Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Chápeme rozladění skalních fanoušků ale připomínám, že toto rozhodnutí nepadlo ze dne na den jako výstřel od boku ale je výsledkem dlouhých a bouřlivých jednání obou stran a hlavně všech akcionářů Insiders, které se táhlo více jak tři měsíce..
na čo si potom tím prihlasoval do súťaže
Toto jsem udělal nebot se na poslední chvíli obejvil člověk, bývalý majitel nejmenovaného týmu se zkušenostmi s řízením ztrátového klubu, a hlavně se silným finančním zázemím, bohužel ve chvíli kdy mu bylo umožněno nahlédnout do učetních knih posledních dvou sezon i on z celého projektu vycouval a my jsme se museli vrátit k původnímu záměru a to prodej o odstěhování Insiders z města.
martin zobud sa :)
nic take ako predat licenciu nie je mozne, ak tento tim nebude pod tebou, bude pod niekym inym
ale takto sa snazit nicit nieco tak tradicne :grc:
Ze financni problemy :hehe: :giggle: :rofl: Co to zobes, ja chcu tez :cool: Mame tu hezky vikend tak proc si poradne nevymastit kedlubnu :lol:
martin83 píše:Chápeme rozladění skalních fanoušků ale připomínám, že toto rozhodnutí nepadlo ze dne na den jako výstřel od boku ale je výsledkem dlouhých a bouřlivých jednání obou stran a hlavně všech akcionářů Insiders, které se táhlo více jak tři měsíce..

no martin trochu ste podcenil našich fanúšikov,oni nečakali so založenými rukami,kým im predáte tím pred nosom a prestahujete z mesta,ale ich delegácia chodila po bývalých členoch tímu a vyjednávali s nami,aby sa niekto z nás tímu ujal,udržal ho v meste a pokračoval v bohatej historii tohto tímu. :) A nakoniec z toho vzišla dohoda,že to budem ja,ujmem sa kormidla EI a povediem ich aj do novej sezóny.A tak z vašich(tvojich a doterajších akcionárov Evil) plánov na spojenie z Kentom a nabalenie si vlastných kapes nakoniec nebude nič. :wave: Ale dakujeme za to,nebyť tohto čo ste upiekli, ktovie ako by to skončilo,takto ste nás a fanúšikov vyburcovali k činnosti a tak urobili to najlepšie čo ste mohli pre dalšiu činnosť tohto legendárneho tímu v KTL. :frajer2: :oslava: Takže pri odchode z mesta po vás nebudú hádzať fanúšikovia hnilé rajčiny a vajíčka,ale možno vám ešte aj podakujú. :giggle: :razzi: :rozlucka:
marťan to chcel robiť v štýle menežovania Waynea Gretzkeho, PO MNE POTOPA, našťastie sa to nepodarí :hop:

martin83 :hehe:
Dado :hehe:
Evil Kent :hehe:
Události posledních hodin nás, vlastně bývalé majitele Insiders znovu donutilo vystoupit s prohlášením pro tisk. Komisia KTL zrušila svým rozhodnutím přesun Insiders z města a tím také sloučení s Hockey Kent a to navzdory tomu, že naše skupiny již se sloučením souhlasili. V této chvíli k tomu jako zatím poslední majitel Insiders mohu říci jen to, že plně respektuji rozhodnutí KTL a její komisie jakožto rozhodujícího orgánu soutěže.
Zároven musím a jsem za to rád oznámit lidem ve městě že nejvyšší tipovací liga zůstává součastí tohoto města. Dále jsem nesmírně rád, že tato událost vyburcovala Deana, jakožto jednu z hrajících legend této soutěže, který se rozhodl tým zachránit, zřejmě sehnal silnou skupinu investorů, které by se to mohlo podařit. Za toto mu děkujeme a ze své pozice mu ze srdce přeji mnoho štěstí v práci, která bude bezesporu velkou výzvou.
Jaké bude moje další učinkování v nejvyšší soutěži se rozhodne v nejbližších hodinách či dnech
Takže môžem oznámiť ,že nakoniec sa mi podarilo získať po mt-svk a leovi aj poslednú posilu Evil pred novou sezónou, ktorou sa stáva boss, :thumbsup: ktorý v predchádzajúcej sezone bojoval za farby ICE CATS. :) Tým pádom káder nášho tímu je kompletný a môžme sa venovať prípravám na novú sezonu,ktorá začne už tento týžden , :box:

Včerajšie losovanie nás zaradilo do Derrylovej konferencie,kde máme velmi silných konkurentov a pár derby zápasov ma čaká s BF,či DD :box: na ktoré sa už teraz teším,ale samozrejme aj dalšie tímy sú pohodáci takže nečaká nás nič lahkého,ale som presvedčený ,že v našich silách je vybojovať postup do play off,čo je náš základný ciel pred sezonou a tam už to bude na šťastí ako daleko sa dostaneme. :) Ale hlavné motto nášho tímu je,nenechať si aj prípadným neúspechom pokaziť náladu a dobre sa tipovačkou i mimo nej tu s kolegami zabaviť. :frajer2: Ked nejde o život ide o ... :giggle:
pekna posila, nazorna ukazka toho ze pri aspon minimalnej snahe zohnat tiperov nie je problem... :taptap:
Chalani ospravedlnujem sa,že som včera nenatipoval nešiel net,ale klobúk dolu leo s bossom,šlapete parádne,robíte mi radosť. :good:
Dean píše:Chalani ospravedlnujem sa,že som včera nenatipoval nešiel net,ale klobúk dolu leo s bossom,šlapete parádne,robíte mi radosť. :good:
:yes: Akorát by mě zajímalo co je s mt-svk :ja_neviem: Bud' netipuje nebo se jí nedaří :-(
Leo píše:
Dean píše:Chalani ospravedlnujem sa,že som včera nenatipoval nešiel net,ale klobúk dolu leo s bossom,šlapete parádne,robíte mi radosť. :good:
:yes: Akorát by mě zajímalo co je s mt-svk :ja_neviem: Bud' netipuje nebo se jí nedaří :-(
No nedarí sa zatial ani mne žial,nie som sám so sebou spokojný,musím pridať a čo sa týka mt-svk tak ona bola dlhší čas mimo tipovačky,nemá ešte ten návyk,že sa tipuje každý deň,ale je to šikovná kolegyňa o NHL má velmi dobrý prehlad,o tom ste sa už určite aj sami presvedčili pri debatách v témach o NHL či v chate s nou a ja som presvedčený,že sa chytí,dostane sa jej to do krvi a pokúsi sa podobným zaváhaniam vyvarovať a ukáže svoje kvality v dalšom priebehu súťaže. :yes: :wink: Hovoril som ňou o tom a slúbila,že si už na to dá pozor,aby tých výpadkov bolo čo najmenej. :wink2:
Ospravedlnujem sa za netipovanie, bola som v tom, ze som natipovala dlhsie dopredu... a akosi nie, uz si dam pozor, este raz sorry. :( Snad som to napravila utornajsimi vysledkami... :)
V pohodičke Evička,všetko sme si vysvetlili a ja verím,že sa podobným výpadkom do budúcosti vyhneš,najmä tie soboty si postráž :wink: ,tie často rozhodujú o celkovom umiestnení a zaváhania v nich sa môžu velmi tvrdo vymstiť. :wink2: Tvojim tipérskym schopnostiam ,podobne ako leovým a bossovým verím,tam není o čom,zatial to máme slušné rozbehnuté,ak zvládneme ako tak zajtrajšie zápasy, slušné bodíky do celkového hodnotenia by sme mohli získať už v tomto kole.Takže bojovať kolegovia záver 1 kola sa blíži :wave: :frajer2:
No máme za sebou 1 kolo.Nakoniec z toho vyliezlo celkom slušné umiestnenie 3 priečka ,na tu biedu,čo nás sprevádzala počas neho,tak hlavu hore kolegovia,pomaly začína 2 duelové kolečko,budú to zaujímavé zápasy každý den,osobne tieto kolečka mám najradšej :box: pokúsme sa vyhnúť zaváhaniam v podobe nenatipovania a pri troche šťastia dalšie cenné bodíky z neho vyťažime :frajer2:
a každú chvíľu nejaké derby :box: už sa teším :ciga:

bude tiecť krv :fight:
No tak máme už za sebou 2 duelové dni a máme z nich 1 výhru a 1 prehru po predlžení ,to není zlý štart do 2 kolečka. :) Mne sa nedarí vôbec,dúfam,že sa aj ja k vám pridám zlepšenými výkonmi,ale vy ste vyštartovali tou správnou nohou :clap:
ospravedlnujem sa za nenatipovani,e bola som v nemocnici a akosi mi nechcelo zobrazit KTL stranku na notebooku, musim sa spoliehat na nemocnicny signal martinskej Gaye... ktory nie je vzdy dobry. Dnes som na utorok natipovala.
V pohode Evička,obával som sa,že niečo podobné v tom bolo,dúfam,že už je Julke lepšie a mohli ste ísť domov. :wink:Ked nie,tak prajem skoré uzdravenie. :)

No dnes nenatipoval leo,ale napriek tomu sme porazili rytierov a pripísali si dalšie cenné bodíky do tabulky. :klobuk_dole: Ked zoberiem ,že okrem bossa ktorému ako jedinému to šlape v tomto kole na 1 :good: my ostatný podávame velmi podpriemerné výkony :hroza: tak si nestojíme zatial tak zle,ako by sa za podobných okolností dalo čakať.Ale mali by sme sa pokúsiť konečne poriadne zabrať,nech nakoniec na tom mieste ozaj v tomto kole neskončíme,kam zatial výkonmi patríme. :sarcasm: Ja som už použil včera Joeov vyhlásený recept na slabšiu formu a kúpil flašu finlandie. :D :oslava: Uvidíme,či zaberie aj u mňa.Vy to skúste tiež leo a mt-svk :lol:
Omlouvám se všem, že jsem netipoval sobotní zápasy. Úplně mi to vypadlo a hlavně, prohrál jsem nám tím zápas, protože podle výsledku by moje tipy zcela jistě stačily na to, abychom soupeře "Cruel Prisoners" přehráli. Ještě jednou přijměte moji omluvu, sám jsem se potrestal, jelikož v jednotlivcích jsem chtěl už zabrat a místo kolem 6. nebo 7. místa mě patří až 27. místo, je to škoda, ale vrátit se to už nedá.
Útěchou může být, že se ještě nejedná o play off. :roll:
V pohode bossi,stane sa a všetko sme si vysvetlili na FB. :wink:

Tak po cennej výhre, nad velmi dobre tipujúcimi bývalými kolegovcami s DD, :oslava: sme nakoniec po 1 polke tohto kolečka na slušnom 3 mieste,s tým,že tabulka je mimoriadne vyrovnaná a bude ešte veselo v druhej polke tohto kolečka. :cinka: :box: Nevyhli sme sa zaváhaniam v podobe nenatipovania duelov,dúfam,že sa podobným zaváhaniam v dalšej časti vyhneme a pokúsime sa minimálne toto umiestnenie udržať a potrápiť aj BF a AM. :box:
Taky se omlouvám asi 2 kola jsem nenatipoval, ale já to ted´ napravím a pomůžu týmu :wink2:
Stane sa leo :wink: ,kolegovci cením si,že ste sa tu za to ospravedlnili,čím ste ukázali vzťah ku tímu,že vám to jedno není :good: a uvedomili ste si,že takto trochu znižujeme šance na úspech v kolečku,ale hlavu hore,je len začiatok súťaže,teraz sa zaváhania ešte dajú napraviť,dôležité bude pokúsiť vyhnúť sa im v dalšej časti súťaže,kde by už každé podobné zaváhania mohli mrzieť 2 x. :wink:

Zároveň sa tu chcem podakovať za pôsobenie v tomto tíme mt-svk, ktorá po skončení tohto kola v tíme po vzájomnej dohode skončí,takže ešte pár dní to s nami potiahne :) kto ju nahradí včas oznámime. :wink:
Takže malé zhrnutie posledných 2 duelov. Najskôr sme nastúpili proti rozbehnutým Falcons na čele s najproduktívnejším hráčom ligy Ohlundom oslabený o Evičku,ktorá necestovala s nami na zápas , doma si liečila zranenia z prípravných duelov. :sarcasm: Falconíci nás trochu podcenili(s čím sme tak trochu kalkulovali dopredu :wink: to bola asi jediná šanca ako ich poraziť v tejto forme čo majú v posledné dni :D ),hrali na pol plynu,nám sa podarilo dať pár šťastných golov v úvode duelu a kým sa stihli spamätať a zapnúť na plný plyn,bola 3 tretina a málo času aby napriek velkému finišu im podarilo minimálne vyrovnať a cenné bodíky sa sťahovali k nám. :)

No a po cennej výhre sme si s bossom a leom povedali,že skúsime našu taktiku ešte vylepšiť a nastúpime na duel len v 2 hráčoch :sarcasm: a leo si urobil menší výlet po pamiatkach v meste tímu Wild Horses, ktorými ho sprevádzala GM ich tímu Tipérka ako dobrá hostitelka našej výpravy v ich mestečku,po zápase nimi previedla aj mňa a bossa za čo sa jej chcem velmi pekne podakovať ,supr výletik to bol a môžem povedať,že ich mestečko je fakt pekné s príjemnymi ludmi a som tak rád,že sa stali nováčikmi ligy a teším sa na dalšie pobyty v ich mestečku.. :klobuk_dole: .Na duel sme tak nastúpili len ja a boss a oproti nám stáli 3 hráči súpera a po vyrovnanom priebehu a tuhom boji do posledných sekúnd zápasu , sme cennú výhru ukoristili aj v ich aréne :clap: :clap:

Dnes nastúpime proti momentálne jednému z 2 najlepších tímov ligy vojakom Army Men, a pred duelom mám dilemu,či neskúsiť pokračovať v nastolenom trende a nepostaviť do hry len bossa :sarcasm: Pri jeho forme,by to aj mohla byť účinná taktika na zmiatnutie konkurencie. :D
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO