas sa mi toto kolo nepozdáva. Zatiaľ to má priebeh, ako tie predošlé. Po prvom dni sme boli v polke tabuľky a potom sme išli vždy na lepšiu priečku, čiže na dáku okolo prvých troch miest. Väčšinou druhé, alebo tretie miesto, ale to len na začiatku. Potom sme sa tak držali asi týždeň, okolo 2.-4. priečky a potom prišiel ten zlomový bod, kedy sme postupne išli dolu. Som rád, že cez moje zlé výsledky to ťaháte a okolo tej čiary, ktorá oddeluje naj tipérov sa nachádza B.Wall a androj. Už tam chýbam len ja a Jirka. Jirka tam za chvíľu príde, no ja neviem či hej.
Narážam týmto príspevkom hlavne na to, aby sa nám to nepokazilo tak, ako predošlé dve kolá, lebo sa mi zdá, že sa to znovu stane. Prvé priečky a potom sa dusíme na posledných. Vždy sme mali dobre rozbehnuté kolo, no potom sme ho ešte lepšie pokazili. Tak vám verím, že aj cez moje hrozné výsledky to potiahnete a keď uhráte aj dáke 4.miesto, tak si začnem myslieť, že máte na play off.
Tak dovolená u konce, šup a jedem pánové "srdíčkem od zápasu k zápasu" :biglol: :clap: :D
Fuh, B.Wall teraz je asi blbé tipovať v takej situácií dopredu, keď je to v NHL dosť našlapané a stále sa mení aj postavenie tímov. Uvítal by som, kebyže tipuješ vždy v deň zápasov, pretože je väčšia šanca, že to trafíš. Samozrejme, viem, že prichádzaš domov večer, no zápasy v týždni sa začínajú až v noci, takže vtedy by si mohol tak natipovať. Cez víkend radšej natipuje dopredu, keďže tam začínajú matche už o 17:00. Tímu by to pomohlo.
to se lehko rekne, ale ja prichazim domu fakt mezi 7-8 na pc se dostavam klidne i pozdejc a sem strasne unavenej ze sem rad, ze vubec zapnu forum. Navic mne by to nepomohlo, ale nak se to pokusim poresit.
B.Wall píše:to se lehko rekne, ale ja prichazim domu fakt mezi 7-8 na pc se dostavam klidne i pozdejc a sem strasne unavenej ze sem rad, ze vubec zapnu forum. Navic mne by to nepomohlo, ale nak se to pokusim poresit.
Veď ja len hovorím, keď sa bude dať, tak by si sa mohol pokúsiť, ináč to neponáhľa. Aj tak nemáme šance na play off.
dycky sance sou kdyz v tymu je reznik jak ja :lol:

Jinak me napadlo, ze to budu natipovavat dopredu, ale ze pokud budu mit cas v ten den a silu, tak se podivam na ty typy co sem dal a dyztak je upravim podle formy. To mi prijde jako dobre reseni (mozna i lepsi nez to tipovat kazdy den).
B.Wall píše:dycky sance sou kdyz v tymu je reznik jak ja :lol:

Jinak me napadlo, ze to budu natipovavat dopredu, ale ze pokud budu mit cas v ten den a silu, tak se podivam na ty typy co sem dal a dyztak je upravim podle formy. To mi prijde jako dobre reseni (mozna i lepsi nez to tipovat kazdy den).
No ty si řezník :biglol: dobrý nápad, tak to tak rob. :good:
No do pr... zase zapomenu na dnešek... ještě, že jsou jen 2 mače :(
Fúha chalani. Je to ťažké dosiahnuť, no som si istý, že o týždeň sa zídeme ako tím v tomto topicu a budeme oslavovať postup do Play Off. Poďme, ešte môžeme veľa získať.
V ramci horcice, ne ?
Na ten postup máme dosť dobrú šancu. Treba teraz poriadne zamakať, ako sa nám to posledné dni darilo a mohli by sme sa dostať na 1.miesto, čo by malo stačiť na postup do Play Off z 8.miesta. Ale moc som to nepočítal, no isté je, že len 1.miesto by nám pomohlo. TAK GO!
yzy19 píše:Na ten postup máme dosť dobrú šancu. Treba teraz poriadne zamakať, ako sa nám to posledné dni darilo a mohli by sme sa dostať na 1.miesto, čo by malo stačiť na postup do Play Off z 8.miesta. Ale moc som to nepočítal, no isté je, že len 1.miesto by nám pomohlo. TAK GO!
je pekné,že stále veríš vo váš postup do play off a burcuješ kolegov yzy,len to má takú malú chybičku krásy,do play off postupuje tímov 7 nie 8 :wink:
Dean píše:
yzy19 píše:Na ten postup máme dosť dobrú šancu. Treba teraz poriadne zamakať, ako sa nám to posledné dni darilo a mohli by sme sa dostať na 1.miesto, čo by malo stačiť na postup do Play Off z 8.miesta. Ale moc som to nepočítal, no isté je, že len 1.miesto by nám pomohlo. TAK GO!
je pekné,že stále veríš vo váš postup do play off a burcuješ kolegov yzy,len to má takú malú chybičku krásy,do play off postupuje tímov 7 nie 8 :wink:
Viem viem. No teraz ako tak pozerám, tak nás nezachráni ani prvé miesto. Fire Birds nás vytlačia a kľudne aj mačky. No čo som mohol čakať, keď som moc tímu nepomahál a hlavne ku koncu kôl sa nám prestávalo dariť. Trošku som dúfal...
Ale chalani, 1. ešte môžeme skončiť. :)
Jasan impossible is nothing :D
Our motto :D
Evil Insinders knows the best, fuck the rest!!!
Lets stay in peace so now :D And I'm saying that even thought I'm from Pilsen :D
tak ted od nedele bude tipovaci prestavka, kterou uvitame :lol:
B.Wall píše:tak ted od nedele bude tipovaci prestavka, kterou uvitame :lol:
Taký řezník ako ty bude dostávať kilá tvarohu a bude na sebe makať. Žiadna prestávka a už duplom nie pre teba. Budeš makať :P
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES