Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vdaka Alex :) Open, neska ti to tam pekne padlo... :cool:
cely boj je zrazu ohromne napiinavyyy :shock:
dufam ale ze budeme majstri ! 8) vela stastia

Dnesne kolo sme vyhrali a vysplhali sme sa prakticky na celo, je vidno ze ked tipujeme vsetci tak sme silny, treba v tom len pokracovat, dnes som zabral ja so Schwolcom, ale bojim sa svojich nevyrovnanych vykonov, dufam ze ma dnes niekto zastupi kebyze zlyham, Vela stastia !!!!

GO EVIL INSIDERS GO !!!

Dnes sme vyuzili zavahanie superov a dotiahli sme sa na FB, good job Alex a Excelent. Treba este formu vystupnovat dnes su len 2 zapasy takze aj tie treba poctivo odtipovat. Musim sa ospravedlinit ale vcera som jeden zapas nestihol kedze som prisiel neskoro domov, ale velmi nam to timovo neuskodilo kedze by som aj tak tipoval remizu.

GO EVIL INSIDERS GO !!!

Alex, excelent, vyborne 8)
ja som mal tiez neska vynimocny den, nula... dufam ze som si to odlozil na dalse zapasy :roll:
Good luck!!

Schwolco,dik....z tej nuly si nic nerob,ved napr. taky Brodeur ma v tejto sezone az 12 :D ...Ale vazne v pohode ideme dalej a stale sme v hre o titul....
Dnes sme bodovali absolutne vyrovnane,skoda,ze sme malicko stratili,ale nic sa nedeje.Som presvedceny ,ze tymova sila sa prejavi a my sa vysvihneme na celo.Ale superi su tazky....GL vsetkym...GO EI GO!!!!!!

Vedete si všichni zatím velmi dobře bohužel nejslabší výkony v bodováni jsou na mém účtě :oops: Doufám,že se mi začne opět dařit,ale i Vám nadále přeji hodně štěstí a úspěch v bodování jednotlivců.Jako týmu se nám daří dle mého názoru skvěle a přední místa v tabulce máme stále pod kontrolou.Důležité je každé kolo a soupeři jsou velmi silní proto každý úspěch zaslouží velké ocenění.
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

!!! Go Team Evil Insiders Go !!!

No pani, neska skor taky priemerny vykon.. mohli by sme uz dakedy zacat nas zdrvujuci nastup :twisted: uz sa nan tesim 8)
:champions: :fan: EVIL INSIDERS
:fan: :champions:

Uz nieje cas na vyhovorky, jednoznacne musime zabrat, mame velku stratu takze mame co robit !!!

GO EVIL INSIDERS GO !!!

juchuuuuuu sme prvĂ­Ă­Ă­Ă­Ă­Ă­ :D

Dnes totalne super vykon kedze FB dnes zavahali a my sme zatipovali vyborne, skvele Exo :cool: Konecne sa mi po dlhej dobe podarilo vyhrat kolo a hned nam to aj takto pomohlo.

Dnes je velmi dolezite, mozno najdolezitejsie kolo tak poprosim vsetkych aby dnes natipovali o zivot, pretoze zmazat dalsiu 8 bodovu stratu by bolo asi nerealne. Vela stastia INSIDERS !!!

GO EVIL INSIDERS GO !!!

aha... hned o den sa moja predpoved o nastupe naplnila 8)
vyborne Open & excelent
:clap:

No tak dneska PARĂ

Juj, neska parada 8)
Open & excelent opet zabrali :cool:
inac open, odkedy je EI v tomto zlozeni, crta sa ti najlepsi vysledok celej sezony.. drzmi palce aj v individualke :wink:
GO INSIDERS!!

dlho prvi nebudete... :P

kajo píše:dlho prvi nebudete... :P
aj ja si to myslim :wink: :pivo2:

Skvela praca pani, dnesne velmi dolezite kolo sme zvladli a dokonca sme urobili aj mierny naskok, treba vsak poznamenat ze 3 body pri dnesnej tipovacke nic neznamenaju ale kazdy ciastkovy uspech potesi treba pokracovat v nastolenom trende, najma excelent a schwolco super forma, Alex trochu zaostava ale ja verim ze sa prebudi ked to budeme najviac potrebovat.

GO EVIL INSIDERS GO !!!

Ja sa asi zabijem....velky kkt tipujem,nic mi nevychadza.Este,ze VAS mam..Skvle chlapci potiahnite to,kym sa Alex prebudi..teda ak sa vobec prebudi.GO EI GO!!!!

Alex nevesaj hlavu, predtym sezony si tahal tym ty a bol si stale v prvej 15tke aj hlavne v daka tebe sme teraz tam kde sme a bojujeme o titul, predtym sa mne totalne nedarilo tak to musim napravit, ale stale sa mi darit jednoducho nemoze a vtedy budes potrebny ty a dalsi, exo a Schwolco, musime sa navzajom zastupit, iba tak nieco dosiahneme, tato sutaz je neskutocne vyrovnane a kazda jedna chyba nas moze stat titul. Treba bojovat, a verit ze na kocni budeme uspesny.

GO EVIL INSIDERS GO !!!

Alex, neska si nas zachranikl, prave TY :!:
nebyt teba, tak nam ftacikovia zdrhnu, im neskajsie kolo ohromne vyslo :x
teraz sme zas narovnako s nimi... prve miesto...
update: dali riskantnu taktiku neska, kedze nikto nedal na ducks :o oni mozu na to doplatit, v opacnom pripade ziskaju pekny balik bodov :shock:

no taktika ftakom vysla, ale je to len o dva body, to je v podstate nic, kedze dnes je na programe 12 zapasov :!: hlavne, nech nikto nezabudne natipovat, ja uz mam, tak vela stastia.. 8)

Tak pani drzime sa stale hore. Minule nas podrzal Alex tak ako som predpokladal, parada !!! Ja tento tyzden idem do skoly takze natipoval som na cely tyzden, pravdepodobne moje vysledky teraz nebudu bohvie ake, dufam ze to zvladnete a EI ostane opat na vrchu. Drzte sa pani.

GO EVIL INSIDERS GO !!!

tak nad vtakmi sme toto kolo vyhrali 8) vedieme o dva body.. to je sice nic, ale moralka nam aspon stuupa 8)
:fan: :champions: EVIL INSIDERS :champions: :fan:

Schwolco píše:tak nad vtakmi sme toto kolo vyhrali 8) vedieme o dva body.. to je sice nic, ale moralka nam aspon stuupa 8)
:fan: :champions: EVIL INSIDERS :champions: :fan:
hm to si prepocital aj nase aj vase body? tak tosi fakt dobry :roll:

Ja opat poslabsie,ale co uz.Naststie mam VAS..tak je super,ze sme opat v cele....Je tonnaozaj nadupane a velmi tesne...Superi su vyborni a mame co robit...Ale treba tvrdo makat,aby sme sa na konci tohoto "pekla" mohli tesit mi...GO EI GO!!!!

Fuha, no tak ku kolu som sa vyjadril, ale to som nepocital vysledky alkoholikov.. stavaju sa nasim dalsiim superom :o
a Alex.. vobec newadii, ty nas podrzis v najtazsom.. citim to v kostiach 8) .. a ked nieco velky Schwolco citi v kostiach, tak to tak bude :wink:
update: inac prekrocili sme 3. stovku, ako prvyy tiim 8) .. u nas v skupine o titul napriklad taky vojaci maju skoro o stovku menej jak my :lol: a to hraju o titul :roll:

Tak jsme na čele oléééééééé :D :D skvělí pocit!!!Hlavně,že jsme zvládli noc s velkým počtem zápasů to je velmi důležité.Open z technických důvodů musel natipovat dopředu tak poslední tipér z týmu musí trochu taktizovat :wink: tak hodně štěstí všem ve hvězdném teamu EVIL INSIDERS :cool:

!!! Go Team Evil Insiders Go !!!
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS