Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Extreme7 píše:No ja som to teraz tieť hádzal len tak na náhodu v poslednom čase ale vrátim sa k starému štýlu,alebo skúsim iný...už musím konečne zabrať
Praveze ked nad tipmi moc nerozmyslam a prave kukam celkom vychadzaju. :D
V pohode chlapci tipujte tak ako uznate za vhodne, ci naslepo alebo podla tabuliek...

Dnes sme vsak vybuchli, neviem ako dopadnu ostatne timy ale dnes velka slabota vratane mna :(

EDIT: Treba odpisovat tipy od Fire Bird tym to sype na Mighty Bulls sa vykaslite :D :D :D
Dnes Extreme a Eman :good:

Uvidime ako dopadnu ostatni, ale dnes to vyzera nadejne :frajer2:

EDIT:

Parada v Nasej konferencii sme boli najlepsi, toto kolo nam vyslo paradne, razom sme poskocili na 4 miesto a na 2 miesto stracame 3 bodiky. Pred tymto kolom sme stracali na FB(btw. neviem co pojedol Matejko, ze tak tipuje) 17 bodov teraz je to uz "len" 8. Netreba vsak zabudat na timy za nami, o ich sile netreba pochybovat ako IC aj MB predstavuju velku silu a pozor aj na korytnacky.

Emanovi to neskutocne sype a som rad, ze sa k nemu pridal dnes aj Extreme. Dnes by som mal byt na rade ja tak hadam sa zadari. Alex sa trochu trapi, ale neva on nas tahal doteraz.
No konecne,dnes som mal 12 b eman super!Hňed sme na štvrtom mieste,ale musíme si dávať pozor.Treba ísť ešte vyššie.Dúfam,že sa už prebudím a začnem tipovať aspoň tak ako dnes.
GO EI GO...
Tak dnes bieda,spadli sme až na 7.misto v tabulke,no nič,poďme ďalej,veľkú stratu nemáme ale treba zabrať...
No dnes sa Emanovi zadarilo a zasa ideme hore. :D
Ty si to riadne vyprasil eman :shock:

Hlavne vdaka tebe zme stiahli naskok na nasich superov. Gratulacia !!!

GO EI GO GO GO !!!


Len skoda ze som si nedal tiketik. Mohlo to byt veselsie. :) poznamka eman22
alex, drzim palce v all stars :good:
aa vam chlapi aby ste sa do PO dostali... Go Insiders :clap:
Tak pani dnes sa celkom zadari :frajer2:

Extrem Pekny vykon, sice sme bohvie ako netrhli svojich superov ale kazdy bod k dobru ma pre nas cenu zlata :good:

diky, Schwolco, drz sa kamo :good:

GO EI GO GO GO !!!
Podme chlapci,zabojujme ešte
Dnes opat skvele, Vsetci sme dnes podali dobry vykon, avsak Eman to dnes opat rozstrielal. PARADA !!! Prepracovali sme sa ne tretie miesto. Aj ked bodovy rozdiel na prvych dvoch je obrovsky, sanca stale je. tak DOTOHO !!!

PS: Trochu vacsia komunikacia v time by nezaskodila, trochu mi to chyba :(

GO EVIL INSIDERS GO GO GO !!!
Tak podme GO EI GO!!!Neviem,že či dobehneme 2. a 1.miesto v tabuľke,ale aspoň to tretie by sme mohli udržať...Musíme však tipovať ako doteraz,mne sa začilo celkom dariť tak GO EI GO!!!
no chlapi konecne podavate lepsie vykony....ale dychame vam na chrbat :twisted:
Strata je dost velka,ale sanca stale je a to realna...Ale teraz potrebujeme zabrat naplno a podat heroicke vykony.A samozrejme potrebujeme hlavne stastie...Eman nas teraz taha a my sa mu snazime pomahat,tak verim,ze sa budeme doplnat a bodujuca dvojica vzdy natipuje co najvacsi pocet bodov...Believe,EI!!!!!
Chlapi nic nie je stratene. Do konca je este hafo kol. Tak makajme a ukayme vsetkzm ye do PlazOff patrime. Go EI Go
Som sklamany z mojich tipov, vsetko davam naopak, drzali sme si pekne miesto a teraz opat musime dohanat stratu :(

Podme INSIDERS GO GO GO !!!
Chlapi nemam rad porazenecke reci. Treba este zamakat a aspon to druhe miesto vybojovat.
My sa nevzdavame . Takze bojujeme az do konca. Ziadne porazenecke reci jasne?
ako eman povedal, nevzdavat sa a
Bojovaaat, Insiders, bojovaaaat :bitka3: :cinka:
eman, ja sa nikdy nevzdavam, az ked je koniec zapasy, uz by si ma mohol aj poznat a ten pokrik na konci mojho prispevku hovori jasnou recou, ze ideme dalej.

Chcem pogratulovat Alexovi k vynikajucemu vykonu v ALL STARS KTL. :good: :good: :good:
Dalej chcem oznamit, clenom timu, ze po sezone od nas odchadza extreme, je to jeho rozhodnutie a ja ho respektujem. Dufam, ze dotipuje toto kolo so ctou a pomoze nam ziskat nejake body.

Dakujem Extreme za pracu pre tim.

Jeho nastupca sa stane... no to este neprezradim, ale bude to bomba, ktora opat nastartuje nas tim. 8) 8) 8)
OpenFire píše:Dalej chcem oznamit, clenom timu, ze po sezone od nas odchadza extreme, je to jeho rozhodnutie a ja ho respektujem. Dufam, ze dotipuje toto kolo so ctou a pomoze nam ziskat nejake body.

Dakujem Extreme za pracu pre tim.

Jeho nastupca sa stane... no to este neprezradim, ale bude to bomba, ktora opat nastartuje nas tim. 8) 8) 8)
zeby navrat stareho schwolca?
alebo inak, topiaci sa aj slamky chyta :) 8)
samozrejme, ze to neprezradim... :wink:

A este jedna vec, budu aj nove bannery a vyzeraju :thumbsup: Takze mate sa na co tesit
wow tak to som zvedavy teda. Extreme odchadza po tomto kole alebo az po sezone?
jj nepresne som to napisal, po tomto kole ide prec. Uz ma ho kontaktoval iny tim tak preto odchadza :roll:
tak som zveadvy na tie bannery a na tu posilu teda ;)
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS