Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

cepi píše:
Dean píše:5 cepi
som nevedel o tom, ze Walt ma uz po prvom takom priemernom vykone, preradil k EI :verysad:
a keby bola by to taká tragédia?.Vyzeráš akoby ťa dali k nejakému Luciferovi,ktorého sa treba báť. :bitka3: :D

Vidíš vidíš janík kde si sa to dostal,ani si netušil však? :D Ale teba som preto plakať nevidel a dúfam,že ani neuvidím. :oslava: :jupi:
ja som zatial spokojny, ja som na horuce prostredie zvyknuty ved som od Fenixov :D ale cepi je tiez od diablov tak neviem co sa mu nepaci, keby plakal kvoli anjelom tak pochopim .. tam by nepasoval :lol:

inak 2-0 seria sa nam zatial dari sice je to vyrovnane ale body su doma a to sa pocita :cool:
s vami musi byt velmi frustrujuce hrat ked ich dva krat vyklepnete o bod :D
no ved mozno vidis sam Fortune :D :jn:
dnes to teda mame rozhodene :eek2: :slap: :jn: :D
hold dneska sme to neuhrali ale treba uznat aj to ze super si tu vyhru uz zasluzil teraz je dolezite aby sme priniesli aspon jeden bod zo superovho ihriska a vratili naskok na 2 zapasy tak bojujeme :box:
cepi píše::slap: clovek by nepovedal, co s clovekom porobi 1 capovany Saris :%):

:backtotopic:
čo 1 šariš, ale si daj 4 kelty a 8 rumikov do teho aa vtedy aj čertov uvidiš :)
uff tak dnes s odrenymi usami v poslednom moznom okamihu ale musime sa zlepsit, celkovo sme mali viac stastia ze sme natrafili na supera ktoremu sa tiez menej dari 3-1 nas nesmie uspat je to snad najviac vyrovnana seria co sa tyka rozdielov v bodoch a svojim sposobom to musi konikov pekne sr*t a ani sa im necudujem :eek2:

dnes sme opat doma a to musime potvrdit :box:
janik píše:nahodil som aktualny banner - asi nikto z vas nevie ale toto bolo vase prve loho aspon jeho predloha viac sa mi nepodarilo najst este mozno jeden byvaly clen to mozno bude vediet viac ak sa ukaze.

Obrázek


aby bolo jasne ze co to ma znamenat :)


p.s.: momentalne kedze sa to tak nastavilo nevidim vase tipy, arek to ma vplane upravit aby draftovany tiperi videli tipy svojich aktualnych timov ale asi natipujem na zajtra bez toho aby som to vedel takze po taktickej stranke to mozno nebude uplne ono - mozno to este zajtra ak nezabudnem prebehnem ak to uz bude funkcne.
dik sefe za banner a ako som ti tiez pisal tak tu este raz davam do pozornosti aj uplne povodne logo timu EI aby sme si trochu zaspominali :) preto aj ten moj druhy banner kde je naznacene spojenie FB a EI

ale aby sa nepovedalo ze nedrzim partu tak som si dal aj vas aktualny banner ked uz ho mam spraveny
tak mame 4 matchbally tak to uz snad takto skuseny tim dokociruje do uspesneho konca, nic ale nesmieme podcenit :!: dnes velka davka zapasov, dnes som konecne po dlhsej dobe vedel aj co natipovat tak snad aj ja pomozem uz konecne s nejakymi bodikmy lebo po prvych dvoch zapasoch ked som trochu pomohol to je teraz bieda i ked aj moje body opat boli dnes dolezite pri predlzeni tak ako body kazdeho z nas a aspon ze som zas nemal nulu ako sa mi uz v PO teraz stalo :slap:


takze hrame ako tim a aj vyhravame ako tim a ja verim ze dnes to mozme dotiahnut do uspesneho konca aby sme si trosku vydychli pred dalsim kolom :box:
První matchball odvrácen.... :jn: ještě 3.... :pray: :-D
holt opat v porovnani s inymi timami velmi slaby vysledok a tentokrat ste opat vyhrali o dva bodiky tak ale ak to uhrame opat ako doteraz ze zase dva mi tak pohoda :)

skoda ze som nedal tu 2 na COL co som tak trosku premyslal kym som to vypol a siel spat to by nam stacilo na predlzenie a vyhrali by sme v nom ale tak nema cenu plakat super je solidny a aj oni si zasluzia nieco vyhrat :klobuk_dole: najma ked nas porazili oslabeny, to ale nechapem preco dva dni im dawe nenatipoval :?:
No možná to bylo jen o 2 body právě proto,že Dawe nenatipoval... :wink: ale ted je to už jedno že janik... :yes:
kurna musime zamakat, do deviateho zapasu sa mi fakt nechce ist to uz je o nervy potom :scare: dnes to treba ukoncit, ziadne zbytocne taktizovanie ale musite verit vo svoje schopnosti ved pozrite ako vam vysla sezona teraz to predsa nepobabreme a dnes ich proste musime porazit ja do toho idem naplno :guns: :monitor: :box: :box:

dnes nam zacina novy den - nas den, vitazny den! Obrázek

dajte do toho vsetko diabli

boss :arrow: Obrázek

dean :arrow: Obrázek

stefan82 :arrow: Obrázek

adrislovakia :arrow: Obrázek
Včera večer po návrate z hokeja zápasu Slovanu sme to s Adri ešte poriadne prebrali,urobili taktické úpravy a jej zmena tipov na výhru Chicaga v Toronte a COL-MIN nám priniesli rozhodujúce body v sérii.Klobúk dolu Adri šikulka.Tak janík,bolo to velmi tesné s odretými ušami,ale dali sme to a tak si to play off v našom tíme za svoj poctivý prístup k tipovaniu a burcovanie v našich témach môžeš predlžiť minimálne o 1 kolo v dueli s mojimi exkolegami s BF ktorí nám držali palce,podporovali až do konca za čo im aj touto cestou velmi pekne dakujem. :yes:
povodne som tam tie dvojky mal ja :D a zas som to trochu spekuloval, no nic vyslo to a ako spravny GM si nas tam potiahol ty aj s tvojou pravou rukou adri :klobuk_dole:

dufam ze v dalsom kole budu vysledky viac podla nasho v kusu lebo teraz to bol strasny gulas :scare:
gratulujem vam k postupu a tesim sa na vzajomne zapasy :box: :bitka3: :cinka:
Borci, držím palce do ďalších kôl a dúfam, že po rokoch "biedy" sa titul vráti tam, kam patrí. Držte sa.
:slap: kua zatial mam az 2 body z tolkych zapasov :scare: :thumbsdown:
Fortune píše:gratulujem vam k postupu a tesim sa na vzajomne zapasy :box: :bitka3: :cinka:
Dakujem Fortune,aj my sa tešíme na vzájomné zápasy s vami :wink:

Yzy dakujeme aj tebe,pokúsime sa,ale na titul nemyslíme,ideme krok po kroku a uvidíme kam až sa dopracujeme.
janik píše::slap: kua zatial mam az 2 body z tolkych zapasov :scare: :thumbsdown:
janík všimol som si,už niekolkokrát,že sa tými výsledkami trápiš,vrcholom bolo,ked si nazval účinkovanie u EI ako PO doplnok. :sarcasm: :nono: Netráp sa tým tolko,tvôj čas verím ešte príde, ja svoj krok angažovať teba neľutujem a zopakoval by som ho aj dnes.Ja od teba som očakával trochu iné veci,ako zbieranie bodov,písal som ti o tom,to docela funguje s mojou pravou rukou :wink2: ,takže z mojej strany spokojnosť a ty ešte pridáš aj body,len si to tolko nepripúšťaj ktelu a ono to príde.
nj chcem pomoct co najviac ale uz som si povedal dost. skusim dat na prvy pocit i ked na druhu stranu tim ako adri pomaha tak svojim sposobom sme jej nacrtli cesticku ktorou isla kedze vykryvala to co sme nedali my a ejhla kolko bodov :D
samozrejme :wink:
3 games to go :D

ale vstup do serie fantasticky, dva krat vykon kola v timoch ale musime makat dalej dufam ze forma sa bude este len stupnovat :sarcasm: dnes malo zapasov tak to snad takticky zvladneme :oslava:
2 games to go ako by adri povedala :D

vyborne dvojazaprah Dean-adri :klobuk_dole: dnes to chce potvrdit a zobrat par matchballov :D
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS