Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

jo,jo janik je to slabota :? ,ale s tebou je to je famozní souhra :D
excelent píše:jo,jo janik je to slabota :? ,ale s tebou je to je famozní souhra :D
tak tak sa tak drzime pospolu :D este ze nie v jednom time lebo by sme boli uplne na dne :lol: ale nie ze by som ta nebral v time mat :frajer2: este to vase EI skusime poprehanat a zabojovat o ten bodik ci kolko sa to dava za 4. miesto v tabulke :box:
Výborně Open a Alex :clap: :cool: Dneska jste skvěle zatipovali já bohužel zatím v krizi :cry: ,ale snad to brzo otočím a pomohu také k lepším bodovým ziskům.

Bojovat ! Bojovat ! Evil Insiders
Chlapci sorac ze som teraz netipoval, bol som v skole na prednaskach a akosi mi to uniklo... :(
pamatate este chalani? tieto veci mam este k prezentacii na MS 2006 v Nemecku
open.jpg
open.jpg (12.2 KiB) Zobrazeno 8913 x
Cheeky.jpg
Cheeky.jpg (12.32 KiB) Zobrazeno 8912 x
kajo.jpg
kajo.jpg (11.34 KiB) Zobrazeno 8901 x
eman.jpg
eman.jpg (11.37 KiB) Zobrazeno 8901 x
f_9443661_3747f3079be8b0831e8f2f382b516f2c.jpg
f_9443661_3747f3079be8b0831e8f2f382b516f2c.jpg (33.52 KiB) Zobrazeno 8907 x
zlozenie:open,eman,kajo,cheeky
veru chalani myslim ze tiez by vam neuskodil navrat k tomu staremu aj co sa tyka bannerov, tie boli fakt krasne
jednoznacne, tie bannery su 100x krajsie ako terajsie..tot, môj nazor :angel:

zmenilo sa vsak to, ze Evil ako timovo_komunikativne odpadol..ked tu nezije open, je tu total mrtvo..staci si spomenut na minulu sezonu..
aaj mne sa pacia te stare.. cepi pravdu mas uplne.. a ani timu sa absolutne nedari v porovnani s minulou sezonou...
newem, ja moc nestiham, som rad ze este ako tak potipujem, noo a ostatni este pomenej pisu.. cize asi tak.. ale casom sa to hadam zlepsii
Mě se ty staré nelíbí tolik jako ty stávající.A ohledně příspěvků bohužel momentálně časově nestíhám za což se omlouvám.
No co ja viem, podla mna aj tieto su pekne, ja by som nic nemenil...

K tej komunikacii, no fakt tu je mrtvo tak ale ja momentalne mam take obdobie ze koniec som rad ze spim...

Chlapci ale my sa nevzdame
Open, Alex :shock: pekneeee, ste nas katapultovali vpred :good:
pekne EI, konecne vykony na ake sme u vas zvyknuty este komunikacia a bude to ako za starych dobrych cias :cool: exo a makaj nebudem na teba cele kolo cakat :D
Vidim tu sa toho vela nezmenilo, nadalej slapete ako predtym :)
a do prdele, Insideri su pred nami :evil:
kurnik nas dobiehate stale..tsts dajte si chvilku par kol oddych nech odskocime 8)
Prve kolo pre nas dopadlo katastrofalne to sa uz nemoze zopakovat, vsetci sme mali zopar vypadkov ci uz ze sme nezatipovali alebo sme to proste dosrali, tak ideme od znovu toto kolo proste musime skoncit na takej priecke kde EI patri...

TAKZE

GO EVIL INSIDERS GO GO GO !!!!!
Sorry chlapci vcera som netipoval, ked som chcel ist tipnut tak mi padol net a nevedel som ho nastartovat, tak ale ako vysli vysledky tak by som neziskal ani bod...
ale neska si nas zachranil sefe :poklona:
Poprosím všetkých členov Evil Insiders,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
Vážení spoluhráči rád by jsem se tímto s vámi rozloučil,protože na konci 2.kola odcházím do jiného týmu.O odchodu jsem informoval GM Opena a věřím,že do týmu přivede skvělého tipéra který tým pozvedne a EI budou opět patřit ke špičce soutěže.Bohužel neodcházím zrovna v příznivé situaci,ale když se týmu nedaří je potřeba udělat změnu a možná můj odchod bude tím impulzem.

Chtěl by jsem tímto poděkovat GM Openovi za skvělou spolupráci a to jakým způsobem dovedl tým k mistrovskému titulu.Bylo to skvělé!!

Dík patří i mým spoluhráčům v týmu Alexovi a Schwolcovi kteří byli vynikající a tvořili jsme skvělou partu na kterou nezapomenu.

Díky Chlapi !! A držte se !!

čau Exo.
:o prestupova bomba :)

uprimne, ani sa Ti exo moc necudujem, EI v tomto rocniku len spomina na slavne minulosezonne tazenie..no, tak sa necham prekvapit, kam poputuju Tvoje kroky a exov novy tim ziska urcite na kvalite :wink:
:shock: :shock: :(
tak exo... vdaka za minulorocnu sezonu, sice som dosel az ku koncu, ale normalne som si na vvas seckych zvykol.. no bol si uplna jednicka..
tak prajem ti fakt vela vela uspechov... a fakt neh sa ti dari, ale neh skoncis so svojim timom az za nami.. hned druhi mozte byt :good:
fakt teda vela vela stastia prajem :)
Díky Schwolco,i já věřím,že to s vámi jako soupeři nebude jednoduché,ale budu se snažit vám šlapat na paty. :D :D
to bude sranda ked budeme superi :box: fakt dufam ze vsetko stastie aj skusenost si uz vycerpal a teraz budes az za nami :D .. a som zvedavy na noveho spoluhraca.. :o
btw excelent.. na icq by si sa mohol dakedy objavit :cool:
Fat Schwolco píše:na icq by si sa mohol dakedy objavit :cool:
jj mna by uz mohol aj autorizovat po polroku :D
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS