Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WILD HORSES

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

hmm Mr.Cubonovi to nejako zacalo ist po tom co sme ho vymenili
Antonor píše:hmm Mr.Cubonovi to nejako zacalo ist po tom co sme ho vymenili
změna klima prospěla.. :)
No to se mu teda sakra daří..dnes 20 bodů a myslím,že pude do top 5 určitě... :good:
je prvy uz
:evil: Pekne vam dekujem :spank:
:jn:
Náhoda :D
Jozzi to rozbalí v ďalšom kole :frajer2:

Tak chalani ešte zaberieme, lebo mne to akosi nejde a možno by sme mohli pri určitej konštalácii
hviezd poskočiť o miesto, dva alebo aj tri vyššie :D
snazim sa ale ta dajak.. :D
Dnes priamy súboj a priame víťazstvo :cinka:
noo nebyt vymeny tak sme asi treti
no to minimálně...to chtěl mr.cubone...? :evil:
Wolvi píše:no to minimálně...to chtěl mr.cubone...? :evil:
Mr.Cubone byl vyměněn po vzájemné dohodě mezi mnou a Tiperkou, on sám do toho vůbec nezasahoval.
Aha...hej lidi..jak je to s tím play off..kolik týmů postupuje? Tiperka neodpovídá..dokonce ani netipovala tohle kolo..a ani Antonor... :shock: :verysad: že by rozklad týmu...? :sad2:
Postupuje 7 tímov, a tiperka s antonorom nenatipovali možno preto že zhruba do obeda sa včera ani tipovať nedalo.
Nie, nie, žiaden rozklad tímu...osobne som mala natipované, už skôr, tak neviem prečo tam mám n ....
no nevadí, šieste kolo pred nami...
Čo sa týka Mr. Cuboneho výmena bola, je to tak ako je, neriešime, momentálne hrá za iných a my za Wild Horses.
Tipujte, bavte sa GO WILD HORSES GO :clap:
vcera pisalo cosi ze nemame tipovat lebo je nejaka chyba tak preto osm netipoval...ten den sa nemal podla mna zapocitavat ..nebolo to regulerne
noo parada myslel som ze len 6 timou postupuje tak potom mam stale slusnu sancu
Antonor pohoda, ide o zábavu, nie o život, tak to tak aj ber, aj keď si zdravo súťaživý a preto som rada, že
ťa mám v tíme :frajer2: :D
ved ja to aj tak beriem ved mne je to v podstate fuk ja len som chcel vysvetlit preco som netipoval...ved m isme aj tak najlepsiii :clap: :vitaz:
Wolvi krásne :klobuk_dole:
Idem na lyžovačku na týždeň, v piatok som späť.
Ak by bolo potrebné o niečom rozhodnúť, tak mojim zástupcom pre tento týždeň je Antonor :)
Tak chalani veľa úspešných tipov, bojujeme o play-off, tak nech to tak aj vyzerá :frajer2:
:yes: ... nepolam sa :wink:
Pojdme Antonor,zabojujem trochu...přece nezůstaneš poslední... :slap: to by Tiperka neměla radost,až se vrátí... :giggle:
po jej odchode a mojom vymenovani za zastupcu je na mna vyvijany vysoky natlak :D preto ta pozicia :jn:
ajajaj...tomu říkám plichta jak řemen... :slap: škoda,že neměl někdo o bodík víc....sledoval sem ten poslední zápas na livescore a tlačil ten gol do brány calgary aby plichtili...to by nám zaručilo výhru... :buch: a tak nevadí...zítra taky den... :hop:
380 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS