Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dakujem Open :) Alex gratulujem...
konecne sa dostavame do formy... 8)

SkvÄ›le zatipovanĂ© kolo!! :taptap: PĹ™edevším Schwolco vĂ˝bornÄ› a jen tak dál hoši máme to vĂ˝bornÄ› rozjetĂ˝!!!Obrázek

no neska bude husto v noci, vela zapasov....
mozme vela stratit, ale aj vela ziskat...
vela stastia :cool:

Schwolco píše:no neska bude husto v noci, vela zapasov....
mozme vela stratit, ale aj vela ziskat...
vela stastia :cool:
Co som tak predbezne pocital tak Schwolco zisklal 10 b a ja 8,5 b takze 18,5 b nieje zle som zvedavy ako dopadnu ostatny ale kazdopadne skvela praca Schwolco :taptap:

Diky open, tu bolo treba aj toho stastia..
gratulujem aj tebe, uvidime co ostatne timy...

Schwolco píše:Diky open, tu bolo treba aj toho stastia..
gratulujem aj tebe, uvidime co ostatne timy...
Parada pani, sme prvy s 1,5 bodovym naskokom :ejha:

Dnes sme zatipovali vsetci tak ako sa patri vratane mna tak dufam, ze v tom budeme pokracovat :taptap:

Alex tradicne skvele vykony, excelent sa pomaly zahrieval ale teraz tipuje super a moj objav Schwolco to proste vááááálíííííí :taptap: :taptap: :taptap:

Páni na Fire Birds strácame iba 3 body, takze podme na tooooo :thumbsup2:

:fan: EVIL INSIDERS :fan:

Výborně ! Skvěle ! Paráda !Celý tým zatipoval velmi dobře a držíme první flek v západní skupině.Velké uznání pro Schwolco :thumbsup2: trefil jsi to mistrovsky! :thumbsup2:

Konecne nam ide chlapy... len tak dalej... mame na titul :cool: Go, Evil Insiders, Go!!

Vdaka Alexovi mame 2 body ale keby som nerobil hovadiny tak mame 4 :x

Chlapci,je to zatial skvele.Treba v tom pokracovat.Musime vratit slavu EI,ktora tomuto teamu jednoznacne patri!!!!!!!!GO EI GO!!!!!!

Vdaka ti Alex, udrzal si nas v hre :wink:
neska by sme sa mohli vratit na celo...

pani, neska to bola bieda :? prisli sme o prve miesto v konferencii, snad sa to zlepsii

neviem presne jak sa to pocita, predsalen, som len tuto sezonu draftovany :D ale spravil som volake stats, open, ak to bude zle, oprav mi to. Dik :cool:
cize, este po zapasoch 16.1.
Evil Insiders - 3. v Zapadnej konferencii a 6. v celej sutazi - 103,5 bodu


Body pre tym:
Alex - 28 (27%)
Schwolco - 23 (22%)
OpenFire - 18,5 (18%)
excelent - 18 (17%)

body, ktore ziskali viaceri naraz: 16 (16%)
tie percenta su iba priblizne, lebo myslim zbytocne by to bolo na desatinne..
...no a este na koniec: :champions: :fan: Go, Evil Insiders, Go!!! :fan: :champions:

Dobra praca Schwolco.

Dnes ma to velmi mrzi ale vcera som zabudol natipovat, teda myslel som ze som tipoval ale akosi som to zabudol skontrolovat :oops: :oops: :oops:

Inac dnes skvele Alex a Schwolco :cool:

Takze dnes to bol taky priemernejsi vykon ale lebsie ako dalsia bodova strata. Teraz je mensia prestavka tak dufam ze sa dame dokopy a este skusime zabojovat. go EI go.



INAC VOBEC SA MI NEPACI NASA SLABA KOMUNIKACIA V NASOM TIME :x :x :x

open... k tej komunikacii... ja sa snaziim :D len malo odpisujete

Chcem poprosit vsetkych clenom timu Evil Insiders aby hlasovali o nominacii hracov na All star game

Dnesne kolo dopadlo super, vyhrali sme ako tim a trochu sme sa opat priblizili elite, len v tom musime pokracovat, verim ze este na to mame tuto konferenciu vyhrat aj ked je konkurencia tvrda

exo bravoooo :cool:

hej hej, open, excelent, gratulujem vam pani.. mne v poslednom case nejak nejde, snad sa to zlepsi, a alex, vela stastia v all stars :cool:

Alex dufam ze im to v ALL Star game ukazes ktora konferencia je najlepsia, pamataj zastupujes aj nas tim :wink:

:fan: ALEX :fan:

Držím palce Alex !!!

Dakujem chlapi.Budem sa snazit!!!!!!
Mrzi ma len,ze som teraz nepodrzal tym a mam asi pokles formy.1 bod z tolkych zapasov?????Sakra.Ale nastastie ste zabrali(open,exo)a vybornym vykonom sme stale v hre o prvenstvo v konferencii.Teraz si trocha oddychnite,vychutnajte si All stars game 8) :) a od zajtra:UTOK NA SPICU HITPARADY :cool: :D GO EI GO!!!!!

Alex & OpenFire:
chcel by som vam uprimne zablahozelat, k ucasti v all star game,vyborne ste zastupovali :fan: EI :fan: a taktiez vyborne aj nasu West side
Navyse Alex, si sa stal naj tiperom podujatia :cool:
dufam ze vas to len nakopne dopredu, my s excelentom sa budeme snazit tiez

Schwolco,diki moc,naozaj dufam,ze tento vykon budem schopny co najcastejsie opakovat.Ale aj ked mi to nepojde,sme team a vzdy sa zastupime a jeden druheho podrzime.Som presvedceny,ze sa prebojujeme na celo Western konference....GO EI GO!!!!!

Som rad ze komunikacia v nasom time trochu ozila :thumbsup:

Taktiez chcem pogratulovat Alexovi za ten dnesny excelentny vykon v All Star game. :taptap:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS