Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WILD HORSES

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Do háje..my už hráli z Falconama... :shock: kurna...sem myslel,že plichtíme z Evilama.... :bitka3: :hroza:
wolvi :bitka3:
ale inak pekna trefa :good: gratz
Díky... :wink2: ještě,že mě Tiperka doplnila...sám bych toho moc nezmohl.. :-D :yes:
Ahojte, už som doma :frajer2:
zatiaľ nám to ide dobre, len tak ďalej, Wolvi :cool:
Antonor a Jozzi makáme :cinka: playoff musí byť naše :jupi:
robim co sa da :giggle: :jn:
:box: :box: :box:

Posledních 7 dnů bude na ostrý nože. :yes: Souboj o play off na dálku bude určitě dramatické. :yes:

Tak ať vyhraje ten lepší. :) Takže tedy Knights. :jn: :D

:box: :box: :box:
Ideme Wild Horses :clap: playoff musí byť naše :jupi: :cinka:
Super už sme druhí, udržať to Wild Horses :jupi:
"jeden za všetkých, všetci za jedného" :frajer2:
Wolvi :bitka3: zabudol natipovať? alebo? :ja_neviem:
hráme o playoff to sa nesmie stávať :!:
Boji se rozhovoru tak se beztak vcera nekde ozral jak dobytek :hehe:
2. kolá do konca, postup máme vo svojich rukách :jupi:
nepoľaviť a sme v playoff :cinka:
Už je to jasné...sme tam... :oslava: :yahoo:
:groupwave: WILD HORSES :groupwave:
:jupi: :jupi: :jupi:
Wolvi, Antonor, Jozzi :klobuk_dole:
Super, som spokojná, dúfam, že budeme bojovať zo všetkých síl :box:
Teraz trochu oddychu, deň bez tréningu a ideme na to :D
Ak sa nájde niekto kto by chcel tipovať aj vo Wild Horses, nech mi napíše správu :)
Dawe4 vitaj u nás :klobuk_dole: :frajer2:
a hor sa do playoff tipovania chlapci moji :D
Děkuji za přivítání. Jsem rád, že jsem nakonec skončil u vás...u koníčků. :) Jak jsem psal Tipérce byli jste můj vysněný klub. :yes:

Doufám, že zapomenu na mojí výkonnost ze základní části, která byla katastrofální a pomůžu vám k co nejlepšímu umístění...nejlépe k titulu. :)

Takže také vás zdravím. :klobuk_dole: A těším se na úspěšnou spolupráci.
You are welcome :oslava: ked som sa pytal Tiperky pred draftom ci bude vyberat len tak pocitovo tak mi odpisala ze ma niekoho kto by k nam chcel ist neviem preco ale chcel som teba takze som spokojny :yahoo:
Antonor děkuji za tvoje sympatie. :wink2: Vcelku to potěšilo. :D :D By mi zajímalo čím jsem si je vysloužil. :D Doufám, že nezklamu!!!

Jeden prsten pro vítěze už mám. A to se nechlubím! :) A minulej rok jsem chtěl ten pocit vítězství umožnit ostatním :giggle:, ale letos si jdu společně s vámi pro další. :yes: :jn:
no kedze sme tahali ako jedny z poslednych tak som sa pozeral po menach v druhej polovici hodnotenia jednotlivcov a z tych som ta chcel najviac
Nazdar Dawe...taky tě vítám...to nám to smolně začalo... :cry: prohra v prodloužení... :slap: no nevadí...zaberem a jedeme dál...snad se potvrdí pravidlo: První vyhrání,z kapsy vyhání.... :yes:
Wolvi, Antonor dnes super :klobuk_dole:
Chlapi a ženo nebo spíše asi slečno :) chtěl bych se vám omluvit za ty dva dny kdy jsem nenatipoval. Opravdu mi to nějak časově nevyšlo a sám jsem na sebe byl hodně naštvanej. Takže se ještě jednou omlouvám, ale opravdu jsem bohužel ani těch pět minut na tu KTL nenašel.

Doufám, že moji omluvu přijmete a že bude ještě plno tipovacích dnů kdy to budu moc napravit!
Ďakujem všetkým členom WILD HORSES, či už bývalým alebo terajším,
za snahu, ochotu tipovať za tento tím počas sezóny ako aj v play-off.
A samozrejme aj za predvedené výkony, myslím, že na prvý rok
sme boli úspešní, dosiahli sme počas sezóny víťazstvo nielen ako tím
ale aj individuálne jednotlivci.
A čo sa týka play-off určite sme si hanbu neurobili.
:frajer2: :klobuk_dole: :)
Přesně tak..taky bych to hodnotil kladně na premiérový start..i když nám jen o fous utekl postup do další fáze play off...ale co se dá dělat..tentokrát měl soupeř o trochu víc štěstí než my...myslím,ale že sme jim pěkně zaatopili a museli se strachovat až do konce...jinak už at je podzim... :lol2: těším se na další sezonu... :good:
380 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS