Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

DĂ­ky aj vám kajo a Eman22, za vrelĂ© prijatie.Je to pre mĹ

eman22 píše:
milos76 píše:Tá informácia, je pravdivá.Budem rád, ÄŤlenom váąho tĂ­mu a dĂşfam, Äľe sa mi bude dari» , aby OpenFire tĂş pozvánku neoµutoval. :pivo2:
Milos super vitam Ta v time. Kto mu spravi podpis? :matika: Snad si Open najde trosku casu.. Milos daj si tam zatial aspon textovy.
hadam bude dnes vecer :roll:

Milos prosim tento obrazok nedavaj ako Banner ale daj si ho do podpisu

do podpisu daj presne toto co ti napisem v code

Kód: Vybrat vše

[img]http://www.hokejforum.com/images/KTL/EI/milos.jpg[/img]
Do Avatara si daj mensi obrazok!!!

Tak uľ sa mi to podarilo.OpenFire a eman22, díky za pomoc a rady, ako si s tým poradi». :super: :pivo2:

OpenFire píše:Milos tu je ten banner 8)


http://www.hokejforum.com/images/KTL/EI/milos.jpg
EÄ…te raz ti OpenFire, ÄŹakujem za ten banner.Je fakt super :taptap: :taptap:

eman 22:Gratulujem ti, k skvelým tipom.Získa» zo včerająích zápasov 11 bodov a dokonca uhádnu» vąetky 3 remízy, to si zaslúľi uznanie. :taptap: :taptap: :taptap:

oneskorene sa pripajam k gratulacii aj ja.len ten moj vykon...bieda :oops: :x

novym lidrom tipovacky sa priebezne stava eman22

Joe S. píše:novym lidrom tipovacky sa priebezne stava eman22
Hosi mate sa co ucit. Proste son najlepsi. :D

sa netes, stiahol som ta o 2 body na 3 bodovu stratu :D

Chlapi ako GM timu Vas chcem oslovit v jednej veci. Je tesne pred zaciatkom novej sezony NBLky a ja verim ze vsetci clenovia mojho timu ostanu nadalej verni Tmu EI.
Sponzor v tejto sezone bude velmi stedri a platove stropy sa navisia o poriadny balik. Presne sumy tu nebudem rozoberat. Sponzor ale chce vitazstvo v tejto sezone takze chlapi musime zabrat a zasluzit si byt clenom timu EI.

Zaujimave aj od nas chce sponzor vitazstvo :D

Z radostou Vam Chcem predstavit Nasich Hlavnych sponzorov a aj dalsich sponzorov, ktory investovali do Nasho Klubu. Budeme sa im snazit odvdacit za skvele sponzorke dary formou vitazstva v KTLke v nadchadzajucej sezone

Prvy Generalny sponzor Tento a.s. - Away From Home 26M
Obrázek
Druhy Generalny Sponzor Pepino - Mame to Radi 24,5M
Obrázek

A v neposlednom dalsi sponzori, ktorym ide hlavne o investicie do Mladeze a do Rozvoju KTL do Dalsich miest v Sume
Always - Pre Pocit Sucha a istoty 8M
Pampers - vsetko pre vasych najdrahsich 7M

Platy Hracov:
Milos76 - 7,6M
Kajo - 8,8M
OpenFire - 8,8M
Eman22 - 8,8M + 0,2M ( GM Priplatok)

Ostatne financie su pouzite podla partnerskych zmluv na ucely rozvoja Mladeze a charitativne ucely. GM Eman22 sa vzdal priplatku za GM funkciu vo vyske 2M na rozvoj Mladeze a vzal si ( lebo vedenie klubu na tom trvalo) simbolickych 0,2M. Vyjadril sa nasledovne " Vedenie timu je pre mna obrovska cest a nechcem za nu brat extra plat, chcem pre svoje Muzsvo to najlepsie, preto sa tohto priplatku vzdavam v prospech Mladeze, ktora je nasou buducnostou"

Vsetky Detaily o Zmluvach Hracov a detailoch Financnej politiky timu Evil Insiders si mozte precitat vo financnej sprave od Externych Auditorov ulozenej v archivoch KTLF. Tim EI dodrzal vsetky pravidla pre platove stropy v KTL ( platovy limit 40M na jedno muzsvo ma omnoho nizsi a cini 35M).

Hovorca timu JoÄľko MrkviÄŤka

Nenormalne coolovĂ­ sponzori :lol: :lol: :lol:

eman: Äľe 26 mil. EUR dostanete od sponzora Tento a 24,5 mil.EUR od Pepina :D
A ty nas chceą ľalova» za nejake podvody? :evil:
Pritom platovy strop je 40 mil.EUR a ten nemoľete prekroci»! a uľ len tyto sponzori by Vam do pokladnice zabezepcili sumu 50,5 mil.EUR, toto mi uľ fakt smrdí!
A este Always :lol: a Pampers spolu 15 mil.Eur.
V tomto tyme sa robia nekalé praktiky a urcite budete patricne potrestaný nie malou financnou čiastkou!

Na druhej strane je pekne, ľe ste ako treti po nás a tyme Tippers of the Dark Side predstavili sponzorov :cool: ale kurnik zas to neprehánaj s tymi ciastkami, ktore do Vas investuju!

Derryl píše:eman: Äľe 26 mil. EUR dostanete od sponzora Tento a 24,5 mil.EUR od Pepina :D
A ty nas chceą ľalova» za nejake podvody? :evil:
Pritom platovy strop je 40 mil.EUR a ten nemoľete prekroci»! a uľ len tyto sponzori by Vam do pokladnice zabezepcili sumu 50,5 mil.EUR, toto mi uľ fakt smrdí!
A este Always :lol: a Pampers spolu 15 mil.Eur.
V tomto tyme sa robia nekalé praktiky a urcite budete patricne potrestaný nie malou financnou čiastkou!

Na druhej strane je pekne, ľe ste ako treti po nás a tyme Tippers of the Dark Side predstavili sponzorov :cool: ale kurnik zas to neprehánaj s tymi ciastkami, ktore do Vas investuju!
Derryl lenze 40M je platovy strop a ten sme dodrzali. Cital si nasu Financnu spravu? Ak nie si ju najprv precitaj a potom hodnot. Ostatne bubaciky idu inde :D

Ostatne bubaciky idu na software pre nas hadware :lol: :lol:

a co nejaka odmena(premia,vyssi plat) pre vitaza predsezonnej tipovacky NHL?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Správne kajčo, suhlasím, ten kto vyhra predsezonnu tipovacku NHL bude ma» zvyseny plat :lol: Asi to vyhra Kajčo :D ked to spomenul

PREKVAPENIE

V rámci vyborných vysledkov v predsezonom kempe a priprave na tuto sezonu ako aj pre dalsiu motivaciu sa sponzor rozhodol financnou ciastkou prispiet na tvorbu novych bannerov:

eman:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/EI/Eman.jpg

kajo:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/EI/kajo1.jpg

milos:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/EI/milos1.jpg

Vyjadrite svoj nazor :)

neviem poviem len svoj sukromny skromny nazor ale tie bannery predtym boli 100 krat krajsie

To je i muj nazor... :D

Senátor Palpatine píše:To je i muj nazor... :D
vsak su ako z cirkusu :lol: :lol: vtedy to malo taku atmosferu ale teraz? :roll:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES