Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ta individualka neni az tak dolezita pre mna :wink:
hlavne je neh vyhraame timovo.. to uz by potom ind. bola ceresnicka na torte :D
EVIL INSIDEEEEERS :champions:

Technická:
Alex chybí ti natipovat dnes jeden zápas COL-CGY :wink:

excelent píše:Technická:
Alex chybí ti natipovat dnes jeden zápas COL-CGY :wink:
dik uz som natipoval....to je ta dohravka co nehrali kvoli kalamite..... :wink: :D
No dneska to boli poriadne pecky od superov,ale ustali sme to....Tak a uz len ten povestny krocik...snad to nedobabreme jak napr. MTL..... 8) GO EI GO!!!

Parada chlapci, utok Schwolco-Alex je proste nezastavitelny, parada, parada, parada. My dvaja s exom Vas istime 8)

Dnes je posledne kolo, mame 10 bodov naskok, hra sa 5 zapasov, nic by sa nemalo stat ale nehovor hop kym si nepreskocil. 8)

GO EVIL INSIDERS GO !!!

Je to tam, je to tam!!! vyyyborne chlapi, sme majstriiii!!! A nakonec este aj individualka vysla :cool:
:ejha: :pivo: :biglol: :fan: :fan:
:champions: :champions: :champions: :champions: :champions:
EVIL INSIDEERS

velka gratulacia naozaj najlepsiemu timu tejto sezony. zasluzene vitazstvo bola mi cest tipovat proti takemu timu a urcite to mozem povedat za cele FireBirds. :taptap:

schwolco: gratulujem k vitazstvu v individuale. naozaj vynikajuci vykon.

chlapi gratulujem. Som rad ze to vyhral tradicny tim KTL. Naozaj ste boli skveli a nikto na vas nemal. Open poskladal tim snov :taptap: :poklona:
Schwolco zajtra to pojdeme zapit :pivo:

vdaka vam paani :)
arek no tak tomu ver, sa n.jebeme jak stence :lol:

My sme to naozaj dokazali...

Naozaj skvela sezona a urcite obsadenim ta najkvalitnejsia v kratkodobej Historii KTL.

Chcem sa podakovat celemu timu ktory celu sezonu naozaj bojoval a snazil sa vdaka patri najma ALEXovi urcite najlepsi tiper timu, podaval stale tradicne vyrovnane vykony a pocas celej sezony bol oporou tak to bolo aj v tejto rozhodujucej nebyt jeho formy tak o titul by sa bojovalo do posledneho kola, vzdy ma podrzal ked bolo treba. Velka vdaka EXCELENToviI po jeho neuspesnej anabaze tusim v Army Men dokazal ze patri k tym najlepsim najma jeho dve po sebe vydarene kola pozdvihli cely tim a prakticky doslo k nastartovaniu celeho EI. V neposlednom rade vdaka SCHWOLCovi, kto by to bol cakal ze nejaky neznamy user ktory si sem prisiel len zahrat online NHL v poslednom kole vyhra celu individualku a pre tim ziska neskutocne dolezite body, asi nikto, k jeho vykonu v prave skoncenej sezone asi tolko :poklona:, s jeho menom vdaka aj mojmu skautovi arekovi :D

Ked sme uz pri tych dakovackach nemozem nespomenut dalsich clenov ktory sa na titule podielali, Urcite velka vdaka Kajovi a emanovi ktory v uplne prvom kole rozbehli cely EI, dalej podakovanie aj canesmanovi a milosovi, ktori v kritickej situacii bojovali za EI, teda aby som to zhrnul vdaka vsetkym za skvelu sezonu a vdaka aj superom, pretoze boj s muzstvami ako FB, DD, BB, RD, BA, IC, AM atd bol uzasny a den co den napinavy.

EVIL INSIDERS MAJSTRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!! :ejha:

:champions: :champions: :champions: :champions:



:wins: :wins: :wins: :wins:


:taptap: :taptap: :taptap: :taptap:

no a este jedno velke podakovanie openovi, kedze to koli nemu som vyhral individualku :angel: bol to prave open, ktory ma odhovoril od Xovej taktiky a nakoniec by mi tie 2 body velmi chybali :oops:
este raz velka vdaka :poklona: :poklona: :poklona:

Obrázek GRATULUJEM K CELKOVEMU TRIUMFU V SEZONE 06/07. TITUL JE V JEDNYCH Z NAJZASLUZENEJSICH RUK :D

Gratulujem :taptap: :taptap: fakt silne zlozenie
Teras sa Vam bude titul obhajovat tahsie :D :pivo:

´´´´´´´´´´´´JSME MISTĹ

:taptap:

Velké uznání patří celému týmu EVIL INSIDERS jsem velmi rád,že jsem byl součástí mistrovského tažení a skvělého úspěchu který se podařil a vyhráli jsme tuto prestižní soutěž.

Největší zásluhu má jednoznačně GM OpenFire který to táhl od začátku do konce a především sestavil finální podobu týmu který zvítězil.Můj dík že mne vzal do týmu i když to byl z jeho strany risk.
VelkĂ˝ dĂ­k a uznánĂ­ zaslouží mĹŻj spoluhráč Alex s kterĂ˝m jsme vyhráli loĹ

Gratulujem Evil Insiders, fakt boli najlepsi a zasluzia si ten titul.

...

nuz kto by pomyslel ze takto zvladnete konec sezony v takejto fazone..ste proste dobry gratulujem vam...

tak ja uz len priklladam individualne vykony..

OpenFire - 12x - 110 bodov - 22%
excelent - 12x - 93 bodov - 19%
Alex - 16x - 149 bodov - 30%
Schwolco - 19x - 174 bodov - 34%
uz viem aj de bola chyba.. ja som ratal z celkoveho aj body ktore sme nahrali pominule kola, teraz je to uz ok :wink:
no a alex mi tu nejak chyyba :( no ale to zrejme nemal cas :wink: ale uz sa tesiim ked doojde 8)

No tak chcem vam aj ja zablahozelat k uspechu,naozaj si to zasluzite mali ste vyrovnane vykony pocas celej sezony KTL,vsetci 4 ste sa striedali vo vedeni timu,takze ozaj poklona Openovi ktori je podla mna najlepsi GM v celej KTL,poskladal naozaj velmi silny a vytazny tim.A uz sa tesim na dalsiu sezonu NHL a dufam v dalsie mohutne boje medzi nasimi timami o titul. :D

Chlapci,dakujem,dakujem,dakujem.Som velmi rad,ze sme to dokazali a ze teraz mozme slavit vitazstvo.Bolo to tazke,ale stale sme sa doplnali a tym sme negovali slabe tipy.Tie sa samozrejme nasli,ale podstatne bolo,ze sme to dokazali kompenzovat skvelymi az fmoznymi trefami.Bolo podstatne aj to,ze vzdy zabrali aspon dvaj z tymu a tak sme stale bodovali naplno.Este raz chlapci dakujem zato,ze mozem byt sucastou EI,ze mozem pomoct tymu k uspechom a ze mozem teraz s VAMI oslavovat titul.EVIL INSIDERS,BIG THX!!!!
OPEN FIRE:Aj podla mna najlepsi GM v KTL.Som naozaj rad,ze pochmurne myslienky a zaniku teamu u Opena sa stratili a zo dna sa odrazil na najvyssie priecky.Aj ked sa mu chvilkami nedarilo,stale bol tym rozhodujucim faktorom pre uspech teamu....Je to skvely sef,skvely partak a skvely kamos.....
EXCELENT:Opat mozem len pisat superlativy,ale opravnene.Fantasticke vykony,ktore predvadzal v zakladnej casti,ale aj v PO ukazali aky je dolezity pre team.Skvele,ze som sa s Exom opat stretol v jednom teame a opat vo vitaznom.Skvely hrac so skvelymi vykonmi a vrodenou skromnostou.....Ale najviac podla mna sedi na exa prave slovicko,ktore ma ako nick!!!
SCHWOLCO:V prvom rade TI blahozelam k 1 priecke v individualnom hodnoteni.Velmi som ti to prial a som rad,ze sa ti to podarilo ziskat.Ako napisal aj Open,vdaka patri aj skautovi Arekovi,ktory ta sem dotiahol.Skvele si zapadol do tymu a chemistry teamu tvojim prichodom sa priblizila k dokonalosti.Mas pred sebou velku buducnost....Len tak dalej.

A na zaver sa chcem podakovat vsetkym tymom,ktore sa zucastnili KTL.Dakujem za fer tipovanie,Dakujem aj v mene ostatnych clenv teamu za gratulacie.Velka vdaka patri aj vsetkym,ktori rano vstavali a robili vyhodnotenia(ja by som na to nervy nemal)...Proste vdaka patri vsetkym a za vsetko.Specialne chcem pozdravit DREXEL DRAGONS,chlapci drzte sa,bolo mi ctou byt sucastou DD a po trejde mi zasa bolo ctou proti VAM "bojovat"....

exo ale ako vazne uz... sa musis na mna tak lepit v tych tipovackach? :roll: ved nechaj nech si uhram double popripade aj s MS tripple a potom mozes aj ty vyhrat uz :D

janik píše:exo ale ako vazne uz... sa musis na mna tak lepit v tych tipovackach? :roll: ved nechaj nech si uhram double popripade aj s MS tripple a potom mozes aj ty vyhrat uz :D
Dobře :roll: budu se snažit nechat tě vyhrát LM,ale jestli to poděláš tak tě bez milosti sestřelím z prvního místa. :D :lol: :D

excelent píše:
janik píše:exo ale ako vazne uz... sa musis na mna tak lepit v tych tipovackach? :roll: ved nechaj nech si uhram double popripade aj s MS tripple a potom mozes aj ty vyhrat uz :D
Dobře :roll: budu se snažit nechat tě vyhrát LM,ale jestli to poděláš tak tě bez milosti sestřelím z prvního místa. :D :lol: :D
no ja to nepodelam ... ja tipujem spravne len tym hracom to asi nikto nepovedal :D

Chcem sa podakovat vsetkym za dakovačky k titulu ale aj tým čo na to zabudli :D :D :D

:pivo2: :pivo2: :pivo2:

Oslavujem titul :D
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES