Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no tak mne to moc nevyslo :x :!: ale som rad ze ste vsetci ostatny paradne zabodovali :)
7raul píše:no tak mne to moc nevyslo :x :!: ale som rad ze ste vsetci ostatny paradne zabodovali :)
To nevadí, predošlý deň vyšiel zas tebe. Ale je dobré, že sa v tom budeme striedať, ešte sa mi zdá, že čo sa týka tipérov, tak budeme mať asi najvyrovnanejšie výsledky.
Ešte chcem dodať, že zatiaľ to vyzerá nádejne s naším celkovým postavením v lige, aj hráčom sa darí, už len aby eman sa dostal do top 35 tipérov a bude to good. Tým prvým dňom sme nič nestratili, takže sme na tom dobre. Ak sa to dá povedať, tak sme druhý aj s Pavúkmi v divízií! A 5 s pavúkmi v konferencii. :good:
http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 12#p212212
Chalani, zas som spokojný. Minule to potiahol raul, dneska eman a andoj. Good chalani, zásahy po 4 body obidvaja, zas ideme vyššie :biglol: Škoda, že aj ja som nedal pri obidvoch jedničku, ale Chicago je také nevyspytateľné. Dobrá robota eman a androj. :yahoo:
Androj a raul7, nezabudnite natipovať. Píšem to sem preto, lebo androj, teraz som ťa videl online, nemáš natipované a išiel si preč. Tak prosím nezabudni na to :|
mal som natipovane uz
"Po Dec 14, 2009 5:19 pm"
takze nieje co je riesit
7raul píše:mal som natipovane uz
"Po Dec 14, 2009 5:19 pm"
takze nieje co je riesit
Jj, nepostrehol som to. Už sme všetci zatipovali, takže už stačí, aby pri nás stálo hokejové a tipovacie šťastie. GO LEBKY :D
No tak zase ste ma potešili. Dobre zatipoval raul a androj. Síce sme mohli nahrať viac, no aj u iných tímov to bolo ešte menej bodov. Takže nemám čo vytknúť a znova som spokojný. Posunuli sme sa zas na lepšiu preču, stačí, už len aby sme v tom pokračovali. Tak veľa šťastia v ďalšom tipovacom dni. :clap:

PS: Posunuli sme sa na druhý miesto v divízií a 4. v konferencie. Kľudne by sme sa mohli posunúť aj na prvé miesto v divízií a 2 v konferencii, ak by súperi zaváhali. Sú pred nami o 5 bodov (remízu aj výsledok v normálnom hracom čase). Netreba však predbiehať situáciu, no aj tak ma veľmi tešíte. :yahoo:
Jaj tak mě roste hřebínek :D Na to, že jsem ještě jeden den nenatipoval... ale to je jedno, hlavně, že bodovat pro tým se daří... Já to řikal, jak jsme 4 tak to jde samo a docela dobře (ťuk, ťuk, ťuk) Tak jen tak dál... :wink: :good:
14 bodov dneska, konečne sa započítavali do štatistík aj moje. No mohlo to byť z mojej strany lepšie. Zostali sme na tom istom mieste, ako včera, pretože aj ostatní za nami nahrali menej alebo rovnako. Takže som spokojný. Androj sa drží výborne, čoskoro to dá do top 10-ky. Na nás sa dotiahli Mustangovia, takže musím zabrať.
:)

dnes som to riskol samymi 0 tak uvidime :D ak som to presvihol tak celemu timu sorry :(
7raul píše::)

dnes som to riskol samymi 0 tak uvidime :D ak som to presvihol tak celemu timu sorry :(
Neprešvihol a aj keby, nevadí. Tipovaním sa treba baviť a každý dobrý výsledok len poteší. Na zlý netreba myslieť.
Ako ste si mohli všimnút, Golden K. pod kanterovým vedením sú naším rivalom a chcú nás zosadiť z našej priečky. To si netreba všímať, my ideme po modrých anjeloch, ktorí sú pred nami. Takže tí za nami, ako keby ani neexistovali...
yzy19 píše:Takže tí za nami, ako keby ani neexistovali...
Zajtra budeme pred vami :razzi: :razzi: :razzi: :biglol: .
Jaj tak mam radost... nemusim vést KTL, mě hřeje to, že mam nejvyšší % "příspěvků" pro tým :wink: Tak jedem, ale výš...
androj píše:Jaj tak mam radost... nemusim vést KTL, mě hřeje to, že mam nejvyšší % "příspěvků" pro tým :wink: Tak jedem, ale výš...
Dúfam, že ti to vydrží a aj na ostatných (ja, raul a eman) to ešte len príde. Potom budeme fakt silní :)
yzy19 píše:
androj píše:Jaj tak mam radost... nemusim vést KTL, mě hřeje to, že mam nejvyšší % "příspěvků" pro tým :wink: Tak jedem, ale výš...
Dúfam, že ti to vydrží a aj na ostatných (ja, raul a eman) to ešte len príde. Potom budeme fakt silní :)
Složení týmu je fakt si myslim dobrý a ono ještě jsme ze sebe nevydali všechno, ael to půjde... :wink:
androj píše:
yzy19 píše:
androj píše:Jaj tak mam radost... nemusim vést KTL, mě hřeje to, že mam nejvyšší % "příspěvků" pro tým :wink: Tak jedem, ale výš...
Dúfam, že ti to vydrží a aj na ostatných (ja, raul a eman) to ešte len príde. Potom budeme fakt silní :)
Složení týmu je fakt si myslim dobrý a ono ještě jsme ze sebe nevydali všechno, ael to půjde... :wink:
JJ pravdu máš, ja som síce už spokojný, ale ako vravíš, to nie je od nás ešte všetko. Takže kľudne, keď teraz skončíme v dákej prvej pólke, tak do play off sa môžeme už o dosť zlepšiť a možno aj v ňom celkom uspieť. Netreba sa ponáhľať, no každá drobnosť poteší.
GK - EL 18:16 :razzi: :razzi: :razzi: .

O jeden bod ste pred nami :nervy: :nasraty: :nervy2:.
Tak už sa doťahujeme aj na tých pred nás a stačí len dúfať. Sme krôčik od fantastickej pozície. :biglol: Dnes som zatipoval ja a eman. Obidvaja sme nahrali po 8 bodov, čiže spolu po 16. Najviac získaných bodov bolo 20, no väčšia tímov získala 18 a menej, takže sme moc nestratili. Hop do ďalšieho dňa. :)
Asi tak, nikdy nemůžem upadnout do sebeuspokojení jedem dál... dneska jsem já podal mizernej výkon a Raul netipoval to je špatný :(
akoze som netipoval? ziskal som sice iba 4 body co neni ziadna slava, ale nevynechal som...
No tak dnes žiadna sláva, ja som sklamal tiež, prepadol som sa aj v štatistikách a aj ako celok sme nahrali málo bodov, čo znamená, že sme sa prebadli. Síce rozdiely ešte nie sú veľké, no mrzí ma to. Snáď znovu zabereme, no som sklamaný. :verysad:
Je to teďkond bída... ale co není každým dnem posvícení...
Po sklamaní zavláda eufória radosti. Podľa mňa sme dnes podali bravúrny výkon, ktorý činilo 17 bodov. Emanovych 9 a mojich 8 :good: . Pekne, znovu som spokojný, len posrané Chicago :D Dneska ideme po Blue Angels, máme narovnako bodov, takže žiadne zaváhanie sa nebere. Môžeme atakovať prvé miesto v divízií a tretie v konferencii. Pome diabli :biglol:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS