Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KNIGHTS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Dostali sme sa na druhu priecku v tabulke (pred nami su len BF :scare: ) :frajer2:
Druhe miesto :oslava: a v priebeznom poradi sme takisto druhi :frajer2:
Minulé kolo bylo dobré :good: ... Druhé místo se počítá a je to pěkný výsledek. :yes:
Na celkovou tabulku se též kouká dobře a troufám si tvrdit, že play off je naše. :frajer2:

Začátek vánočního bojování začal spíše průměrně, ale tabulka je vyrovnaná a já věřím, že do třetího místa budeme. :wink:
Jen já bych už mohl začít tipovat. Nějak jsem se zasekl. :-( Ale vy kluci to taháte dobře a především díky vám jsme to minule zvládly. :thumbsup:
Dawe v All-Star Game KTL :!:

Skvele Dawe :serus: verime ze pomozes nasej konferencii k vyhre :yes:

P.S. kazdy kto sa z nasho timu zacastni all-star game :uvodzovky: prispeje :uvodzovky: do klubovej pokladnice :12:
:D Oukej :D Kolik, že mě to bude stát? :D

Jinak co se týče výsledků týmu...tak měli by jsme zabrat. Jinak nám ty vyšší příčky utečou a to přece nechceme, ne? Teď ty tři dny budou důležitý. Tak snad nám to vyjde.
Zabudol som SRY :bitka3: :scare:
Šéfe nevím, nevím jestli ti to odpustíme :ja_neviem: Tohle je neodpustitelné a k tomu všemu jsi náš GM a tak máš jít příkladem :smile03: Z týmem zapřemýšlíme jestli tě náhodou nesvrhneme :lol2:
Stastne a vesele Vianoce :smile03:
Sice se zpožděním, ale furt lepší než nic :)

Taky přeji šťastné a veselé svátky a do nového roka hlavně to zdravíčko a štěstí.
Chalani este dva dni a je koniec piateho kola... zatial sme treti a este mame sancu aby sme sa dostali na prve miesto :!:

P.S. Happy New Year :oslava:
Hlásím návrat ze zasněžené chalupy. :) Silvestra jsem si užil jak dlouho už, ne. :oslava: :D

Doufám, že jste si to také užili a přivítali Nový rok nejlépe jak jste mohli!

Sice trochu se zpožděním, ale i tak přeji vše nejlepší, hodně štěstí, lásku a hlavně to zdraví do Nového roka!

Jinak páté kolo nám vcelku vychází. :yes: Den před koncem se držíme na třetím místě, ale ani první flek není nereálný. Takže pojďme to zkusit. :wave:
V siestom kole mame opat skvelu formu... len tak dalej :oslava:
No, nevím jestli slovíčko "máme" se hodí použít. :-( Já jsem úplně mimo a bohužel ne jen v tomto kole. :verysad:

Ale je perfektní, že se daří vám a táhnete tým na nejvyšší možné příčky. Jen tak dále. :wave:
Dnes jsem nahrál celých a krásných 0 bodů :hroza: Vůbec, ale vůbec mi tohle kolo nevychází :-( I když ono celkově mi vyšli jen dvě ze šesti :|

Ještě že to taháte vy chlapi :good: Jen díky vašim výkonům jsme tam kde jsme. Tedy na vrcholu :thumbsup: :yahoo:
Perfektny vykon :oslava: :rocker:
:good: Dobre chalani. Gratulujem k famóznej forme a k posunutiu na 1. miesto!
Parádička :yahoo: Druhé místo v předposledním kole a první příčka v celé konferenci :clap:
Sedmé kolo nám vyšlo všem a na výsledku to bylo znát. :yes: Doufám, že formu si odneseme i do posledního dějství. Skončit zákl. část na úplném vrcholu by bylo krásné. :good: Takže chlapi makáme. Stále je o co hrát. :wave:

yzy: Díky!
zatial sme stvrti co nie je zle ale samozrejme ani najlepsie.. v poslednych dnoch zc zaberme a hura do play-off :wave:
dnes mame iste vitazstvo :wave:
Gratulujem chalani o ten kúsok ste boli lepší a zaslúžene ste skončili na 1 mieste. :frajer2: :pivo3: :serus:
gratulacia vitazom najlepsej konferencie :thumbsup:
Vdaka :oslava: :frajer2:
Tak po titulu přišlo i vítězství v konferenci. :yahoo: Ukázalo se že náš tým má neuvěřitelnou sílu a nějaká kocovina po titulu nepřišla vůbec v úvahu. :thumbsup: Tipovali jsme pravidelně, bez nějakého velkého výpadku formy. V inviduálce máme tři tipéry v nejlepší desítce. :clap: Zkrátka a jednoduše máme my vůbec konkurenci? :frajer2: :D :D
První kolo v play off si odpočineme a potom znovu hurá do toho. :wave: Soupeři třeste se! :yes:
v dalsom rocniku uz tipovat nebudem - s KTL koncim co znamena ze uz nebudem ani GM GK

:rozlucka:
Jakto? :-O Co si počnem bez našeho vůdce :sad2:
1081 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES