Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Sefe,dik za pochvalu................. :wink:
Ale radsej by som bol,kby sa viac darilo v lige........Zatial je to dost zle,ale este nie je nic stratene,treba zamakat a bojovat az dokonca.....
Verim,ze extreme sa s nami rozluci vo velkom style a pomoze nam este zabojovat o vyssie priecky.
Extreme,nech sa ti v novom teame dari.........

Aj ja sa tesim na nove bannery,snad budu novym impulzom.....
GO EI GO!!!!
len aby nebolo neskoro na ten impulz
no, rivali nasi, akosi ste nezvladli zaver kola a zostali ste bez bodov. Btw kedy uz oznamite noveho clena timu? Ci Open chce natahovat do poslednej chvile?? :D
Tak novy clen nasho timu je nas stary znamy SCHWOLCO

Viem, ze sme toto kolo nezvladli podla nasich predstav a PO sa nam vzdaluje, neostava nam nic ine len vyhrat toto posledne kolo a dufat v zhodu nahod.

Nove bannery:

Alex:

Obrázek

Eman:

Obrázek

Schwolco:

Obrázek
schwolco je dobra volba a bannery su fakt pekne, urcite lepsie ako tie posledne :) :thumbsup:
diki janik, moja robotka v spolupraci s openom samozrejme :frajer2:
uz som sa chlapci nemohol na to pozerat... tak podme este o nieco zabojovat :box: :cinka:
su fakt pekne, mam rad take bannery. len to cislo sa mi zda ze je inym fontom ako ten zvysok co je skoda. a bojujte, ak si spominam ste v majstrovskom zlozeni tak nech tam nieje nuda bez vas. :wink:
hej hej, je to ine, lebo v hentom nesli cisla :(
taak budeme musiet nejako zabojovat :clap: co ine nam ostaaava
janik píše:su fakt pekne, mam rad take bannery. len to cislo sa mi zda ze je inym fontom ako ten zvysok co je skoda. a bojujte, ak si spominam ste v majstrovskom zlozeni tak nech tam nieje nuda bez vas. :wink:
pokial viem, nie su v majstrovskom zlozeni, eman posobil vlani v BB :wink:
velmi pekne banneriky chalani
a pokuste sa este zabojovat mate sancu bola by skoda keby taki tim ako EI neboli v PO a bol by som aj sklamany elbo som mal rozhovor s fans; :) a pozdravuju vas a odkazuju ze budu sta;le za vami
Super bannery. Skvela praca.

Chlapi teraz moc casu na Vas nemam a ospravedlnujem sa. Ale ked uz nemozeme do PO. Ide nam aspon o cest. Takze EI sa nevzdava a bojuje dalej.
OpenFire píše:Tak novy clen nasho timu je nas stary znamy SCHWOLCO
chalani zase ste to nenahlasili do temy o zmenach... :dup: ....

ale inac mate pekne tie nove bannery :thumbsup:
janik píše:schwolco je dobra volba
ak nebude zabudat tipovat, ako vcera... :D
arek píše:
janik píše:schwolco je dobra volba
ak nebude zabudat tipovat, ako vcera... :D
nesmies ho opijat :lol2:
kokso, to co neska bolo :? :? som iba svoje kukol, vase nestiham.. akoze musim so sebou nieco robit, drzim palce hadam ste to vy neska potiahli :shock:
Schwolco,netrap sa to len teraz na zaciatku.Ty sa nam rozbehnes :cool:
EI,treba toto kolo zabojovat,sanca na PO je minimalna,ale musi bojovat aspon o cest....Som presvedceny,ze to zvladneme...

Apropo:Tie banneri su naozaj fantasticke :good:
slabo nam to chlapci ide, slabo.. no nevadi, tak sa aspon zabavme ked uz nepostupime :good:
Schwolco,dnes to bola parada!!!Pekna trefa.Len tak dalej.Snad sa bude uz konecne darit celemu teamu....
Tak ja vám prajem všetko dobré a ináč tie bannery sú super :thumbsup:
TAK CHLAPI ???CO je s vámi???? :shock: :shock:

Mistrovský tým a hrajete to jak když jste v jednom kuse v lihu
:a_von: :champions: :32:
to vies exoo... my len oddychujeme..sak este vela sezon pred namii :) :D
dufam ze toto bude pre vas ponaucenie do dalsich sezon :eek2:
Byvali majster ligy sa v minulej sezone zmietal v problemoch co vyustilo do posledneho miesta na zapade..Verim vam a preto moja prognoza je ze tohto roku budete atakovat pozicie PO.
dufame dufamee
No my sme si dovolenky predlzili na maximum :( ,ale uz takato sezona sa nemoze opakovat.....
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES