Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Aaaaa vidim, ze ne.. :( Tak se pakuji panove, hodne stesti... :)
Chcem sa ospravedlniť. Som GM tohto tímu a mal by som byť aj tipérom, ktorý by mal ísť vzorom ostatným členom tímu. No mám problémy s internetom a nevedel som sa dostať k PC na internet. Presnejšie od stredy cca 16-tej mi nejde internet. Skúšal som sa pripojiť cez mobil, no nešlo to. Tak sa ospravedlňujem. Neviem, do kedy mi nepôjde internet, tak natipujem do predu a potom dám vedieť, keď bude všetko ok. Momentálne som na notebooku bratovej frajerky. Internet na mojom PC možno pôjde budúci týždeň, tak potom tu budem častejšie.
Natipoval som pre istotu do predu na všetky dni. Prezrel som si výsledky a som veľmi spokojný a aj dosť hrdý na vás. Škoda, že som nemohol dopĺnať tento vyrovnaný tím aj ja svojimi výsledkami. Zvládli ste to bezomňa bravúrne. Síce to nie je prvé miesto, ale toto je len príprava a vidím, že sa tipéri navzájom dobre dopĺňajú, o čo mi aj išlo. Sme dosť vyrovnaní tím, resp. ste. Snáď zapadnem aj ja medzi vás. Dobrá robota hoši.
Ja myslím že zatim to jde, i když už poněkolikáté říkám, ta příprava je strašně nečitelná.... Dnešek byl z mé strany na..... No budem se snažit to napravit :box:
Jo jde to, když si připočtem nějaké body, které by určitě yzy udělal, tak bysme byli mezi prvníma.
Dnes jsme měli zatim nejlepší den v turnaji :good:
Hanbím sa za seba. Stále mi nejde internet. A tie tipy, to je katastrofa. V podstate stále tipujete v trojici. Asi sa to pokúsim opraviť, no je blbé tipovať na týždeň do predu. :sad2: Nemám slov.
Som dosť sklamaný. Ale na to, že ste tipovali v trojici ste to uhrali dosť dobre. Videl som, že ste boli aj na 3. mieste. Len škoda, že som tím ako by mal správny GM vôbec nepodržal. Teraz sa už nemôžem vyhovárať na to, že som natipoval do predu, keď som pomenil tipy pred dňom, kedy sa hrali zápasy. Jednoducho som to po*ral a spravil som nám hanbu. Mali sme na viac. Vôbec som nepodržal..
Internet mi stále nejde, tak som tu len zdržanlivo, keď mám šancu sa dostať za notebook.
Nevadí, v součtu bodů celkem jsme byli dokonce lepší než soupeř, ale PO se počítá holt jinak :-) Všichni jsme přispěli stejně a to bude hodně důležité počas sezony - konzistence (přirovnal bych to k F1 - radši dojet 3x a třetím místě, než jednou vyhrát a dvakrát nedojet).
Tak jsme dneska aspon, jednoznačně uhráli boj o sedmé místo. Nevadí, byla to příprava aj pro nás. Doufám, že start sezony rozjedem v plné síle a věřím, že výsledky se dostaví :good:
Pekne kisin a martin.
Čo sa týka vašich výkonov, som veľmi spokojný a splnili ste moje očakávania. Mountain bude prínosom pre tím a martin aj kisin tipujú dosť vyrovnane. Dúfam, že moje výkony budú iné, než tie, čo som predviedol na turnaji a pevne verím, že ak všetko bude klapať ako má, mohli by sme postúpiť do PO a tam sa pokúsiť o dobrý výsledok. Tieto prípravné zápasy bolo blbé pre mňa tipovať.. Okrem výsledkov z teletextu som nič viac nevedel a asi to nestačilo. Dúfam, že hlavná časť KTL bude pre mňa iná a bude sa aj vám ďalej dariť.
Tak konečne mi ide internet. Už by sa nemali naskytnúť žiadne problémy, správy o NHL by som mal čítať častejšie a obsiahlejšie, tak hurá do tipovania. Začiatok bude asi ťažší, než zistím, ktorý tím na čo má, ale verím, že to dotiahneme ďaleko. Boju zdar.
Dnes nič moc musím napísať, ale znovu som zlyhal. Ešte vôbec som nepodržal tím. Neviem, čo je zlé, no veľmi sa trápim. Nejde mi to. Ešte šťastie, že je to len úvod, kedy sa ešte nerozhoduje. Poďme do boja.
Dneska nám to nevyšlo vůbec co jsem koukal :D Podaří se...
Chalani, nezabudnite dnes skôr natipovať. Treba sa odlepiť od spodu tabuľky. Sme síce predposledný, ale to nie je miesto, ktoré by odrážalo kvalitu nášho kádra. Určite máme na viac. Dnes som síce zabodoval najviac z celého tímu, ale ešte určite to nie je ono. Skôr to bola taká náhoda. Dúfam, že sa chytím v ďalších kolách.. Trojica udržala vyrovnaný štandart a v tabuľke ste na troch miestach po sebe. Ja som o bod pred vami pokiaľ sa nemýlim. Takže čo sa týka tohto, máme dosť vyrovnaný tím.
Pomaly, ale isto sa posúvame na lepšie priečky. Moc sa mi páči vyrovnanosť tipérov v tíme. Zatiaľ skoro každý tipovací deň ste vy, ako traja nahrali skoro rovnaký počet bodov.
:biglol:
kisin a mountain, parádne výkony! Trafili ste všetky 3 zápasy a aj vďaka vám ideme stále na lepšiu a lepšiu priečku. Díky hoši. Dúfam, že udržíme stabilné výkony.
Jj, hezky :frajer2:
Úvod sice slabší,ale už se do toho dostáváme :)
Fantázia. Posunuli sme sa hlavne vďaka martinovému výkonu na tretie priečku. Minule som si s kisinom písal ohľadom nášho tímu v KTL a spomenul som aj toto:
Prvé dva dni to ťahal mountain, potom dva dni ja, potom kisin a teraz by mal prísť čas na martina. Dnes nás potiahol on. Dúfam, že to je pravda a zajtra to znovu potiahne on. :good:
Parádička. EI dlho neboli na treťom mieste v celkovom poradí. Avšak ale netreba to uponáhľať, nie je ani polovica kola. No zatiaľ paráda.
Snad nám to vydrží :-)
Dneska mě ty výsledky moc nepotěšily, docela smůla pro mě. Zápasy, kde jsem dal 0 skončily všude jenom o jednu branku, Tampa sice vyhrála, ale až v OT....doufal jsem v lepší výsledek no.
Ale aspoň něco z toho bylo a martin k tomu přidal ještě víc, takže to nakonec dopadlo dobře :)
Ďakujem vám hoši za parádne výkony - kisin a martin. Ešte pred pár dňami som viedol v bodovačke čo sa týka nášho tímu a teraz som neohrozene posledný.. Včera a aj predvčerom som začal moc špekulovať. Mal by som radšej tipovať tak, ako mi pocit povie.
Zatiaľ je to paráda. Posúvame sa z posledného miesta na popredné priečky. Teraz sme druhý. Len škoda, že ruku k dielu som moc nepriložil..
Parada hoši, už jsme pod vrcholem, je pěkné sledovat jak jsme se zatím vyškrábali sem až ze dna, hlavně nepolevit :good:
Krása. Při tomhle systému vůbec nevadí, když to někomu nevyjde, protože se berou jenom dva nejlepší výsledky a hned další kolo to může být zase opačně :)
Keep going!
Tenhle team má obrovský potenciál :)
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS