Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo píše:v pohode ideme na to,uz sa tesim.teraz beriem len vyhru :!: inak sa neoplati hrat :D ale respektujem aj silu superov :cool:
kajo dik za kompliment :D :wink:

tomu ver doktor,ze uznavame aj silu superov.ale pozname aj nasu,tak ideme si po :wins: :D

Kde sa vam stratil Mr.Perfecto? Som sa tesil na suboj medzi mnou a nim v hodnoteni jednotlivcov v NHL. Bolo to dlho vyrovnane, ale takto to uz nebude ono. :? Neviete co sa s nim stalo?

kelemantia píše:Kde sa vam stratil Mr.Perfecto? Som sa tesil na suboj medzi mnou a nim v hodnoteni jednotlivcov v NHL. Bolo to dlho vyrovnane, ale takto to uz nebude ono. :? Neviete co sa s nim stalo?
Keke hladame nasho strateneho hraca. No pokial viem naposledy bol videny niekde na Miami ked vstupoval do jedneho podradneho podniku. Dufam ze je ok. :haha:

Sa mu ani necudujem. Ved s takym smiesnym platom co mu dava vas GM, ved nic ine si ani dovolit nemoze. Ale dufam ze sa nezatulal do Modrej laguny alebo nejakeho podobneho podniku.

kelemantia píše:Sa mu ani necudujem. Ved s takym smiesnym platom co mu dava vas GM, ved nic ine si ani dovolit nemoze. Ale dufam ze sa nezatulal do Modrej laguny alebo nejakeho podobneho podniku.
No dufam ze do toho nie, to by ho bolela zadna cast tela asi dost. :lol:
Aky smiesny palt? To co je oficial je iba jeho zaklad. Ostatne mu davame na ruku aby sme usetrili na Daniach. Sak z coho by si nasi majitelia inac platili jachty, lietadla a lahke Zeny ( Papuce?) :haha: :haha: :haha:

sorry chlapi, ale MS budem musiet vynechat, hadam este najdete adekvatnu nahradu, som odcestovany za pracou a nemam moc pristup na internet, ani som sem pred tyzdnom nestihol napisat, taka to bola rychlovka,...
takze zatim sa majte, drzim vam palce

no to neni moc dobre,ale aspon si sa ozval
tak neviem,ak este nikoho nemame,tak sa hlaste :!:
mimochodom budete hrat v najlepsom time :) :lol:

Maj sa Lukas a dufam ze sa este vratis. Sia :D

TAkze chlapi ak mate zaujem hrat v jednom tĂ­me s hviezdou prvej velkosti Kajom tak sa hlaste :lol: :lol: :lol:

Vypisujem konkurz :D Ja sa tiez pokusim niekoho zohnat ak nezozeniem tak :D bereme prveho zaujemcu. :wink:

OpenFire píše:... hrat v jednom tĂ­me s hviezdou prvej velkosti Kajom ...
...a dvoma podpriemernymi hracmi.. :haha: :hufi: :hufi: :D

kajo píše:
OpenFire píše:... hrat v jednom tĂ­me s hviezdou prvej velkosti Kajom ...
...a dvoma podpriemernymi hracmi.. :haha: :hufi: :hufi: :D
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: kajo ty si lama

Kajo je looser timu a ostatni dvaja su jeho asistenti. Takze kto chce byt hlavnym pokladnikom, nech sa smelo prida. Apropo, niekedy bude musiet zaskocit aj na post upratovacej caty pocas prestavok. :haha: :haha:

kelemantia píše:Kajo je looser timu a ostatni dvaja su jeho asistenti. Takze kto chce byt hlavnym pokladnikom, nech sa smelo prida. Apropo, niekedy bude musiet zaskocit aj na post upratovacej caty pocas prestavok. :haha: :haha:
je to proste vyrovnany tim jeden horsi ako druhi :lol: :hufi: :hufi: :eat:

chlapci,vase vyjadrenia vobec neberiem do uvahy.hovori z vas cista zavist.ale to je normalne ,ze outsideri sa vzdy spyknu proti tym najlepsim,najinteligentnejsim,najmudrejsim,najkrajsim,...

vsetci ostatni :eat: EVIL INSIDERS

kajo píše:chlapci,vase vyjadrenia vobec neberiem do uvahy.hovori z vas cista zavist.ale to je normalne ,ze outsideri sa vzdy spyknu proti tym najlepsim,najinteligentnejsim,najmudrejsim,najkrajsim,...

vsetci ostatni :eat: EVIL INSIDERS
Kajo tie peniaze investovane na tvoje studium sa naozaj vyplatili, pozri sa aku krasnu vetu si stvoril :lol: :lol:

no ved som sa aj snazil :lol: :lol: :lol:

Chlapi tak to vam odisiel hrac v tej pravej chvili.MS zacinaju v piatok,ale vy to stihnete ved ste Evil Insiders :cool:

Je na lane jeden hrac uz staci len jeho potvrdenie a ideme na to v plnej sile :wink:

UÄľ som v vo vaÄ…ej skupine?

Staci napisat ze potvrdzujes a budes hrat za tĂ­m Evil Insiders... potom dotiahneme zmluvu ci chces jednocestnu alebo dvojcestnu a tak :D

Cheky vitam Ta v Nasom time. Ako GM nasho timu verim, ze budes pre nas tim prinosom. Mladu krv potrebujeme. :cool:

eman22 píše:Cheky vitam Ta v Nasom time. Ako GM nasho timu verim, ze budes pre nas tim prinosom. Mladu krv potrebujeme. :cool:
Tak to je teda obrovske prekvapenie po tom ako Vas tym je tzv. domovskĂ˝ sak malokedy obmienate kader, Open zvalil vinu na Emana, Äľe ten za to zodpoveda ale pri tom jeho podpis jasne deklaruje Äľe kto podpisoval neplatnu zmluvu z rebelom Perfektom alias kaÄ…tane otres se :D
Tak cheeky vítam »a a dufam, ľe si budeme rozumie»! :lol:
Ja stale pokladam tym Evil Insiders a Blue Angels za dobru konkurenciu nasho tymu, samozrejme na nas nemate ale pribliÄľujete sa a to je uspech :hufi:
Ps: v tyme je hviezda KajÄŤo a dvaja podpriemerni hraci :lol: tak to vyslovil pred novinarmi KajÄŤo :D

Derryl píše: Ps: v tyme je hviezda KajÄŤo a dvaja podpriemerni hraci :lol: tak to vyslovil pred novinarmi KajÄŤo :D
no ale som si tak uvedomil,ze aj ti moji dvaja spoluhraci nie su az taki slabi,ako by niekto mozno cakal. :haha: :haha: :haha: :D

Derryl je pekne prispievas kazdemu do témy ale mohol by si aj do inych :D :lol: :lol:

OpenFire píše:Derryl je pekne prispievas kazdemu do tĂ©my ale mohol by si aj do inych :D :lol: :lol:
neodbocuj od temy a vysvetli ludu ako si mohol podpisa» neplatnu zmluvu z rebelom Perfektom. Hlas ludu= hlas boľí :lol:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO