Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Sakra vcera som netipoval :cry: absolutbne som sa nevedel dostat na tuto stranku :evil: :evil: :evil: :x :x :x :censored: :censored: :censored:

konecne mame ako taky naskok od posledneho,ale newie,ci este daco zmozeme

Práve som podpísal, novú zmluvu s Red Devils.Chcem podakovať Openovi, ktorý sa stal GM novozloženého tímu Evil ,v ťažkej situácii po odchode dvoch legiend tohto tímu a svoju ťažkú úlohu zvládol supr :cool: .Chcem tiež podakovať canesmanovi a Alexovi, ktorý mali tiež ťažkú úlohu, nastúpiť na miesta kaja a emana, lebo fanúškovia tímu Evil boli zvedavý,ako sa s touto situáciou vysporiadajú.Myslím, že svoju úlohu ,zvládli tiež veľmi dobre.Ukázali im aj nám ich spoluhráčom, že sú dobrý tipéri a fajn chalani.Takže lúčim sa s vami a verím, že sa raz v jednom tíme, ešte stretneme. :wink:

Ešte zopár kôl spolu budeme v jednom tíme a verím, že sa nám bude dariť a poslednému miestu, sa vyhneme.A v novej sezóne sa tento legendárny tím, znovu dostane na špičku ligy, kam patrí. :wink:

Tak dnes mi tie zápasy, konečne vyšli dost slušne.Pomohol som si tak v individuálnom hodnotení v a v tímovom hodnotení,sme sa už priblížili ,na dostrel 6 miestu.Pri troche šťastia ,sa môžme posunúť, aj na to 6 miesto.

Alex,canesman a Open:Verím, že ste prežili veselého Silvestra a do nového roku vám prajem, veľa zdravia,štastia,pohody a úspechov ako v osobnom živote, tak aj na poli tipérskom. :wink:

milos,to mi je luto,lebo ja asi tiez odidem :( ...co bude s evil insiders?

chalani,do konca sezony su este 3 kola a nasa strata na 6.miesto je minimalna,treba sa aspon na body dostat :)

ale body su iba do piateho miesta :wink:

nie nahodou do 6.? :?

mne sa zda, ze nie, ved si pozri vysledky pri tipovani

...

su tu volny tipery taze moste angazovat nejakeho..ako jowe123 alebo purda..tino snv a ini

jowe je pod zmluvou v DD :wink:

Joe S. píše:jowe je pod zmluvou v DD :wink:
chlapci pravidla ktl

precitaj si, a na to nie je tema Evil Insiders :wink:

OK takze ostavame iba dvaja s Alexom, aj Milosovi aj canesovi sa chcem podakovat.

Inac aby som bol presny: Kolotoc prestupov je jeden velky bordel kedze raz sa tu hovori o hostovaniach potom o prestupoch a potom o kapuste s uhorkami.

OpenFire píše:OK takze ostavame iba dvaja s Alexom, aj Milosovi aj canesovi sa chcem podakovat.

Inac aby som bol presny: Kolotoc prestupov je jeden velky bordel kedze raz sa tu hovori o hostovaniach potom o prestupoch a potom o kapuste s uhorkami.
ano mas uplnu pravdu ale niekedy sa to proste jasne nedohodne ako u nas s kajom, my sme jednali len o prestupe a nie o hostovani ale eman potom dal informaciu ze loen hostovanie takze u nas plati jasne prestup na tuto sezonu a dalej s nim tiez pocitam ako clenom timu ak on podpise zmluvu s nami tak nieje o com. myslim ze pojem hostovanie je zbytocny.

open,je mi luto,ze len jednu sezonu som tu bol,snad najdete nahradu za nas a vela uspechov prajem!

canesman píše:milos,to mi je luto,lebo ja asi tiez odidem :( ...co bude s evil insiders?
canesman:Open to zvládne a postavĂ­ znova, silnĂ˝ tĂ­m.Open je šikovnĂ˝ GM a podÄľa mĹ

OpenFire píše:OK takze ostavame iba dvaja s Alexom, aj Milosovi aj canesovi sa chcem podakovat.

Inac aby som bol presny: Kolotoc prestupov je jeden velky bordel kedze raz sa tu hovori o hostovaniach potom o prestupoch a potom o kapuste s uhorkami.
Open:DĂ­ky za dĂ´veru, ktorĂş si vo mĹ

Takze po odchode milosa a canesa EI nema dvoch tiperov, preto by som sa chcel spytat kto by mal zaujem tipovat za nas tim, ja nikoho lakat z ostatnych timov nebudem a nech je to na slobodnom rozhodnuti, ak by mal niekto zaujem za nas tipovat tak mi napiste SS. diky.

Dufam ze tych ponuk bude vela :D

A uz sa splhame hore.Vyzera to na silny finis,este dve dobre kola a mame aj piate miesto.........GO EI GO!!!!!

Evil Insiders sa rozhodlo angazovat byvaleho draka EXCELENTA. Este stale je jedno miesto volne ak mate niekto zaujem napiste mi SS

super,vyborna posila! chalani,este trocha zabrat a sme aj 5. :)

chlapi,super,predsa len sme na body dosiahli! :cool:

Takze po viacerych zakulisnych rokovaniach sa vedenie EI rozhodlo angazovat novacika Schwolca / arekov brat :D /

:cool: ale neni som arekov brat :lol: ale sme si jak bratia
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS