Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

chrto85 píše:Chris chcem vám v mene celého tímu zablahoželať k postupu do finále :-D

Nech vyhral ten lepší. :thumbsup:
Dakujeme chrto,to si ceníme :) Aj my vám gratulujeme k parádnej forme, ktoru ste si udržali počas celej sezony a zaslúžene ste vo finále. :)

Tak tak nech vyhrá lepší :)
Tak páni dnes nám začína finále.Treba mať rešpekt pred silou súpera,budu to napínavé súboje a oni vo svojej konferencii predviedli parádne výkony a zaslúžene sú vo finále,ale myslím,že my sme dosť skúsený tým na to aby nás to rozhádzalo,ked budeme hrať svoju hru a nespanikárime, ak budeme aj prehrávať, tak verím,že šancu na výhru máme aj my, tak pevne sa pripútajte jazda horskou dráhou finále KTL práve začína. :box: :wave:
Takze 2:1 delia nas dve vitazstva od titulu, treba sa na to poriadne sustredit a dotiahnut to :)
Fuuu tak o dnešnom dôležitom 3 bode v serii rozhodla posledná tretina posledného duelu dna a zápas SJ-Colorado, ked to pred nou bolo 2:1 a viac šťastia sme nakoniec mali my. :)

Ale býci klobúk dolu parádne výkony podávate a o každom bode rozhoduje kus šťastia ,je to finále ako má byt napínavé a vyrovnané až do konca :)

Rock klobúk pred tvojimi výkonmi dávam dolu :klobuk: to sú parádne výkony :good:
Gratulujem celkom pekny duel len škoda že už skončil. :-(
Ještě se hrají dva zápasy, EDM-VAN a LAK-ANA, ale to již nemění na tom, že jsme vyhráli a stali se vítězi KTL sezóny 2013/2014. Good job guys :clap: :oslava:
chrto85 píše:Gratulujem celkom pekny duel len škoda že už skončil. :-(
Dakujem chrto za gratuláciu,klobúk dolu pred vašimi výkonami. :klobuk:

Ja som rád,že to už skončilo :wink: ,síce sme 7 duel tak ako vy proti Kentu už proti DD v 2 kole play off zvládli a postupili ale aspon si užijeme už pokojnú nedelu a pomalu začneme pripravovať na play off turnaj na ktorý ste sa včera prihlásili tiež a tam ktovie tentoraz vyhráte vy. :wink:
tak mame to, dakujem za moznost hrat a som rad, ze sme to dotiahli az do vitazstva :klobuk:
veliká gratulace,miloš to zase dokázal výborně poskládat a nekompromisně v play-off posílali na golf(za Oviem) jednoho soupeře za druhým....parádní jízda, s tím Pavlem to byl kauf,je fakt moc dobrej tipér ... klobouček :klobuk:
Co na to říct ... :oops: :roll:
No Miloško gratulujem k vyhre...i ked...........ale neee som rada,ze sa Vam to opät podarilo aj ked som favorizovala bulls....ale aj to vies...no a teraz mi uz len doniest ukazat vitazny poharik....gratulujem vyhral lepsi a ste si to zasluzili,lebo nepoznam tim,ktory by venoval KTL tolko času ako vaš.... :klobuk:
Oneskorene, ale predsa len gratulacia aj odo mna k dalsiemu zapisu do KTL historie :poklona2:
Klobucik dole :klobuk:
Baffynko,Veronička a petrík dakujeme za gratulácie. :) No obhajoba titulu sa podarila,nie nadarmo sa vraví,že obhajoba je ťažšia ako zisk 1 titulu ,bola to náročná sezona,play off sme prešli ťažkými a vyrovnanými duelmi ktoré neraz otáčal posledný duel,či tretina zápasu, ale nakoniec sa to podarilo a máme to úspešne za sebou. :oslava: Chcel som opraviť tú štatistiku,kde sa písalo,že Evil ešte nevyhrali v zápasovom systéme play off to vyšlo,Evil už úspešne prešli všetkými 3 systémami a tak sa aj Ovečky :-D zapísali do historie KTL a to je fajn pocit :) Vedeli sme,že spolu tipujeme tu naposledy,že druhý pokus o titul mať spolu už nebudeme a cez leto sa rozídeme do 2-3 týmov to sa ešte uvidí a tak sme chceli sa pokúsiť ten titul vybojovať,aby nám na spoločné účinkovanie v týme ostal okrem spomienok aj pekný pohár za titul v KTL. :) To kde kto a s kým bude tipovať sa dozviete všetci pri štarte novej sezony,teraz už si doprajme všetci volno a relax a podme fandiť v play off našim oblúbeným týmom z NHL. :) a potom našim chalanom na MS.

Prajem vám všetkým z HF pekné Velkonočné sviatky a pohodové leto a v novej sezone sa vidíme opäť na štarte novej sezony KTL. :) :klobuk:
Super výsledek pánové a příjměte velkou gratulku od FB :yes:
podobne od nás Miloš, gratulácia za celú sezónu, boli ste skvelí a vyhrali to absolútne zaslúžene :yes:
Dakujem Peter a Ivan za gratuláciu k titulu za mna i chalanov :)
Tak pomalu ale predsa,vdaka šikovným chalanom sa rozbehne nová sezona a Evili budú ako každú sezonu u toho. :)

Ja budem opäť po menšej odmlke na poste GM tohto týmu a zmluvy som ponúkol a podpíšu ich ostrielaný harcovníci v KTL ,ktorý ešte za tento tým nikdy v minulosti netipovali,(možno s 1 výnimkou na tom sa ešte pracuje) ale v KTL si už urobili svojou spolahlivostou a skvelými výsledkami v minulých sezonach KTL velmi dobré meno. :) Som velmi rád,že sa mi ich podarilo získať a naši diváci sa už na nich a ich účinkovanie v drese Evil velmi tešia.Ich mená predstavíme neskôr,ked uzavrieme dohodu aj s posledným členom týmu. :)
Takže rokovania o poslednom členovi týmu ešte prebiehajú,do konca týždna predstavíme aj jeho meno a definitívne tým uzavrieme káder pre sezonu 2014/2015.Ale fanúšikovia týmu ktorý bude obhajovať titul z posledných 2 sezon si už vyžiadali predstavenie nových posíl a tak sme tu tlačovku pre nich urobili o niečo skôr -dnes :) .Ako 1 podpísal zmluvu ostrielaný a skúsený tipér v KTL ,môj bývalý kolega z Blue Flyers Fortune ktorý bude velmi dobrým partnerom ako po tipérskej tak i taktickej stránke.Ako druhý podpíše dnes večer zmluvu velká ryba ktorú sa mi podarilo získat cez letnú prestávku a tou je minuloročný víťaz individuálky základnej časti sezony a bývalý GM žralokov zo Sharks - Nabby .Skúsený a ostrielaný tipér ,spolahlivý kolega. :)

Týmto vás chalani v týme Evil Insiders vítam a teším sa na pôsobenie s vami. :klobuk:
Takže dnes po tlačovej besede sa podarilo ukončiť rokovania a uzavrieť zmluvu aj s posledným kolegom a ním sa stal WildCelt. :clap: Legendárnym tipérom v KTL ,kariéru tu prežil v Ice Cats s ktorým sme si už roky slubovali,že si v jednom týme zatipujeme spolu a konečne sa to podarilo. :) Týmto ho u nás vítam a som rád,že sa táto legenda predstaví aj v drese Evil Insiders. :klobuk: a káder na novú sezonu je tak kompletný. :)

Chris(GM)
Fortune
WildCelt
Nabby.

Ešte by som sa chcel mojim kolegom s ktorými sme získali vlani titul bossovi,Kovimu a Palimu,podakovať za ich služby Evil Insiders ,boli chvile ked to bolo občas divoké,boli chvile ked sme sa bavili a držali za jeden koniec povrazu a na konci bola sladká odmena v podobe zisku titulu. :oslava: Chalani dakujem,nech sa darí v dalšej kariére v KTL i súkromných životoch a ktovie možno sa ešte niekedy v jednom týme stretneme. :)
Chris píše:Ešte by som sa chcel mojim kolegom s ktorými sme získali vlani titul bossovi,Kovimu a Palimu,podakovať za ich služby Evil Insiders ,boli chvile ked to bolo občas divoké,boli chvile ked sme sa bavili a držali za jeden koniec povrazu a na konci bola sladká odmena v podobe zisku titulu. :oslava: Chalani dakujem,nech sa darí v dalšej kariére v KTL i súkromných životoch a ktovie možno sa ešte niekedy v jednom týme stretneme. :)
Dakujem pekne, ze sa vobec naskytla moznost hrat KTL a rovno ju aj vyhrat, vela stastia dalej :klobuk: :good:
aj ja som rad, ze si spolu zatipujeme v jednom time, aj ked som nemyslel, ze to bude prave v EI
titul s timom mi stale chyba, no ak sa to ma tuto sezonu zmenit, EI budu musiet vyhrat uz 3x v rade, nuz, vyslo to 2x, takze...
ale ako si pisal, ideme sa tuto sezonu hlavne zabavit a nechajme sa prekvapit co to prinesie
viem, ze som ta nechaval dlho v neistote, slo len o to, ci budem tipovat timovo, viacmenej som bol rozhodnuty, ze ak ano, tak to bude v tvojom time
cenim si tvoj pretrvavajuci zaujem, proste sa nedalo tvoju ponuku odmietnut a myslim, ze je pre mna momentalne najlepsim riesenim
takze zdravim novych spolutiperov a ako bolo napisane vyssie, podme sa zabavit :bavme:

tak a teraz si idem pozriet nejake preview clanky a videa :salute:
Tak prvý krok a štart vyšiel velmi pekne. :)Vyšiel nám najmä dnešok ,ked sme získali najviac bodov zo všetkých tímov v lige :) Nabby je tam kde patrí medzi najlepšími tipérmi v lige a velmi dobre ho doplnaš aj ty Wildo. :) Fortune tvoja úloha je trošku iná ako zbieranie bodov ale o to cennejšia. :wink:Tak len tak dalej.
Fortune dnes to bol supr výkon v tvojom podaní :clap: len tak dalej,škoda,že sa k tebe nikto nepridal z nás 3 ,ale není každý den posvícení. :wink: Ideme dalej chalani :)
Fortune a Nabby dnes to bol velmi pekný výkon vo vašom podaní a Wildo to dobre istil pre prípad X .Len tak dalej :)
Tak dnes nám skončilo 1 kolo a vykročili sme do neho pravou nohou a 1 miestom v našej konferencii. :) Chcem vám chalani podakovať za pravidelné tipovanie i s kúskom taktiky,na konci ktorého bolo toto pekné umiestnenie v kole ,v ktorom sme sa na špici pohybovali po celý čas. :) Len tak dalej chalani,dnes si odpočinte kus a zajtra nám začne 2 kolo. :wink:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES