Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

petrik píše:no obavam sa ze takto to s tymi zmluvami fungovat asi nebude... :D
asi nie :D
som rad že ste kompletni :yes: vitaj bender
banner dodam večer, teraz sa ponahlam na menší trip :)
Díky za přivítání. Jsem rád, že budu členem Evil Insiders. :smile03:
nech sa lubi :smile03:

Kód: Vybrat vše

http://img188.imageshack.us/img188/6834/benderpxk.jpg
Obrázek
Díky moc. :good:
eman22 píše:
7raul píše:
eman22 píše:
Ked sa mi sem zapise je v time.

Som sklamany z Opena, ale co uz zivot ide dalej
tak sa zapisujem :D

rad budem tipovat, a tesim sa novu sezonu :)
Tak vitaj v time. Daj si do podpisu, kym spravime banner aspon textovy ze si clenom EI.

EI zije aj ked sme tim zlozeny z neznamych hracov, vyhrame to. :thumbsup:
Nechci dělat drahoty,ale to "neznámých" si beru dost osobně :D :D :D Jasný no draftovaný nováčci jsou 2,ale snad jsou to takoví 2 Tavaresové :D
Samozrejme ze ty nie si neznamy. Ale ja verim ze nas tim ukaze ze ma na vyhru celej KTL.


EI is The BEST
Já budu tipovat rozhodně líp než loni víc se zaměřim na posl.výsl... :wink: Uvidíme jak nováčci,snad se budem dobře doplňovat :champions:
Pre 7raul a Bender9
Kedze nie ste ani RFA ani UFA zapiste sa do temy prihlasovanie volnych tiperov na linku
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=160&t=4947
, aby ste mohli dostat status FA a mohol som Vam ponuknut zmluvu.

Androj - Zmluvu uz mas ponuknutu na celu sezonu
7raul a Bender9 - dostanete ponuku na dve kola, viac sa neda, neskor ju predlzim.
raul aj bender su FA, nemusia sa prihlasovat ako volni tiperi, uz mozes s nimi uzavriet zmluvu

- Volny tiper (FA)
- pred sezonou ma tento statut tiper, ktory nemal uzatvorenu zmluvu na posledne kolo zakladnej casti predoslej sezony a ktorykolvek tim ma pravo uzatvorit s nim zmluvu

to plati pre oboch :frajer2:
Oki dobre dik za vysvetlenie Wildo
Takze Bender a Raul nezapisujte sa do volnych tiperov

V teme Licencie a zmluvy http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 76#p193376
mate vsetci navrhy zmluv.

Horsa odsuhlasovat. Nezabudnite uviest krajinu a kraj, ktory budete reprezentovat.

Nech to mame cim skor za sebou a potom sa uz mozme sustredit len na tipovanie a vitazstvo v KTL.
eman22 píše:Takze Bender nezapisuj sa do volnych tiperov
Eman presne to Bender urobil.Upozorni ho na to, aby podpísal zmluvu tam kde má.Raulovi som to vysvetlil . :wink:
Dean: Už jsem zažádal o smazání onoho příspěvku. Takže bude vše v pořádku. :)
Bender, tvoja zmluva je zatial neplatna. Jihocesky kraj sa neda vybrat, da sa vybrat iba Morava a Cechy. :smile03:
Emane organizuj si to trochu, pánové nevědí kam se zařadit :lol3:
arek píše:Bender, tvoja zmluva je zatial neplatna. Jihocesky kraj sa neda vybrat, da sa vybrat iba Morava a Cechy. :smile03:
androj to samé.Plzeňský kraj neplatí. :smile03:
Dean píše:
arek píše:Bender, tvoja zmluva je zatial neplatna. Jihocesky kraj sa neda vybrat, da sa vybrat iba Morava a Cechy. :smile03:
androj to samé.Plzeňský kraj neplatí. :smile03:

Och mamo. Taketo debility sa tu riesia. Samozrejme ze su obaja cechy, pripada mi to tu ako u debilov.

Androj a Bender upravte si prosim kraj na Cechy alebo Morava.

Podla mna uz nic nebrani udeleniu licencie timu EVIL Insiders. Chlapci zmente si to, nech je nasa komisia spokojna a nech nam uz daju pokoj a udelia licenciu.
The Thrasher píše:Emane organizuj si to trochu, pánové nevědí kam se zařadit :lol3:
Nepipinkuj nam aj ty do toho a staraj sa o svoj zadok a tim.
SOUHLASÍM s návrhem smlouvy :wink:
Stát-Česká republika
Lokalita-Čechy (překvapivě :D )
androj píše:SOUHLASÍM s návrhem smlouvy :wink:
Stát-Česká republika
Lokalita-Čechy (překvapivě :D )
Uprav si svoj prispevok v topice licencie a zmluvy.

Prihlaska do KTL mi pripada ako ked idem nieco vzbavit na nejakz urad v meste. Birokracia a buzeracia. :D nic v zlom chlapci, co sa Vas to tyka.
Ale ked tam ma niekto napisany kraj Plzensky samozrejme to budu Cechy a nie Morava. :wink:
Už je to opraveno. Tak snad už to bude v pořádku.

To víte, jsem jen robot. :D
eman22 píše:Prihlaska do KTL mi pripada ako ked idem nieco vzbavit na nejakz urad v meste. Birokracia a buzeracia. :D nic v zlom chlapci, co sa Vas to tyka.
Ale ked tam ma niekto napisany kraj Plzensky samozrejme to budu Cechy a nie Morava. :wink:
tak sme dosiahli, co sme chceli, vyborne :D
samozrejme, ze si to ja uz nejako na zaklade svojich vedmosti z vlastivedy zaradim :yes:
Mame Licenciu a komplet podpisany tim. Vyborne. EI je kompletny a pripraveny vyhravat. :)
eman22 píše:
The Thrasher píše:Emane organizuj si to trochu, pánové nevědí kam se zařadit :lol3:
Nepipinkuj nam aj ty do toho a staraj sa o svoj zadok a tim.
Trošku nervní, ne? :eek2:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS