Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

7raul píše:eman, dakujem za ponuku predlzenia zmluvy ;)

ak si dobre pamatam, mam tam len napisat odpoved ze suhlasim?
Presne tak
Sakra to fakt nechce tipovat za EI?
eman22 píše:Sakra to fakt nechce tipovat za EI?
ak myslis bendera, tak neviem ale naposledy tu bol na fore 9 novembra ( http://hokejforum.com/memberlist.php?mo ... ile&u=1656 ) neviem co sa stalo....
7raul píše:
eman22 píše:Sakra to fakt nechce tipovat za EI?
ak myslis bendera, tak neviem ale naposledy tu bol na fore 9 novembra ( http://hokejforum.com/memberlist.php?mo ... ile&u=1656 ) neviem co sa stalo....
Potrebujeme niekoho namiesto neho. Nemas nejakeho kamosa co by mal chut si zatipovat?
skusim sa niekoho popytat, zajtra sem napisem vysledok
Já teď taky nezářím tak se radši nevyjadřuju... :-P Mrzí mě taky kde jsme neni to žádná sláva buď někdo nenatipuje, já jsem to taky až moc často nebo vyhoříme na bodech... :( Snad se to zlepší...
CHlapi chce niekto byt GM? AKo GM timu zlyham, neviem zohnat hraca, tim pada na hubu. Proste na to nemam cas. AKo hrac budem hrat nadalej, len niekto zoberte GM do svojich ruk.
Já bych jím být mohl ale nevim jestli bych byl o něco lepší než ty... :( Taky tu občas stačim jen natipovat a dost...
som na tom podobne ako androj, sice cas by mozno aj bol, teraz dostanem na vianoce notebook takze sa na nete mozem zdrzovat trochu viac, ale neviem ci by som bol lepsi... (za prve neviem ani presne co v tejto funkcii treba vsetko robit) :(
7raul píše:som na tom podobne ako androj, sice cas by mozno aj bol, teraz dostanem na vianoce notebook takze sa na nete mozem zdrzovat trochu viac, ale neviem ci by som bol lepsi... (za prve neviem ani presne co v tejto funkcii treba vsetko robit) :(
Starání se o tým neni sranda no a sehnat nováčka už teď vůbecne... :( Asi ti moc nepomůžem... ale držíme palce :D Jsi nej GM pro EI a patříš k tomu... :wink:
Skúste sa spýtať Stevena, je na fore nový ale už sa zapojil do KTL a aj do hokejových pušiek. :wink:
Ohlund píše:Skúste sa spýtať Stevena, je na fore nový ale už sa zapojil do KTL a aj do hokejových pušiek. :wink:
No jasné bral by som tento klub ale niekto by mi musel vysvetliť o čo tu vlastne ide. Tipujem rovnako ako teraz len mám svoj tím? Ak áno tak môžeš ma prihlásiť :smile03:
Na mne to zatial neni, eman je GM tak ked ta chce v tíme ponúkne ti zmluvu a ty ju súhlasom potvrdíš.
JJ tipovať budeš ako teraz ale bodmi môžeš pomôcť tímu.
Keby ti to s EI nevyjde tak volného tipéra hladajú u Attack Sharks a od nového kola aj Priev. Turtles...
Ešte by bolo dobré keby si sa najskôr prihlásil ako volný tipér v téme http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=160&t=4947 , máš tam niekolko vzorov tak to by nemal byť problém.
steven, teba by som do timu urcite bral :)

eman, neponuknes mu zmluvu? myslim ze steven by mohol byt dobrou posilou ;)
takze nic z toho :(
steven isiel do ATTACK SHARKS no ale nevadi, a prajem mu, nech sa mu tam dari :good:
tak a sme opat na zaciatku pri hladani novej posily a mam taky pocit ze ideme dolu vodou aj vykonnostne :thumbsdown:
Steven píše:
Ohlund píše:Skúste sa spýtať Stevena, je na fore nový ale už sa zapojil do KTL a aj do hokejových pušiek. :wink:
No jasné bral by som tento klub ale niekto by mi musel vysvetliť o čo tu vlastne ide. Tipujem rovnako ako teraz len mám svoj tím? Ak áno tak môžeš ma prihlásiť :smile03:
Oki beriem ta. V teme zmluvy a licencie ti ponuknem zmluvu.

Ty uz tam napises len suhlas a za aky kraj reprezentujes.
Cim skor odsuhlasis tym rychlejsie ta viem zaradit do zostavy
Odsuhlas ju tu v tomto topicu
http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 58#p211058

A nic nam nebrani aby si za tym nastupil uz v Stredu mozno aj zajtra. Oprava od 4teho kola.

Prosim spravte stevenovi podpis EI. Dakujem
eman22: Prepáč ale mňa si už zobral tím Attack Sharks a už i nich aj tipujem také tri dni takže do vašeho tímu už ísť nemôžem :good:
Chlapi ved pomôžte niekto Emanovi a zoberte ten post GM,ked vám to sám ponúkol.Takto vám unikajú voľný tipéri ,ktorých je tu po založení nových týmov málo, škodíte sami sebe a tipujete len v 3,čo sa odzrkadluje aj na výsledkoch. :wink:
EMAN: skúšal si osloviť tipéra : komisarmulen ???
Ja som ho uz oslovil, ale posledne 3 dni tu nebol a neodpovedal mi, takze to nevyzera, ze by pravidelne tipoval.
ja som komisarmulenovi pisal uz davno a on nechce tipovat lebo je prec a net nema vzdy po ruke takze tak ale je to pohodak :good:
To je proste to vaše zakladanie týmov množenie a potom nemá kto za tými tipovať, keď vypadne nejaký típer. Skúste ešte založiť nejaký jeden dva tými a potom bude mať kto tipovať ak vypadne nejaký típer nečakane z nejakého týmu. Som to vedel že táto situácia môže nastať aj som to podotýkal, ale čo už...néjdem to ďalej rozvíjať to je škoda... našťastie v našom týme sme stabilný a spoľahliví a nie kadejaký sviatočný típeri a kadejakýc...toto veľmo nerobí dobré meno KTL neviem podľa mňa ale nestarám sa....
ixo píše:To je proste to vaše zakladanie týmov množenie a potom nemá kto za tými tipovať, keď vypadne nejaký típer. Skúste ešte založiť nejaký jeden dva tými a potom bude mať kto tipovať ak vypadne nejaký típer nečakane z nejakého týmu. Som to vedel že táto situácia môže nastať aj som to podotýkal, ale čo už...néjdem to ďalej rozvíjať to je škoda... našťastie v našom týme sme stabilný a spoľahliví a nie kadejaký sviatočný típeri a kadejakýc...toto veľmo nerobí dobré meno KTL neviem podľa mňa ale nestarám sa....
mudry si :lol2:
Neskusal som oslovit nikoho. Som rad ze stihnem zatipovat. Nemam skoro na nic cas, nic riadne nestiham chapes?
A kedze nechce vziat nikto GM tohto timu asi padne. Zial inak to asi nepojde
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS