Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ujo eman, preco si netipoval?
:lol: :lol: ten androj tu ani nie je a dava najviac spravnych tipov spomedzi nas :lol:
Jsem zpět živ a zdráv ještě jsem nezkontroloval tipy tak jdu na to,doufam,že to nebude ostuda!
androj píše:Jsem zpět živ a zdráv ještě jsem nezkontroloval tipy tak jdu na to,doufam,že to nebude ostuda!
nebude, prečítaj si môj predošlý príspevok a som rád, že si to prežil :)
yzy19 píše:
androj píše:Jsem zpět živ a zdráv ještě jsem nezkontroloval tipy tak jdu na to,doufam,že to nebude ostuda!
nebude, prečítaj si môj predošlý príspevok a som rád, že si to prežil :)
To víš a teď posilněn Krkonošskym luftem mířím víš :D Já už potřbuju k sakru nějaký body kéž by mi forma vydržela... :| A je to zajímavý,že před kolem 2 nejslabší tipeři z týmu ho zatim táhnou...no díky bodu no...
dnes v noci bieda z mojej strany, ak sa nemýlim, trafil som 2 zápasy a jednu remízu, čo je len 7 bodov :thumbsdown:
Vždycky když tipuju ze dne na den tak je to bída,teď jsem natipoval ne týden dopředu a rázem jsem sice těsně,ale nad čarou,tak to tak budu "praktikovat" dál,možná je to fakt lepší...
Hoši snažme sa čo najviac, keď tak sledujem zatiaľ sa dostávame stále vyššie a vyššie, aj keď je to u nás dosť natrieskané, tak sa snažte tipovať čo najlepšie :povzbudzovanie: :groupwave:
Tak se pomalu ale jistě přesouvám do míst tabulky kde se mi vůbec nelíbí :verysad:
androj píše:Tak se pomalu ale jistě přesouvám do míst tabulky kde se mi vůbec nelíbí :verysad:
Ja sa presúvam stále vyššie a vyššie, zatiaľ je moje maximum 13. miesto kde som sa dostal dneska.
Hoši, tak toto kolo sme posrali všetci narovnako, čo sa dá robiť :thumbsup:
yzy19 píše:
androj píše:Tak se pomalu ale jistě přesouvám do míst tabulky kde se mi vůbec nelíbí :verysad:
Ja sa presúvam stále vyššie a vyššie, zatiaľ je moje maximum 13. miesto kde som sa dostal dneska.
Já se bál,že budu nejslabší a dyž pomineme chvilkový výpadky tahounů tak už se to blíží... :(
androj píše:
yzy19 píše:
androj píše:Tak se pomalu ale jistě přesouvám do míst tabulky kde se mi vůbec nelíbí :verysad:
Ja sa presúvam stále vyššie a vyššie, zatiaľ je moje maximum 13. miesto kde som sa dostal dneska.
Já se bál,že budu nejslabší a dyž pomineme chvilkový výpadky tahounů tak už se to blíží... :(
Strašné, ide to so mnou dolu vodou, dnes som trafil len remízu, omg :|
Já chtěl dát plichtu dal jsem jedničku a byla to remíza to snad neni možný,na začátku kola to bylo daleko lepší te´d už se sunu pod čáru :(
Krásne to s prepáčením serem v KTL, túto noc som trafil len jeden zápas, predtým to tiež nebolo bohvie čo a ešte predtým som trafil len 0 a jeden normálny, je to strašné. :eek2:
Já pokračuju ve svym typickým "výkonu" Klesám a klesám a ... :D
androj píše:Já pokračuju ve svym typickým "výkonu" Klesám a klesám a ... :D
Aj ja klesám, za chvíľu vytvoríme neporaziteľné duo v zadných priečkach :frajer2:
yzy19 píše:
androj píše:Já pokračuju ve svym typickým "výkonu" Klesám a klesám a ... :D
Aj ja klesám, za chvíľu vytvoríme neporaziteľné duo v zadných priečkach :frajer2:
Je to smutný po tom krásným začátku,ale já mám dobrý,že jsem to očekával...ono teď ke konci sezony se mi zápasy dycyk tipovali hooodně špatně :(
androj píše:
yzy19 píše:
androj píše:Já pokračuju ve svym typickým "výkonu" Klesám a klesám a ... :D
Aj ja klesám, za chvíľu vytvoríme neporaziteľné duo v zadných priečkach :frajer2:
Je to smutný po tom krásným začátku,ale já mám dobrý,že jsem to očekával...ono teď ke konci sezony se mi zápasy dycyk tipovali hooodně špatně :(
Ja to ešte nemôžem posúdiť u mňa, toto je moje druhé celé kolo, začiatok som mal mizerný, stred som mal hviezdny a teraz 3-5 dní zlyhanie na plnej čiare.
Sezónu som "nádherne" zakončil nulou :x :x
MNĚ JE DO BREKU! Měl jsem to tak krásně rozehraný,sbíral jsem když jsem tipoval dopředu bod za bodem a i kdžy by to ničemu už nepomohlo tak aspoň ten bod jsem vyválčit pro sebe mohl :(
Ludia klud. Tato sezona nam absolutne nevysla. Ale buduca budeme riesit . Buducu vyhrame. Dakujem vam vsetkym za vernost
..."Tým je stabilitovaný,celkově jsme v každém utkání lepší,srdíčko máme na správným místě,jenom to štěstíčko nám nepřeje" :D ... Takhle by to viděl typický Český trenér,my musíme být realisti,bohužel nikdo nepředvedl uplně perketní výkon,ale sezona se mi líbila,přece jenom NHL je nevyzpytatelná,já na ní v sázkovkách nedávám... :wink:
JJ chyba nam povestne ceske stistko. Ale to pride
"české štístko"??? Jééé tak to nevim,kde ho vzít,Češi už ho dloooouho nemaj... :wink:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES