Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

adrislovakia píše:Dik sefe .
Delas si ze me prdel?? :-O
http://www.hokejforum.com/falcons-t2205 ... ml#p358238" onclick="window.open(this.href);return false;
Ty za co dakujes ? Ja za 1 ;)
Ja som to napisala skor , tak neopakuj :P
adrislovakia píše:Ja som to napisala skor , tak neopakuj :P
Ja psal do naseho, pak hned do Falconu :neviem:

Petrik nam porazil Bulls..
Takže máme za sebou 3 kolá KTL,zatial sme na postupových miestach,není to nejaká veľká sláva,ale taký slušný výsledok ktorý nám zatial by stačil na play off a to je dôležité. :) Lepšie ked kríza príde teraz ako v play off kde sa to už nebude dať napraviť,tu je ešte na to kopec času i v základnej časti. :)
Slava bude na konci , zasa to nemozeme stale prehanat :P
Dnes u nás konči dreamer a nastupi na cestu volného tipéra,je to šikovný chalan čo poctivo a pravidelne tipuje,tak dúfam nebude mimo dlho a nejaký GM ho angažuje určite s ním bude spokojný.Chcem sa mu podakovať za čas strávený v našom tíme a popriať vela šťastia ako tu v KTL tak hlavne v osobnom živote a vela zdravíčka. :)
Novým členom Evil Insiders sa stava Pali Caps úplný nováčik v KTL , týmto ho u nás vítam a prajem vela šťastia a úspešných tipov. :)A aby sa KTL v našom drese bavil. :)
Welcome Pali . Good luck a pevne nervy :D
Obrázek
Pali gratulujem už k druhému full housu toto kolo :clap: Aj Pavlik už 1 mal supr práca chalani. :) Adi nás velmi pekne istí taktickými tipmi :) dnes cenná výhra nad Ice Cats :clap: Na čelo i posledné miesta je velmi malá strata,každý bodík bude tak cenný, vela šťastia kolegovci a úspešných tipov do druhej polky kola prajem. :)
Raz vas nepostrazim a takto to dopadne . Hmmm hmmm :P
adrislovakia píše:Raz vas nepostrazim a takto to dopadne . Hmmm hmmm :P
hmmm hmmm stačilo dať na nás X ako dávaš väčšinu času a mohla to byť iná pesnička. :wink:

ale je fakt,že sme to moc dobre nezvládli po taktickej stránke,ale na tom popracujeme a bude to lepšie,som o tom presvedčený. :wink:
Tak to si pis ze tragedov c. 2 odneskaj strazim .
Takze GM OD DNESKAJ ICH STRAZIS TY , OK !!!!!!!!!
adrislovakia píše:Takze GM OD DNESKAJ ICH STRAZIS TY , OK !!!!!!!!!
Ok mýlil som sa,srdce fanúšika ma zaslepilo a ublížil som celému týmu a najmä tebe :-( , sorry smejko a kolegovci,moja chyba :-( Uprimne ma to mrzí. :-(
Ok , ale som rada ze toto kolo konci . Hroza !!! I ked ak by sme boli 5 tak to nie je az take zle ;) .
Obrázek

Merry Christmas moji zlati xxx
adrislovakia píše:Ok , ale som rada ze toto kolo konci . Hroza !!! I ked ak by sme boli 5 tak to nie je az take zle ;) .
Super,že končí to kolo a bude sa opäť začínať od 0 :) Verím,že tentoraz to budeme mať lepšie pokryté a i prienik medzi 3 najlepšie tímy kola by nemusel byť potom až tak vzdialený :wink: A hlavne sa tým budeme baviť. :)
adrislovakia píše:Obrázek

Merry Christmas moji zlati xxx
Dakujeme smejko, krásne Vianoce aj ja tebe prajem. :) a rovnako našim kolegom Palinovcom :)
krásne Vianoce Vám prajem a nech na konci mame sošku :-D :)
adrislovakia píše:Ok , ale som rada ze toto kolo konci . Hroza !!! I ked ak by sme boli 5 tak to nie je az take zle ;) .
tak nakoniec v závere tesná výhra nad FB o 2 body a 4 miesto , velkú zásluhu na tom máš aj ty adri :) budem sa musieť naučiť viac dávať na tvôj názor, lebo si šikulka a taktiku ovládaš ako velký majster. :) Hmm po vlanajšku by som to už mohol aj vedieť,ale mne to zapaluje pomalšie :-D :wink:
Pali_Caps píše:krásne Vianoce Vám prajem a nech na konci mame sošku :-D :)
- dik a to prianie :DD beriem , ja verim na zazraky :DD
Pali_Caps píše:krásne Vianoce Vám prajem a nech na konci mame sošku :-D :)
no uvidíme konkurencia je tu obrovská,ak vám to s tragédmi Rags nebudem kaziť ako toto kolo :-( ,tak verím,že by to ... :wink:

Dakujeme :)
Sefe good luck today . ;)
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS