Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HUNGRY PIRANHAS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:sok: Ještě máme sedm kol, tak musíme s tím něco udělat
:ciga:
Koureni skodi zdravi a zpusobuje impotenci!
Tak vazeni, pres otresny vykon jsme si dokonce polepsili, ale to uz musi skoncit!
A chci videt tu omluvenku!
tak toto bol zase vykon :hroza: Aspon ze BluesFan nieco trafil, inak by mna trafil slak. Este ostava par kvol do konca, tak sa snazme nieco vymysliet a aspon trochu si polepsit v tabulke. Asi by som vam mal pohrozit vyhadzovom, aby ste zacali makat :D
Ivan píše:tak toto bol zase vykon :hroza: Aspon ze BluesFan nieco trafil, inak by mna trafil slak. Este ostava par kvol do konca, tak sa snazme nieco vymysliet a aspon trochu si polepsit v tabulke. Asi by som vam mal pohrozit vyhadzovom, aby ste zacali makat :D
Ted zerty stranou, ja uz se tomu musim jen smat. Je uplne jedno jakou taktiku zvolim. Kdyz dam tutovky, jsou prekvapeni, kdyz zkousim prekvapeni, jdou tutovky.
Davam na suckujici, furt prohravaj, skoncim s tou taktikou, porazej favorita.
Tohle kolo jeste tipuju (mimochodem tady se da nahrat sakra bodu), ale pristi kolo, prisaham, hazim kostkou!
Tak dnešný výkon mužstva ma prekvapil :D . Ale áno AndyF má pravdu. Ja to tiež len strieľam a väčšinou teda dávam na favoritov. Okrem Anaheimu. Jediné čo dávam stále rovnako je neprehra Blues :D .
Takze predstavuji dnesniho nahradnika:
Obrázek
Dnes nás čaká kľúčový 3. zápas. Potvrdíme body z posledných 2. kôl? Tieto 3 zápasy sú podľa mňa na tipovanie veľmi ťažké.
Ja uz mam dnes a zitra nahazeno. Kdyz jsem se kouknul co kostka dala, az jsem se oklepal. Metodika byla snadna: 1,2,3 vyhra domacich, 4,5, vyhra hostu, 6 remiza
AndyF píše:Ja uz mam dnes a zitra nahazeno. Kdyz jsem se kouknul co kostka dala, az jsem se oklepal. Metodika byla snadna: 1,2,3 vyhra domacich, 4,5, vyhra hostu, 6 remiza
:hmm:
ja by som daval 1,2 vyhra domacich - 3,4 remiza - 5,6 vyhra hosti :yes:
:giggle:
Alebo vyberieš si zápas a hodíš 2x, 1. hod je skore domácich a 2. hostí :hmm: . Môžeš tie systémy denne točiť :giggle: .
Tak to vidite, pan Kostka vas strci do kapsy.
Sice nic moc vykon, ale neztratili jsme na celo, dnes musime zabojovat a pan Kostka taky! Da se hodne stahnout!
BOJOVAT!
omg a ja som sa tešil, že som dnes väčšinu pochytal. Prečo som si myslel, že keď dám napríklad výhru domáceho, ráta sa to aj keď bolo predĺženie :? .
jeste neni vse ztraceno, porad zbyva spousta bodu, ale uz nemuzeme zavahat! uz nas predbehli i Nymandi z Kentu!
AndyF píše:jeste neni vse ztraceno, porad zbyva spousta bodu, ale uz nemuzeme zavahat! uz nas predbehli i Nymandi z Kentu!
Tak mladezi, stesti nam nepreje a pres fantasticky vykon nas pripravilo o 3 bonusbody, ale co nadelame.
Dnes jde o skoro 50 bodu, takze se muze vsechno zvratit! (ja napriklad zvracim uz ted).
Good luck.
Chalani, sakra, nedari sa. DNes to chce zabrat, este dokazeme zamiesat poradim a verim, ze do prvej pätky sa dostaneme. Tak si podme pochutnat na falconoch :eat:
a tak pečené holuby by ste mohli dať :eat: Len ohľadom pána Kocku by mal začať pán najspravodlivejší, investigatívny novinár Dudo :dudo: vyšetrovanie, či nejde o porušenie pravidla o počte členov v tímoch :protest:
:klobuk_dole:

Dnes výkon hodný hviezd.
Bluesfan píše::klobuk_dole:

Dnes výkon hodný hviezd.
Sibe ti? :sisi:
Vsecko je ztraceny Obrázek
Ty si strašný pesimista. Ja viem, že by si chcel aby sme každý pravideľne natipovali aspoň na 30 bodov a mali 500 bodový náskok na súperov. Ale ono to je hlavne o šťastí.
Musis to posuzovat komplexne. V nasi konferenci jsme vcera byli pod prumerem a propadli se zas az na 7. misto.
Ale uz jsem to psal v chatu. Vsadil jsem vse na jednu kartu, pomohla by nam pouze serie prekvapivych vysledku, protoze tyhle vcerejsi tutovky dal prave kazdy. Ja ty prekvapeni mel natipovany, a kdyz vedli Jackets 2:0, Islanders 2:0 a Habs vyhrali v Jersey, zdalo se to nadejne. Ale nakonec z toho nic nebylo. Ale i v ramci tech tutovek jsme zadnou slavu neudelali
Nahoda nenahoda.
jeste je par kol, ale tam uz musime byt na spi*i...
A vim, je to hlavne moje vina, moc bodu jsem do kasicky nepridal :oops:
AndyF píše: ale tam uz musime byt na spi*i...
Co to je za podvod? To jako, že nemůžou vyhrát? Tak nejen yahoo ale už i KTL je jeden velký podvod.
Dudo jednej :dup:
V 3. kole nám koľkokrát utiekli aj tutovky. Musíme sa aj povzbudiť, nemôžme mať len hlavu v smútku. Treba s optimizmom hľadieť na 4. kolo :-P .
725 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES