Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no chlapi, neska mi to nevyslo, no diky vam Alex a excelent, vdaka vam sme sa dostali na 2. miesto v konferencii, uz stracame len bod na vojakov

Parada pani uz len tieto vysledky stabilizovat a aj nas majitel bude k Vam dobry, mna zatial len nakopal za tie moj hviezdne tipy, az som sa ocitol na samotnom dne. :?

Hoši hlavně se musíme snažit o co nejlepší výkon!!Dobře natipovat pro tým se dá i s posledního místa.Takže neztrácet optimizmus DO TOHO!!! Team Evil Insiders !!!!

Exco,skvele vykony,uz utocis na spicu tabulky v jednotlivcov,ale co je hlavne,ako team sa opat splhame hore,nikde sa nevzdame,stale stracame len bodik na 1 miesto.Je skvele,ze sa doplname,ked sa nedari jednemu potiahne druhy a naopak....a mame aj skveleho GM,ktoremu to sice nejde az tak dobre,ale stale je oporou a vodcom teamu.A jeho caas este pride.All guys:je to dobre,ale musi to byt vyborne!!!!Takze GO EI GO!!!!!!!

Alex dakujem za pochvalu, verim ze odteraz zacnu moje vykony len gradovat. :super:

Co sa tyka nasho timu tak....

Som rad ze som excelenta zobral do nasho timu a urobil neuveritelny progres oproti minulej sezone, po ktorej s nim uz ani v Army men nepocitali. A pozrime sa kde je teraz, je treti najlepsi tiper v aktualnej sezone a postupne sa prepracuvava na absolutnu spicu.

Dalej som rad ze som k nam pribudol abosolutne neznamy tiper ktory vdaka rivalite s arekom sa drzi stale vysoko a pre tim ziskava dolezite body. A dalej som rad ze sa Schwolco tak casto zapaja aj do diskusie v EI pretoze to je podla mna dolezite takato pohoda v time a ked neviazne komunikacia tak to tipovanie potom aj cloveka bavi, ale ked sa nic nepise a len strojovo tipuje tak to pre mna osobne ani nema zmysel.

a co sa tyka Alexa tak to je uz stabilny hrac, velka opora ktora dokaze stale ziskat dolezite body, este dakedy davno na starej stranke, tak na skype s Derrylom sme rozoberali ze keby sme boli Gm ake obsadenie by sme chceli mat, ja som chcel Alexa a som rad ze aj ked po nie po stranke aku som si predstavoval ja nas posilnil, tym mam namysli ze eman z nicoho nic opustil EI a vzdal sa vedenia, ale to je uz minulost a pre EI je Alex buducnost tak ako je buducnost Schwolco a tiez Excelent, z mojej stranky vladne velka spokojnost ze sa EI stabilizovalo po tom rozbroji a odchode niekolkych hracov, a ze opat tento tim bojuje o priecky o ktore doteraz bojoval.

Chlapi dakujem zatial a ja verim ze taktiez moje vykony pojdu v najblizsej dobe len hore a hore.


FOR ALL MEMBERS OF EVIL INSIDERS

:taptap: :taptap: :taptap:

Tak,tak Open.Vsetko sa stabilizovalo a teraz ideme hore.Priznam sa ze ziadny specialny vztah k EI som nemal,do teamu som sa tesil hlavne kvoli Openovi,ale teraz mozem napisat,za sa v teame citim velmi dobre mam skvelych spoluhracov a mame skvele vedenie.A je dobre,ze prichadzaju aj vysledky.A aby sme pokracovali v pochvalach:Excelent je skvely spoluhrac,ktory dokaze podrzat team,skvely bol aj v DD a som rad,ze je opat mojim spoluhracom.Velmi sa tesim aj zo Schwolca,ktory tiez ukazal,ze pre team urobi vsetko a jeho vykony su pre mna velmi prijemnym prekvapenim,je urcite buducnostou EI...a na zaver samozrejme GM Open:Som rad,ze temne myslienky o ukonceni EI zmyzli a dokazal poskladat team,ktory teraz bude bojovat o popredne priecky....Odrazil sa od dna a teraz nastupil cestu,ktora vrati EI tam,kde patri.....na prve priecky KTL!!!!!

Nakolko nepoznam vasu minulost, nemozem hodnotit historiu :)
akurat som si vsimol, ze toto je jeden z najslavnejsich timov, ak nie vobec najslavnejsii :cool:
no a je mi ctou byt s vami v time, i ked som sa sem dostal vlastne nahodou :D
no a v poslednom case mi individualne nic nevychadza, no o to viac sa darii tiimu a to je prvorade :twisted:

Díky za ocenění.Jsem rád,že jsem pro tým platným hráčem a to,že mne Open vzal do týmu bylo po mém nezdaru v minulém kole dost odvážné rozhodnutí.Bylo pro mne velkou výzvou dosáhnout co nejlepších výsledků a jsem rád,že se nám daří.

!!! Go Team Evil Insiders Go !!!

dnesne kolo som predbezne spocital a....

EVIL INSIDERS su na prvom mieste v Zapadnej Konferencii

Gratulujem Pani, ale dnes velka pochvala patri najma Schwolcovi :super:


Skoda toho ze som sa ten posledny zapas SJS-DAL pomylil a dal namiesto X, jednotku :x :x :x

Skvele chlapci!!!!!Uz sme na cele Western konferencie!!!!Gratulujem Schwolcovi!!!Naozaj famozny vykon,ale aj Open a Exco zabrali a zabodovali skvele!!!!!Dakujem chlapci,ze ste ma podrzali,lebo ja som totalne vybuchol.Dostali ma najma tie X-ky.Ja som nedal ani jednu a preto mam len 4 body. :( Ale podstatne je,ze sa dari teamu!!!!GO EI GO

vyborna praca timu pani :cool:
neska ma hlavne dve remizy zachraanili....
konecne sme sa dostali tam kde patrime 8)
:fan: :champions: EVIL INSIDERS :champions: :fan:

Výborně!!!Dneska body pro tým Schwolco a Open skvělá spolupráce.
V době kdy některé týmy mají potíže s účastí některých svých hráčů nám to šlape dobře.
První místo v západní je paráda!!!!



:fan: :champions: EVIL INSIDERS :champions: :fan:

no neska to boli skor take povinnejsie 4 body, az teraz to bude huste.. 14 zapasov, drzim vam palce, myslim ze sa mozme v pohode dostat na celo konferencie, takze
GO EVIL INSIDERS, GO !!!

jako som tak predbezne kukal, tak excelent by mal mat 9 a Open 7 bodov.. gratulujem vam :cool:

Parada !!!! EVIL INSIDERS :ejha:

Paradny vykon excelent, dnes sme fakt poriadne zabrali a odskocili sme v nasej konferencii na rozdiel 1,5 b nieje to sice az tak vela ale aj to potesi, :thumbsup2:

Ale teraz pozor na veduci tim celej sutaze stracame iba 1,5 b :taptap:, ak som to dobre spocital. Dnes sa hra iba jeden zapas ale netreba to podcenit a taktiez sa snazit podat co najlepsi vykon.

Schwolco aj ty dnes skvele :cool:

Alex trochu menej ale doteraz tim tahal on a teraz je potrebne ho zastupit.

Takze chlapi bojujeme a dufam ze nam bude priat stastie a dostaneme sa na uplny vrchol :fan:

fuha, ked som zbadal vyhodnotenie, len som kukal :o
perfektna praca :cool:

Dneska nám pomohlo zaváhání soupeřů a útok na čelní příčky KTL se velmi zdařil!Open skvěle zatipoval na poslední chvíli :lol: a v tom časovém stresu jsme to terfili parádně :cool: :cool:

!!! Go Team Evil Insiders Go !!!

Skvele chlapi,prefektna praca!!!!!EI je opat na cele a uz to nepustime.Mna doslova s.re to,co ja stvaram posledne kola.Jasne,nie vzdy to ide na 100%,ale mne to teraz nejde ani na 1 promile.....Hrozne vysledky,ale este ze skvele zaberate ostatni...Verim,ze sa este do konca sezony prebudim....GO EI GO!!!!!

V klidu Alex o tvých kvalitách není pochyb a tvůj čas určitě ještě příjde :thumbsup2: :thumbsup2:

:x :x :x :x ma porazi nestihol som obidva zapasy, snad to zvadnete sami :oops: :(

OpenFire píše::x :x :x :x ma porazi nestihol som obidva zapasy, snad to zvadnete sami :oops: :(
opi, opi :lol:

cepi píše:
OpenFire píše::x :x :x :x ma porazi nestihol som obidva zapasy, snad to zvadnete sami :oops: :(
opi, opi :lol:
sa nesmej :x mne to nepripada take smiesne :cry:

ja osobne som ti ten zapas uznal, no neviem, co ti na to povie konkurencia zo zapadu

open, nikto nema namietky zatial, tak myslim, ze ti to je uznane, vdaka ti, zachranil si nas sefe :poklona: :poklona: :poklona:
nam ostatnym moc nevyslo..

Joe S. píše:ja osobne som ti ten zapas uznal, no neviem, co ti na to povie konkurencia zo zapadu
ked budu namietky tak to samozrejme anulujeme, ten zapas sa este poriadne nerozohral a bol stav 0:0 takzeako keby sa hralo od zaciatku, ale ak niekto bude proti v poho to zrus, bola to moja chyba uznavam, dufam ze za to tim nezabije. Inac keby som stihol tak by som dal obidve remky, skoda no :( :x
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO