Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

petrik píše:to som si mohol mysliet - ked my spravime plny pocet 14 bodov tak vy pre istotu minimalne 12, aby sme vam nedajboze nahodou v tabulke trosku neusli... :slap: :dup: :nono:
no myslím,že s tým vy až taký problém nemáte petrík , :wink: minulé kolo ste nám ušli velmi pohodlne a aj teraz sa vás držíme len tak tak,aj dnes ste nám nadelili dalšie 2 bodíky straty,ale nečakal si,že sa to tak ľahko podarí,hned od úvodu,alebo áno? :wink: My sme skúsený borci a kožu lacno nepredáme,pokúsime sa vám to minimálne skomplikovať a donútiť vás makať naplno,až do konca. :wink: :box: :box:
No tak základná časť sezony nám dnes skončila,skončíme v nej pravdepodobne na 3 mieste ako v tomto kole,tak aj celkove v našej konferencii.Na to,že sme sa dali dokopy tesne pred štartom sezony, po 2 kole sa nám tím rozsypal a museli sme hladať nových ludí do neho,je to velmi pekný výsledok,pred posledným kolom sme mali už dopredu play off zabezpečené a tak sme dosiahli slušný výsledok a môžme sa pripraviť na boje v play off. :box: Kolegovia,dakujem za nasadenie a poctivé tipovanie,Evil Insiders v play off tak nebudú opäť chýbať - :klobuk_dole:
gratulujem k pekne rozohratej sezone, ale to najtazsie este len pride tak sa drzte ale na to ze tento tim skoro tuto sezonu nesutazil ... :klobuk_dole:
presne tak, na poslednú chvíľu a takto dobre postaviť ten team, dobrá práca Dean - tak nech sa darí aj v PO :good:
Dakujem chalani,no poviem vám,ked sa mi po tom 2 kole rozpadol tím,bol to riadny šok ,ale dal som sa na boj a rozhodol som sa zabojovať,ísť do neznáma dať šancu adri a môjmu bratovi a oni mi dôveru bohato splatili, spolu s bossom sme sa znovu naštartovali a nakoniec to vypálilo celkom slušne. :) Základný ciel je tak splnený a tá najťažšia časť teraz teprve prichádza,tu sa bude lámať chlieb,dúfam,že to play off prekliatie prelomím a konečne sa nám podarí uhrať nejaký dobrý výsledok aj v ňom. :wink2: :box:
milosi a co sa stalo, ze v tomto kole si poprvykrat nebodoval? Aj ked len tesne :hmm:
no už sme sa viac zameriavali na boje v play off,individuálku som už v minulosti vyhral ale ešte sa mi nepodarilo presadiť tímovo a práve na tom chcem zapracovať do dalšej časti sezony-on a pokúsil sa zlomiť prekliatie play off,ktoré ma doteraz prenasledovalo. :wink: Mám okolo seba špičkového tipéra bossa,šikovnú tipérku adri a môj brat nás dobre istí :!: a snad sa nám to konečne podarí už tento rok.Uvidíme ako to nakoniec vypáli. :box: To vieš roky nezastavíš,musím sa sem tam šetriť,aby mi dych nevypadol v play off a nebol vyflusoný v ňom ako baterky po použití. :D
tak sa uvitam aj sam :D

zdravim panove je mi ctou a jednym zo splnenych priani zatipovat si za tento tim :) mozno by sa mi to nikdy nebolo splnilo nebyt nevydarenej sezony a PO draftu a samozrejme Deanovi ktory si ma vybral, moezem vam slubit ze na lade necham vsetky sily a dusu ako by som tipoval za FB


Go Evils GO GO GO ste kvalitny tim a viem ze mozete uspiet a muime pre to spravit vsetko aby ste si na konci sezony mohli do vytrinky pridat trofej KTL :wave:
nahodil som aktualny banner - asi nikto z vas nevie ale toto bolo vase prve loho aspon jeho predloha viac sa mi nepodarilo najst este mozno jeden byvaly clen to mozno bude vediet viac ak sa ukaze.

Obrázek


aby bolo jasne ze co to ma znamenat :)


p.s.: momentalne kedze sa to tak nastavilo nevidim vase tipy, arek to ma vplane upravit aby draftovany tiperi videli tipy svojich aktualnych timov ale asi natipujem na zajtra bez toho aby som to vedel takze po taktickej stranke to mozno nebude uplne ono - mozno to este zajtra ak nezabudnem prebehnem ak to uz bude funkcne.
No prepáčte,že sa ozývam oneskorene ,ale bol som na hokeji v Skalici,tak som tu nemohol byť,vrátil som sa až teraz.Tak sa janík uvítal sám a išlo mu to celkom dobre. :D :wink:

Takže janík,ako som ti písal v pm,ty si bol moja 1 volba a ja som velmi rád,že si to práve ty a týmto ťa v tíme vítam. :clap: Si legenda HF,v pohode chalan a šikovný tipér a okrem toho si mi spolu s Joe-om velmi pomohli pri tých letných problémoch,ked Dudo chcel tento tím v podstate zrušiť,za čo som vám,aj ostatným kolegom vdačný,nebyť vás EI by už neexistovali.O tvojich kvalitách som presvedčený,vitaj v tíme a dúfam,že sa ti tu bude páčiť a podarí sa nám spolu aj nejakým tým kolečkom play off úspešne preskákať.
dakujem za uvitanie a doveru

dnes to zacina tak hor sa na nich :!: :!:
stefan82, dufam ze nezabudne natipovat :nervozny:
janik píše:stefan82, dufam ze nezabudne natipovat :nervozny:

už natipoval :) ,nemusíš sa obávať,my sme disciplinovaný tím a dobre vieme,že každé zaváhanie v play off sa môže kruto vypomstiť. :frajer2:
:thumbsup: :tlap:
dnes o chlpok vyhra :clap: az po predlzeni ale pocita sa :cool: pri tych vysledkoch NHL este dobry vykon :wave:


sefe nechces urcit aj nejake poradie na najazdy? lebo inak ak tak to bude podla abecedy ked tak vraj do temy so zmluvami sa to ma pisat, da sa to menit aj na kazdy den - obcas to moze byt klucove, dnes keby k tomu doslo tak adri by nam to vyhrala ako prva s kazdym okrem Jozzimu cize dnes ako prva volba by bola fakt v poho ale nie vzdy to musi vyjst i ked je to taka hra na nahodu as skor
Gratulujem skvelo si sa uviedol janík,v útoku s adri vám to velmi dobre klapalo ,dobre som to teda odhadol a priradil ideálneho spoluhráča,ako to ty s tými babenkami robíš,že pri tebe tak excelujú? :D

No premýšlal som aj nad tými nájazdami, :sarcasm: ale to je o šťastí,dnes to vyšlo adri,zajtra dajme tomu tebe a to by sa menilo každý den.Osobne myslím,že tých remíz zase tak moc nebude,tak by som to zatial nemenil,uvidíme neskôr.
jasne je to na tebe, ale myslim ze minimalne o prvom tiperovi by si mal vzdy popremyslat aj nahodne... lebo nemozes to nechat vsetko na adrinke to nerobi dobrotu a sanca ze vzdy bude mat viac ako superov hrac sa kazdym zapasom bude zmensovat ale ty si sef :)
:jn: pozri aké boli výsledky dnes,ruku na srdce,určite si to pozeral ako sme tipovali,určil by si ty adri a teba na druhé miesto,podla predbežných odhadov výsledkov? :wink: To sú také haluze,že ani ....sa v tom niekedy nevyzná
Len tak pre zaujímavosť,uverejním moje oficiálne poradie draftu ako som ho švolcovi poslal a tým to uložíme do archívu.

1 -janík

2 -Zezy

3- Mr.Cubone

4 -rousis

5 cepi

A vdaka Waltovi ktorý mi poslal SMS meno draftovaného tipéra SMS do Skalice,kde som bol v čase draftu na zápase,som mohol oslavovať hned 2 x Satanov gol a uvítanie janíka v tíme :clap:
jasne Dean, ale lepsie nahdone vyberat co i losovanim ako dufat ze vzdy ked to bude potrebne tak adri bude mat dost bodov aby to uhrala, ja mat taku tarchu na sebe cele PO by som nechcel popravde, hned viac clovek premysla ci to neupravit a tak... ja by som nas nechal zatipovat a podla toho co by sa ti najviac lubilo alebo podla pocitu co i blaznive by mohlo najviac vyjst by som si to urcil ako ako vravim tot ty si sef a z pohladu vykonov sa vam to darilo uhrat vyborne takze uz mlcim a spolieham sa na tvoju magiu :)
Ok tak som to pomenil a určil nájazdy,som sám zvedavý,či sa ešte v tomto kole využijú. :sarcasm:
dufajme ze nie a ze to uhrame v zakladnej hracej dobe :)
Dean píše:5 cepi
som nevedel o tom, ze Walt ma uz po prvom takom priemernom vykone, preradil k EI :verysad:
cepi píše:
Dean píše:5 cepi
som nevedel o tom, ze Walt ma uz po prvom takom priemernom vykone, preradil k EI :verysad:
musíš čítať pozorne, to bol Deanov poradovník na draft, ktorý sa už uskutočnil... :wink2:
:slap: clovek by nepovedal, co s clovekom porobi 1 capovany Saris :%):

:backtotopic:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES