Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STEELERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No tak ste si to vyskusali v trojici, vysledok podla ocakavania, uz by sa hadam patrilo najst za iasaka nahradu… ci nie? Stale mate dobru sancu na ucast v PO, ale bez jedneho tipera to len tazko pojde. Pritom volnych tiperov co pravidelne (a kvalitne) tipuju k dispozicii mame, staci im len ponuknut zmluvu.
Ved ak s iasak vrati k tipovaniu mozete ho kedykolvek zobrat zase naspat… fakt neviem na co cakate :neviem:
TA gratulujem k postupu do play off a i 1 miestu v individuálke sezony,klobúk pred tým ako ti to vyšlo dole :klobuk: po nie moc vydarenej vlanajšej sezone ste zapli,zabojovali a tešite sa z postupu do play off,kde budete ťažkým orieškom pre náš tým,určite zabojujete o postup,tak sa už na súboj s vami tešíme,dúfal som,že to DD dajú,ale ale vyhrali ste suverenne rozhodujúce kolečko,tak ste v play off zaslúžene. :) Tak good luck :) :frajer:
Ta gratulujem k dobrým výkonom v play off,sice ste nepostupili,ale kožu ste lacno nepredali a pekne nám zatápali. :) :) Do dalšej sezony když pudete by to ale chcelo aj 4 člena poriadneho s akou takou znalostou v NHL ,lebo toto není riešenie,ak chcete aj v play off se nekam prebojovať ale to je už na tebe-vás.Tak zase na jesen se vidíme. :wink:
petrik píše:
čtv 12. led 2017 11:01
No tak ste si to vyskusali v trojici, vysledok podla ocakavania, uz by sa hadam patrilo najst za iasaka nahradu… ci nie? Stale mate dobru sancu na ucast v PO, ale bez jedneho tipera to len tazko pojde. Pritom volnych tiperov co pravidelne (a kvalitne) tipuju k dispozicii mame, staci im len ponuknut zmluvu.
Ved ak s iasak vrati k tipovaniu mozete ho kedykolvek zobrat zase naspat… fakt neviem na co cakate
trvalo to de facto s menšími výpadkami do začiatku minulého kola,ted už tipujú komplet a hned sa to prejavilo i na výsledkoch. :klobuk: Kiko ich dobre doplnil,TA a Cathy patria k špičke ligy toto kolo a hned ste konkurencie schopný.Som za vás rád,verím,že vám to už vydrží ,good luck :) :wink:
Nebudem vraviet,ze som cakal ako Kiko zaboduje ,clovek nevie v tejto konkurencii nic predpovedat,vedel som,ze ho tipovacka a NHL bavi,co ma ale tesi,ze tipuje kolega pravidelne,bol velkou pomocou pri vasich TOP vykonoch Cathy a TA a mam s vasho 2 miesta radost,nech rozhoduje stastie a tipy a nie pocet tipujucich clenov v tyme. :good: Takto ste po dlhej dobe to odtipovali cele bez vypadkov a hned sa to prejavilo i na vysledkoch. :) :klobuk:
355 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS