Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Mala otazecka: Myslite, ze vase vitezstvi je vysledek skveleho prehledu v NHL, vynikajiciho systemu, nebo mate jen klasickou prdelni kliku?? :jn:
Tak gratulujem vám aj ja, o ten povestný jeden krôčik ste boli lepší :good:
s fanklubom vam potom pripravíme prekvapenie :) :scare:
medik911 píše:Tak gratulujem vám aj ja, o ten povestný jeden krôčik ste boli lepší :good:
s fanklubom vam potom pripravíme prekvapenie :) :scare:
Ďakujeme a tešíme sa :oslava:
:klobuk: veliká gratulace k triumfu,tenhle tým je výborně složený a ani mě to moc nepřekvapilo, že jste to celé vyhráli ... Bravo :oslava:
Gratuluji :good: Ať žijí mistři :taptap: :taptap:
Dakujeme chalani :)

medik velmi sa na prekvapko tešíme,gratulujem aj vám k 2 miestu a supr napínavej serii FF. :wink:
Fortune píše:gratulacia :)
dakujem,ty si nám veril stále a som rád,že sme ta nesklamali. :wink:
Gratulujem
sorry - vcera som sa tu moc nevyskytoval, tak aspon takto dodatocne - gratz :klobuk:
solidna zakladna cast a vyborne nacasovana forma na playoff, titul je v dobrych rukach. Milos si to za svoju "exemplarnu" doterajsiu KTL karieru bez debatky zasluzi, specialne s tymto timom ktory najskor v hodine dvanastej zachranil z :dudo: -vych pazurov a nasledne kvalitne vyskladal do majstrovskej podoby :klobuk: well done :good:

silver lining - Joe asi niekde peni od sameho nadsenia z vitzastva Milosovho timu :giggle:
Taky se dodatecne pridavam ke gratulaci celemu tymu, zejmena pak Milosovi :pivo2:
Pripájam sa dodatočne ku gratulantom. Bolo to s prehľadom a tak to ani nemá cenu riešiť. Zaslúžený titul :) .
Selly8 píše:Taky se dodatecne pridavam ke gratulaci celemu tymu, zejmena pak Milosovi :pivo2:
Dakujem Selly,mrzí ma,že sa to nepodarilo už v tímoch kde sme pôsobili predtým,ale asi to tak malo byť,prial by som ti,nech sa radosť z titulu aj ty môžeš raz užiť :wink:
Bluesfan píše:Pripájam sa dodatočne ku gratulantom. Bolo to s prehľadom a tak to ani nemá cenu riešiť. Zaslúžený titul :) .
Dakujem,vy ste boli tiež velmi zdatným konkurentom a zaslúžite velkú pochvalu za túto sezonu,za postup do FF. :klobuk:
petrik píše:sorry - vcera som sa tu moc nevyskytoval, tak aspon takto dodatocne - gratz :klobuk:
solidna zakladna cast a vyborne nacasovana forma na playoff, titul je v dobrych rukach. Milos si to za svoju "exemplarnu" doterajsiu KTL karieru bez debatky zasluzi, specialne s tymto timom ktory najskor v hodine dvanastej zachranil z :dudo: -vych pazurov a nasledne kvalitne vyskladal do majstrovskej podoby :klobuk: well done :good:

silver lining - Joe asi niekde peni od sameho nadsenia z vitzastva Milosovho timu :giggle:
Dakujem petrík bannery od teba sú vždy na velkú 1 a tak sa ti chcem aj tu za ne podakovať. :wink:

No som rád,že sa nakoniec tento tím mne a mojim kolegom podarilo po rokoch opäť priviesť na vrchol k zisku titulu a vrátiť mu tak zašlú slávu i dať perspektívu do dalších sezon v KTL. :wink:
tak konečne ti môžem pogratulovať aj ja Miloš, (nemal som posledné dni na net veľa času), som naozaj veľmi rád, že sa ti to podarilo, :good:
takže tebe aj celému tímu veľká poklona a teším sa na súboje v ďalšej sezóne... :wink2: :klobuk:
Eurolanche píše:Gratulujem
Dakujem,chcem veriť,že to myslíš úprimne a nápad Evil Kentu a všetky škriepky okolo toho sa už môžu poslať do historie.Vybavil som pre tvôj tím v tejto sezone velkú posilku v podobe šikovnej tipérky Veroniky,ktorú tá tipovačka velmi bavila,skoro vás dostala aj do play off ,tesne vám to uniklo,tak dúfam,že čo bolo necháme historii a nebude sa tak musiet prizerat v budúcnosti takým veciam ako sa diali pred 2 rokmi. :wink: Ja na to chcem zabudnúť a s vašim i inými tímami sa už len tu baviť a neriešiť škriepky a nedorozumenia,čo tu ludom tu KTL trocha kazia.
Walt píše:tak konečne ti môžem pogratulovať aj ja Miloš, (nemal som posledné dni na net veľa času), som naozaj veľmi rád, že sa ti to podarilo, :good:
takže tebe aj celému tímu veľká poklona a teším sa na súboje v ďalšej sezóne... :wink2: :klobuk:
Dakujem Ivan,vám to 1 miesto minulý rok tesne ušlo,ale myslím,že raz aj ty BF privedieš až na vrchol s tebou,Fortunem i Baffykom sme si vždy dobre rozumeli,tvoríte vyrovnaný a silný tím a tiež sa teším na dalšie derby zápasy s vami chalani. :wink:
No tak po letnom odpočinku a malej oslave titulu :oslava: ,sa do prípravy pomalu zapájame aj my,rozhodol som sa,že víťazná zostava sa nemení a tak zmluvy som ponúkol opäť kolegom s ktorými nám tak super vyšiel záver minulej sezony -adrislovakia,boss,dreamer :) a som rád,že sa rozhodli ostať aj na dalšiu sezonu v našom tíme :) . Teraz už ked máme titul doma, sa môžme tipovačkou baviť a na to sa velmi teším.Uvedomujeme si,že to nebude lahká sezona,je tu kopec silných tímov ktorý si za ciel dávajú zisk titulu a my rozhodne kožu lacno nepredáme a pokúsime sa tiež o obhajobu titulu,základný ciel je vybojovať play off a potom už to bude o šťastí i momentálnej forme,kam až sa nám podarí prebojovať. :)

Na turnaj Elithe Trophy z nášho tímu bola nominovaná adri, my chlapi si ešte volno trošku predlžime a budeme "len" trenovať ,pridal som k nej pár šikovných ludí a mojich kamarátov Veroniku,stefana82 a Rocka a tak ich týmto tiež v našom tíme vítam,aj ked to bude len krátke pôsobenie v rámci hostovania,som rád,že nám zmluvy na turnaj podpísali a zabavia sa s adri tipovačkou na turnaji v našich dresoch. :jupi:
Super uz sa tesim . Konecne dlhe neprespane noce :D
Vy dvaja co vystrajate ? Potom mi tu neplacte :P .
Veronika , super . Jaaaj I'm so lucky .
Dobre sme tipovali:adri:3 veron:5 stefan:4 ja:11 slava....... :cool: :hop: :yahoo: :rofl: :clap:
Keby dačo tak nič :-D a keby predsa dačo tak už vôbec nič. :yes:
No boss dnes to bola paráda v tvojom podaní,prakticky sám si zabezpečil tímu výhru proti F4F hmm a X ktoré si dovtedy takmer vôbbec nedával,to už sú Vianoce? :DD

Chcem sa vám všetkým trom podakovať,síce toto kolo sa trápime a ide to ako v lete na saniach i na taktiku je málo času ,ale to všetko príde neskôr,ešte je na to fúra času.Ale máte velkú 1 za nasadenie a pravidelné tipovanie to si cením a chcem vás tu preto aj touto cestou verejne pochváliť. :)
Dik sefe .
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS