Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Vysledky od 1 po 6 kolo


1. kolo OpenFire (3), kajo (2) eman22 (2) -Milos76(0) pre tim 5 bodov
2. kolo eman22 (6), kajo (4) OpenFire (3) -Milos76(1) pre tim 10 bodov
3. kolo kajo (3) , eman22 (2) - OpenFire (1), milos76 (1) pre tim 5 bodov
4. kolo milos76 (9) , OpenFire (9) - kajo (8 ) ,eman22 (2) pre tim 18 bodov
5. kolo kajo (1) , OpenFire (1) - Milos76 (1) ,eman22 (0) pre tim 2 body
6. kolo OpenFire (3) , milos76 (1) - kajo (1), eman22 (1) pre tim 4 body
7.kolo eman22 (3), milos76 (1), kajo (1), OpenFire (0) pre tim 4 body
8.kolo OpenFire (4), kajo (3), Milos76 (2), eman22 (1) pre tim 7 bodov
9.kolo eman22 (4), Milos76 (3), OpenFire (1), kajo (0) pre tim 7 bodov
10.kolo Milos76 (1), eman22 (1), OpenFire (1), kajo (0) pre tim 2 body
11.kolo eman22 (8 ), kajo (7), Milos76 (6), OpenFire (3,5) pre tim 15 bodov
12.kolo kajo (2), eman22 (2), OpenFire (0), Milos76 (0)


Body pre tim
Eman22 (8 krat bodoval) - 28
kajo (9 ) -24
OpenFire (6) -21
Milos76 (6) - 16



8.kajo - 32 Bodov v 72 zapasoch / uspesnost (44,4%)
8.eman22 - 32 Bodov v 72 zapasoch / uspesnost (44,4%)
15.OpenFire - 28,5 Bodov v 72 zapasoch / uspesnost (39,5%)
25.Milos76 - 25 Bodov v 72 zapasoch / uspesnost (34,7%)

1. Evil Insiders - 81 bodov
... Drexel Dragons - 81 bodov
... Blue Angels - 81 bodov
4. Best Bibbers Gold - 78 bodov
5. Ice Cats - 75 bodov
6. Tippers of the Dark Side - 68 bodov
7. Steelers - 60,5 bodov

UPDATE:16.10 8)

tak co je?sme prvi a tu je to nejak mrtve :(
tak aspon ja pridam svoj komentar:za posledne dni ide nas vykon prudko nahor,a to vdaka kajovi a hlavne emanovi,ktory sa opat dostava do svojej tradicnej formy(z 20 miesta na :winner3: ).zial,z formy sa zdaju byt OpenFire a Milos76,ked open klesol z prvej priecky az na 16tu a Milos76 zatial neukazuje svoj potencial,ktory urcite ma.ale vedenie je s nim spokojne,kedze je v time novacik.
ale zatial je to super :wins: :super: :thumbsup2:

tak co,GM,bude to zvysenie platu? :D podla mna si ho zasluzim :wink: :lol: :lol:

konecne som online...

No ako kajo povedal tak ma opustila forma, kua ale nechapem to mozno je to aj preto ze mam na tipovanie dost malo casu... ale ja sa polepsim :P

chlapi treba zabrat,lebo macky nam pomaly ale isto skrabu chrbty :?

Chlapi misime zabrat. Jedini kto v poslednom case ako tak boduje je Kajo.
Kajo ohladom tvojho zvisenia platu uz jednam, len vies mame nejakeho magaro predsedu predstavenstva a moc sa z nim pohnut neda. Ale ja nieco vymyslim. Urcite by pomohlo keby Poriadne zabodovali aj ostatni z muzstva.

GO EI GO.

Gratulujem Kajovi k priebežnému 1 miestu v tipovaní jednotlivcov a aj Emanovi a Openovi ,že vďaka vám 3, je tento tým, zatiaľ na 1 mieste.Mne sa zatiaľ moc nedarí, nikdy som doteraz NHL netipoval a zrejme sa to odráža, aj na mojich výsledkoch.Ale snažím, sa zlepšiť.

Eman:Mám pre vás návrh.Navrhni sponzorovi, moju vĂ˝menu kvĂ´li mojim slabším vĂ˝sledkom.MyslĂ­m, Ĺľe to privĂ­ta.Ak sa tak rozhodne, tak to pochopĂ­m.Budem tipovaĹĄ do ÄŤasu, kĂ˝m za mĹ

Milos,dik :wink:
zas az tak tragicky to neber.ved si zober,ze medzi tebou a Openom je 8bodov rozdiel,a medzi mnou a emanom je 10bodov,takze to by sme museli vyhodit aj ich dvoch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eman22 píše:Chlapi misime zabrat. Jedini kto v poslednom case ako tak boduje je Kajo.
Kajo ohladom tvojho zvisenia platu uz jednam, len vies mame nejakeho magaro predsedu predstavenstva a moc sa z nim pohnut neda. Ale ja nieco vymyslim. Urcite by pomohlo keby Poriadne zabodovali aj ostatni z muzstva.

GO EI GO.
ako tak boduje?pche,ved som prvy :evil: a ako jediny tiper zo vsetkych mam percentualnu uspesnost 50% a viac.ale niezeby som sa tu chcel chvalit,len to je taktika k tomu zvyseniu platu :wink: :D

kajo píše:
eman22 píše:Chlapi misime zabrat. Jedini kto v poslednom case ako tak boduje je Kajo.
Kajo ohladom tvojho zvisenia platu uz jednam, len vies mame nejakeho magaro predsedu predstavenstva a moc sa z nim pohnut neda. Ale ja nieco vymyslim. Urcite by pomohlo keby Poriadne zabodovali aj ostatni z muzstva.

GO EI GO.
ako tak boduje?pche,ved som prvy :evil: a ako jediny tiper zo vsetkych mam percentualnu uspesnost 50% a viac.ale niezeby som sa tu chcel chvalit,len to je taktika k tomu zvyseniu platu :wink: :D
Ziskal som pre Kaja ako Bonus za prve miesto balicek speci Kondomov pre Kaja od nasho Gen sponzora + extra jemny Toaletny papier s Kajovou potlacou :hufi:

to sa vzdy zide :wink: .ale to bol len bonus,teraz podme k bubacikom :D

Chlapi v poslednom case vobec nestiham Veci v mojom zivote nie to robit GM Timu EI. Chcem ostat jeho clenom ale mnoho veci ohladom tipovacky mi unika a proste nestiham. Preto sa vzdavam Funkcie GM a vyhlasujem konkurz na noveho GM timu EI.

najlepsie by bolo keby si zostal GM ty.ale ak fakt nestihas a nemozes,som za opena

kajo píše:najlepsie by bolo keby si zostal GM ty.ale ak fakt nestihas a nemozes,som za opena
Open tiez zacal narocnu skolu a tiez asi moc nestiha, navrhujem Kaja.

Samozejme ku kapitanskemu Ccku nalezi novy platovy bonus vo vyske 1,5 M bubacikov. Ja kedze odstupujem od Ccka tak mi zoberu tiez hafo penazi, ale este neviem kolko

Open v tipovacce na 27. napsal tip "4"...
Zeptejte se ho co to ma bejt a nekdo mu to opravte :lol: :lol:

eman22 píše:
kajo píše:najlepsie by bolo keby si zostal GM ty.ale ak fakt nestihas a nemozes,som za opena
Open tiez zacal narocnu skolu a tiez asi moc nestiha, navrhujem Kaja.
no way.tak mozme hrat aj bez GM :D

Senátor Palpatine píše:Open v tipovacce na 27. napsal tip "4"...
Zeptejte se ho co to ma bejt a nekdo mu to opravte :lol: :lol:
to asi vyhrá rozhodca :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Zatial oznamujem ze pokial sa nezvoli novy GM timu EI vedenie sa rozhodlo ma z funkcie neuvolnit.

Dozvedel som sa priamo od zdroja, velmi blizkemu Kajovi ze hrac EI Kajo chce z timu EI odist. Ak ano kludne ho vymenim, ale iba za hraca jeho kvalit ( je druhy v individual tipovacke) tak timy mate co robit aby ste ponukli za neho adekvetneho hraca.
Ale aj tak verim ze Kajo v EI ostane, lebo odstupne za neho je strrrrrraaaaaaaaasne moc vysoke a ziadny tim v sucastnosti na neho nema. A vedenie klubu mu prave vypracuvava ponuku, ktora sa len tazko da odmietnut ( ale psssst to som nemal vraviet je to tajne :D )

takze oficialne vyhlasujem,ze sa rozhodnem o svojom dalsom posobeni do konca buduceho tyzdna.zatial je to tak 50:50.len teraz tu nebudem moc casto kedze sa mi je.e net :x
len tak btw eman,v tabulke jednotlivcov som prvy :P

Posledny tyzden mam toho trochu moc tak som tuto temu neestihol citat, tak ma prekvapila informacia ze kajo chce odist :( :cry:. Bol by som rad keby mi niekto dal vediet ze preco. :( Dalej sa chcel ospravedlnit kolegom za to ze som dva razy nezatipoval ale nebolo to mojou vinou kedze sa mi :censored: net :x Gm-mom ani nahodou nestiham byt a chcem aby GM ostal Eman pretoze je to urcite najlepsi vodca v celej sutazi :wink:

Senator: ma :censored: ze nevies co je tip 4 no... tak ticho :evil:

OpenFire píše:Posledny tyzden mam toho trochu moc tak som tuto temu neestihol citat, tak ma prekvapila informacia ze kajo chce odist :( :cry:. Bol by som rad keby mi niekto dal vediet ze preco. :( Dalej sa chcel ospravedlnit kolegom za to ze som dva razy nezatipoval ale nebolo to mojou vinou kedze sa mi :censored: net :x Gm-mom ani nahodou nestiham byt a chcem aby GM ostal Eman pretoze je to urcite najlepsi vodca v celej sutazi :wink:

Senator: ma :censored: ze nevies co je tip 4 no... tak ticho :evil:
Open ale ani ja neviem co je typ 4 aj ked som stary tiper. nejak mi chyba ta jedna ucast na tiperskej konferencii minuly tyzden v Saudskej Arabii kde som nemohol prist a kde sa to prave schvalovalo. A este nevidali oficialny letask k tomu :haha: :hufi: :hufi:

eman22 píše:
OpenFire píše:Posledny tyzden mam toho trochu moc tak som tuto temu neestihol citat, tak ma prekvapila informacia ze kajo chce odist :( :cry:. Bol by som rad keby mi niekto dal vediet ze preco. :( Dalej sa chcel ospravedlnit kolegom za to ze som dva razy nezatipoval ale nebolo to mojou vinou kedze sa mi :censored: net :x Gm-mom ani nahodou nestiham byt a chcem aby GM ostal Eman pretoze je to urcite najlepsi vodca v celej sutazi :wink:

Senator: ma :censored: ze nevies co je tip 4 no... tak ticho :evil:
Open ale ani ja neviem co je typ 4 aj ked som stary tiper. nejak mi chyba ta jedna ucast na tiperskej konferencii minuly tyzden v Saudskej Arabii kde som nemohol prist a kde sa to prave schvalovalo. A este nevidali oficialny letask k tomu :haha: :hufi: :hufi:
vy všetci čo stale do Opena zabrdate ved to je jednoduche a už som Vám to vysvetloval ale možem aj dopodrobna takže:
Tip 4 :lol: znamena, že v zápase teda v riadnom hracom čase sa zomelie nehorazna metelica alebo lepsie povedane bitka!
Nebude staciť ani trestna lavica a tak obidve mužstva dospeju k názoru, že viťazom tohto velice zaujmaveho zápasu sa stane hlavný sudí (rozhodca)
Inak je to velice ťazky tip, este sa k nemu žiaden tipér neodhodlal až teraz stratég Open.
Z kajom som sa o tom vcera bavil a sme romyšlali, že ked to uhadne mal by dostať špecialny bonus 10 bodov, Openovi sa moc nedari zatial v tipovacke tak chce takymto sposobom sa dotiahnuť na veduce trio Kajo, Kuko a Perfekto.

OK...takze to beru tak, jak napsal Derryl a pri vyhodnoceni za tento zapas dostane na 99,9999999999999999999999999% 0bodu. OK? :lol: :lol:

cawte, som rad,ze ste uz na druhom mieste :P ...som zvedavy,kolko tam vydrzite :P :D
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS