Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Dnes opat skvely vykon, excelent no co k tebe dodat, asi len tolko ze fakt si zelam aby ti to vydrzalo co najdlhsie, Schwolco po prvom neuspesnom kole dnes sa spravne naburcoval a opat potiahol tim, to je fakt dolezite, dnes sa da ziskat opat dostatok bodov tak pozor na to, zatial sa drzime na cele tabulky s loptovymi virtuozmi, je to zatial dobre ale stale to moze byt lepsie...

EVIL INSIDERS GO GO GO !!!

Zmluvy pre tuto sezonu....

Open - 0,5 mil $

Alex - 5 mil $

Excelent - 5 mil $

Schwolco - 3 mil $

dobre zo Schwolca si uz nebudem robit srandu lebo po jeho skvelej sezone to tento rok tahal na arbitraz a vydrankal 3 melony tak som zvedavy ako sa predvedie, dufam ze to je dostatocna motivacia Schwolco.

Alexovi sa plat nezmenil, ani nebol dovod kedze ho ma dostatocne velky a jeho vykony boli celkovo vyrovnane skoda toho zaveru ale inak v pohode.

Excelent tak majitel mu zvysil jeho povodny plat a vidi v nom motor aj pre tuto sezonu.

Open - plat mu bol znizeni s cim prisiel on sam pretoze nebol spokojny so svojimi vysledkami v individualnej tabulke a je to pre neho vacsia motivacia, aby si na buduci rok viac zarobil.

Vela Stastia v novej sezone !!!

Open no neviem nevem ci ti pri tvojom Bohemskom zivote stacit 0,5M. Ale mas pravdu je cas sa uskromnit. :D

no neska sme krasne zatipovali, vidno ze sme tim, seci po 2 body :cool:

Schwolco píše:no neska sme krasne zatipovali, vidno ze sme tim, seci po 2 body :cool:
ale niektori brali aj viac bodov :wink:

Joe S. píše:
Schwolco píše:no neska sme krasne zatipovali, vidno ze sme tim, seci po 2 body :cool:
ale niektori brali aj viac bodov :wink:
tak to hej, ale my sme to naschval.. nehavame inych hrat a takto sa iba trenujeme, neskor budeme riadne bodovat :)

Nase tipy v dnesom kole boli prakticky skoro rovnake, skoda toho, ze ani jeden z nas dnes neziaril skoda, ale zase netreba z toho robit tragediu, su aj nevydarene dni a tento mozem spokojne oznacit za jeden z nich, kontakt s celom tabulky nestracame to je dobry znak. Dnes mame na programe iba jeden zapas ale aj ten treba zvladnut, k titulu sa predsa ide malymi krokmi.

Borci dotoho!!!!

GO EVIL INSIDERS GO !!!

Pochvala pre excelanta za skvele takticke zvladnutie, ak som dnes videl vysledky tak fakt nieco podobne som este nezazil, toto su velke chyby aj ked slo iiba o jeden bod le aj ten v konecnom uctovani moze rozhodnut

vyborne excelent, obetoval si sa pre tim a nakoniec to vyslo :)
dnes bude vecsia nadielka zapasov, tak vam prajem uspesny lov, a nech uz sme na cele :modlenie:

Preto je excelent tak vysoko,lebo dokaze (na rozdiel odomna)oddelit tip a predpokladany vysledok od priania,ako by to malo skoncit.Chlapi sorry,ale pri tipoch co sa tykaju RED WINGS je to u mna jasne,tak to neslo ani vcera dat inak.... :wink: :D ...GO EI GO!!!

Přesně tak :D z mé strany to byla jen taktika když jsem viděl jak jste tipovali tak jsem jen doplnil chybějící tip.Ovšem ani já jsem netušil,že DET nezvládne poslední třetinu a nechá si dát takovou nakládačku :o což u tohoto mužstva opravdu nebývá zvykem.Byl to jeden zápas,ale tet nás čekají náročnější dny!Tak hodně štěstí!

!!! Go Team Evil Insiders Go !!!

neska excelent.... excelentne :cool:
vdaka ti moc :poklona: :poklona: :poklona:

No dnes moj otrasny vykon, este dobre ze to zachranili excelent a schwolco. pekne chlapi, dostali sme sa na prve miesto celej sutaze aj ked sa o prvenstvo delime s tusim tromi timami 8)

Chlapci vyborne.Opat ste podrzali tym.Verim,ze svoje vykony este vygradujete a ja vam budem dobre sekundovat...GO EI GO!!!

Opat vynikajuci den pre EI, skoda ze mne to opat skripe, nechapem, co robim zle ale moje individualne postavenie nesplna moje naroky a predstavy, timovo je to v poriadku, dnes vynikajuco kto iny ako Excelent, ktoreho raz skvele doplna Schwolco a dnes Alex, pekna praca pani, neviem ale mal by som sa k Vam pridavat aj ja, ale nejde mi to, musim to cele rozanalyzovat. :(

Ale dnes vdaka Alexovi a Exovi prve miesto v Zapadnej konferenci a taktiez prve miesto v celej sutazi. Bravo Evil Insiders !!!!!!

GO EVIL INSIDERS GO !!!

ved to Open, a to si este vcera bol celkom dobre na tom, ale asi ti je sudene miesto v 4. desiatke :? tam na jednej priecke sme obaja GM liderskych timov :D

spolocne s GM RD :x

TakĹľe upevĹ

Konecne som mohol prispiet aj ja k vasim super vykonom a bodoval som pre tym.Sme na cele,teda tam ,kde patrime :D GO EI GO!!!

Vyborne chalani, vdaka vam :wink:
pekne si to Alex napisal: Sme tam, kde patrime
:fan: :champions: EVIL INSIDERS :champions: :fan:

Schwolco píše:Vyborne chalani, vdaka vam :wink:
pekne si to Alex napisal: Sme tam, kde patrime
:fan: :champions: EVIL INSIDERS :champions: :fan:
Predcasne sa neradujte. Existuje jedno skvele SK prislovie.
Praca chvatna malo platna. Alebo Po smiechu prichadza plac.

eman22 píše:
Predcasne sa neradujte. Existuje jedno skvele SK prislovie.
Praca chvatna malo platna. Alebo Po smiechu prichadza plac.
no hej, ale aj kto prv pride, ten prv mele... a my sme prvi zacali, taq dufam ze i skonciime :roll:

Konecne sa mi poradilo zabodovat aj pre tim, aj ked 4 body nieje bohvieco ale aspon ze sa zadarilo, dnes sa ku mne este pekne pridali Alex a Schwolco a dotvorili dnes nas v celku dobry vykon, som rad ze sme nestratili veduce postavenie v celej sutazi, ale hlavne dnes netreba zaspat na vavrinoch pretoze sa na nas dotiahli ladove macky, ktore po prichode Wilda a Kuka mozu byt ciernym konom 4. kola. Dnes mal excelent dovolenku, no nie vzdy sa zadari, dotaraz nas tahal on my(hlavne ja) musime teraz.


GO EVIL INSIDERS GO !!!

Sorry chlapi dneska jsem vyhořel :oops: Je dobře,že vám se podařilo body získat a v tabulce stále držíme vrchol.Síla našeho týmu se projevila výpadek jedince byl okamžitě napraven :cool: Dnes váš Výborný výsledek!!!

!!! Go Team Evil Insiders Go !!!

vdaka ti sefko, pekne si nas dnes podrzal.. a excelent tebe sa to musi odpustat, kedze bojujes celu sezonu, jedno kolo absolutne nevadi 8)
EVIL INSIDERS
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS