Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STEELERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ale čoby. Nič nemeň! Veď sme vyhrali :) A napriek nie veľmi peknému umiestneniu jednotlivcov a v podstate ani nie veľkému získanému počtu bodov celkovo, sa nám toto kolo vydarilo až až.
musím sa vrátiť k predošlej taktike, teraz som veľmi vymýšľal a doplňal tipy, ktoré ste vy veľmi nedávali, no a keďže ste zväčša tipovali dobre, ja som toho veľa nezbieral, čo sa dosť odzrkadlilo aj na jadnotlivcoch. Teraz sa pokúsil dávať viac s rozumom, ale nie na úkor tímu. Myslím, že to bude dobré... :frajer2:
tak zamakáme troška, nech nám čelo pelotónu neujde, potom sa to ťažko doháňa...
na druhých pivkárov strácame 5 b čo sa ešte dá, ale dnes to bola ozaj katastrofa niektoré výsledky, ešte že som trhol dve remízy, inak by to bola bieda.
ejha, dnes sme riadne pohoreli :(, aspoň, že ivan23 chytil 12 b.
Moc pěkně vám ta úterní noc vyšla :yes: gratuluji drazí soupeři to se musí opravdu ocenit :good:
:shock: dobrý rozptyl - 16 b. :)
tak caty to vyšlo parádne, klobúk dole... :frajer2: :good:
dúfam, že to postavenie v jednotlivcoch už iba troška vylepšíš :smile03:
tak toto sa podarilo : :D

23. ivan23
budúcu sezónu teda meníš nick na ivan1? :)
TA píše:budúcu sezónu teda meníš nick na ivan1? :)
Ale počkaj počkaj, prečo on? To skôr yzy1 :fucker: :fucker:
no ja si myslím, že TA sa veľmi nezvykne mýliť, pouvažujem... :D :smile03:
do prdele, tak dnes tri remízy a mal som tiky dať aspoň dve :? Nevadí, som zvedavý ako to nakoniec bodovo dopadlo, chytli sme dve, ja jednu aj cathy, takže 6b
Vazte si ze mate takeho GM ..najlepsieho tipera v historii KTL, (ktory ale stale odolava vabeniu MB :) ).

:arrow: http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 76#p123876
dnes sme to zvládli, tak dúfam, že je to signál k obratu v tejto sérii, :smile03: tak bojujeme :box:
nuž neviem, či to tu býva dobrým zvykom, alebo je to na každom GM individuálne, ale očakával som aspoň malinké zhodnotenie toho nášho snaženia, či nesnaženia za celú sezónu. Prehrali sme v PO a čo..? Myslím, že to bolo po veľmi sympatickom výkone, kde sme si rozhodne hanbu neurobili. Tak som naivne očakával aspoň krátke zhrnutie dojmov zo sezóny, ako sa naplnili očakávania a pod. , skonštatovanie, že to nebola márna snaha, malinké dík a ideme ďalej. :sad2: Možno neskôr...
(dúfam TA, že to nevezmeš ako kritiku, ale popud k tomu, že ma tvoj názor na naše účinkovanie v tejto sezóne tak troška zaujíma a chýba mi tu, u iných tímov čo v súťaži tiež skončili som už také niečo zaregistroval) :smile03:
v pohode, neberiem to ako kritiku, resp. ak je kritika mierená správne, tak je užitočná. Pravdupovediac so zhodnotením sezóny čakám, kým sa to bude robiť hromadne ako minulú sezónu. No najskôr asi až po ukončení celého ročníka.
haloou, mám otázočku : čo nové u nás..? počíta sa so mnou, alebo dôjde k nejakým zmenám..?
mám nejaké ponuky, tak by som sa prípadne vedel včas zariadiť. Pochopiteľne najradšej by som zostal :yes:
nevidím dôvod na zmeny v tíme. Na silu Ťa držať nechceme, pokiaľ si myslíš, že máš lepšie ponuky, ale miesto u nás máš rezervované a bol by som nerád, ak by sa menila zostava tímu. Takže vzhľadom na to, že by si najradšej u nás ostal, verím, že budeme pokope aj v sezóne 2009 / 2010.
Inak, stále u nás platí, že naši tipéri majú u nás miesto, pokiaľ sa nerozhodnú inak. Nikoho nevyhadzujeme.
fajn, to som potreboval vedieť, samozrejme rád zostávam :smile03:
som rád
haloo TA, je niečo nové u nás..?
celkom sa už teším na CHC v Košiciach, najmä na zápas so Slovanom. Mohli by sme sa potom dohodnúť na nejaké to pivko a pokecať. Čo ty na to? :pivo3:
ja na to : oukej

čo ostatní?
bolo by fajn, ak by sme sa stretli všetci :yes:
caute

pohodicka, na slovane budem, len mi dajte vediet ci tam, alebo niekde mimo steelky....
tak sme začali celkom slušne, obával som sa, aby sme nevybuchli, ale je to myslím si zatiaľ fajn. Dúfam, že to tak pôjde aj naďalej... :yes:
355 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO