Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

4. cenová

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Oni mu robia hanbu petrik?Prave naopak cest a mal by si im podakovat,za to,ze kolegovci netipuju oni memozu,schvalne prihlaste sa kto by na ich mieste tipoval o 2 ludoch az do konca pohara utechy a nevyprdol sa na to.Velky klobuk pred tymi chalanmi dolu.
Gordie a Duscki robia cest Falcons petrik a spolu s ,TA,,si zasluzia podakovanie ,ze napriek vsetkemu tipuju pravidelne nie hejt a zosmiesnovanie a KTL napriek tomu vydrzali az do konca sezony.
Co to je za nesmysl nedat licenci a všechny z týmu co netipuji házet do stejného pytle. Docela ďivne názory.. Spíše by zasloužily ti co to táhly ve dvou metal..Ale asi každý má jiný názor...No škoda..Tímto stylem to KTL moc daleko nedotáhne ....To je můj osobní názor .Sergion
Ale co cekat od komise(arek,Lord) ktera se nestiti napisat do temy Ice Cats ze komise neni povinna pomahat lidem a vyhana lidi z HF jen proto,ze si dovoli mit na Rusko nebo cokoliv lineho jiny nazor ako oni.Jen by mne zajimalo na co tam taka komise vubec je,ak chcete aby to tu fungovalo tak musite proto i neco udelat a ked treba i pomoct a ked uz na ne seret.tak aspon je nezhadzujte za to,ze dotipovali sami celu sezonu az do konce.Kym si tu kazdy bude hrat jen na vlastnym pisku tak na tento pohar utechy budou lidi ....a nezmeni sa nic
Ja som to samozrejme nemyslel tak ze hanbu robia svojimi vykonmi ti dvaja tiperi co tipuju. A to s tou licenciou bol joke – ja na tim Falcons koniec-koncov ziaden trademark nemam

Moj nazor ale je ze ked nejaky tim dotipuje vo dvojici ci dokonca iba s jednym tiperom, tak JE to hanba – hanba toho GM ze to nechal dojst do takeho stadia a ze to neriesi. Vidim 2 mozne priciny:
1) asi to nebude dobry GM. Moze to byt dobry tiper, ale to v tomto pripade nestaci. Ako GM musi mat snahu, cas, chut, ochotu zabezpecit to aby ten tim fungoval ako ma, v prvom rade aby tipovali v plnom pocte 4 tiperov. Ak to nezabezpeci – a je uplne jedno ci je to kvoli vlastnemu nezaujmu, nedostatku casu, skusenosti atd – jednoducho to nie je dobry GM. To najmenej co moze urobit je prenechat funkciu GM niekomu inemu co to zabezpecit dokaze.
2) mozno na fore nie je dostatocny pocet dostatocne zanietenych tiperov na naplnenie tolkych timov / resp. dostatocny pocet kvalitnych GMs. V tom pripade treba do buducna zvazit fungovanie sice s mensim poctom, ale plnohodnotnych timov, namiesto umeleho navysovania poctu timov o vselijakych neznamych novacikov (aj na posty GM) ktori sice prve dni/tyzdne mozu zacat s velkym zapalom, ale v priebehu sezony sa casto vytratia a potom to konci takto – s “timami duchov“ kde tipuju 1-2 ludia namiesto 4.

Ja proti novacikom nic nemam, ale malo by to cele mat nejaku prirodzenu postupnost – novacik by mal prist, skusit si to (ci uz ako volny tiper alebo hned v nejakom time) ked ho to bude bavit a bude tipovat pravidelne a kvalitne, skor ci neskor si miesto v nejakom time urcite najde, casom ked sa otuka a nazbiera skusenosti mozno vyskusa aj post GM...

PS: je mi jasne ze steelers su iny pripad
Sergion72 píše:
stř 06. dub 2022 07:44
Tímto stylem to KTL moc daleko nedotáhne
málo sa to vie, ale KTL je tu už 16 rokov a aj keby dnes skončila, tak to dotiahla ďaleko.

Chris píše:
stř 06. dub 2022 07:44
Ale co cekat od komise(arek,Lord)
čo to meleš? Čo má s komisiou spoločné to, že petrik napísal vtip? Ja som na Falcons ani TA nenapísal nič ponižujúce.

Nechápem, čo ste to tu vyblili. Ja tu venujem svoj čas niečomu, čo robiť nemusím, a vy mi to tu hneď v prvý deň znechutíte. Sa urážate jak malé deti a namiesto toho, aby ste tu normálne odprezentovali svoj názor, tak tu už vediete svätú vojnu proti komisii, v ktorej petrik ani neni. Sa uvedomte.
Svatu vojnu?Tu som sem nezatiahol ja, do chatu keby som tu napisal,ze chcem aby zavrazdili teba (ako ty Putina)Andyho zastrelili za usvitu (ako on Dadonova akoby on mal nieco spolocne s vojnou) ci Flyersovi sa vyhrazal bitkou(ako on mne len za to,ze mam iny nazor na Rusko ako vy vtedy by to bola svata vojna).Ja som chcel to nechat za sebou ked som ti jediny napisal zly cas zaciatku duelu v rozpise ,ty si to odmietol a vyhanal ma z HF tak sa tu teraz nehraj na obet tvoju pm mam ulozenu
Ale ja vam to neprajem,na rozdiel od vas sa riadim heslom nezelaj inym to,co nechces aby zelali tebe.Mne ide o to,ze si pisal,v teme Ice Cats ze komise neni povinna pomahat lidem,to mas pravdu pomahat povinna neni ale kym tu sa budeme delit na dobrych a zlych nikdy tento pohar fungovat nebude ani diskusia v teme.Kaja som k navratu presvedcil ja,on to nechcel a ak jedine za Dragouns ale ja som mu pomohol ked to potreboval on,tak mi to oplatil aby netipovali 3 do konca ZC,to tipoval za "mna," ten pohar utechy tipoval by pre tvoj napad tak to netipuje.Ty si pisal,ze tu nechces "mojich ludi"vidis a ja kludne privitam tvojich,ci kohokolvek ktory nahradia tych co odchadzaju.Diskusia pisal si,ze chces diskusiu v KTL a co si preto urobil aby fungovala?Nic ja som sa tam snazil pisat nech to rozbehneme a miesto toho len Lord ma tam napadal so Stretmanom a ty si sa k nim pridal,miesto toho aby sme sa doberali o KTL ako ma byt tak tam nepisete nic a len ludi napadate.Kym toto nezmenime nikdy to fungovat ako chces nebude.
A preco som pisal o komisii?Lebo ste mi i s Lordom zakazovali pomahat ludom,vraj sa budeme spolu len zrazat,ano rad to urobim ked mi ukazete ze tym ludom budete pomahat vy na to by tam komisia mala byt ,staci len chciet a ty chalani to radi privitaju.Citali ste ten stary rozhovor s Puchovskym?Komu dakoval za pomoc s navratom do KTL?Mne a to urcite "moj" clovek neni.Kym toto nepochopime veci da dopredu nepohnu.
Tu treba pomoct tym chalanom co tipuju pravidelne ale nevedia co robit aby tipovali 4 a nech pomoze kto moze a nie,ze ich nechate samych a budete pisat vtipy,tie su fajn,sam ich mam rad,ale oni potrebuju pomoc a nie vtipy,tie ich do kompletnej zostavy nedostanu.
ty si fakt majster v hysterickom prekrucani suvislosti.
No daj co z toho neni pravda,rad sa poucim
Na vsetko z toho su pm ci spravy v teme Ice Cats.
teba nema zmysel poucovat, zas si vsetko prekrutis.
Ked niekto nevie co robit aby mu v time tipovali 4 ludia tak nemoze (nemal by) robit GM... nech najskor tipuje ako radovy tiper a GM robi az neskor ked ziska dostatok skusenosti na to aby aj sam bez pomoci dokazal zabezpecit standardne fungovanie timu.

Dalsia vec je ta ze nie je pomoc ako pomoc. Jedna vec je poradit ked sa dany menej skuseny GM chce na nieco spytat, nieco mu nie je jasne atd. To je uplne v poriadku a urcite to aj kazdy z komisie bez problemov urobi.
Uplne ina vec je ked za daneho menej skuseneho GM robi konkretne veci ohladne riadenia timu niekto iny, ale “akoze“ v jeho mene. Niekto iny zanho oslovuje tiperov a nahovara ich na tipovanie v jeho time atd. To je uz IMO cez ciaru, z daneho “neschopneho“ GM to robi iba babku v rukach niekoho ineho a taky tim ma vysoky predpoklad ze s nim budu problemy (napr. ze mu tiperi stratia motivaciu, prestanu tipovat, GM za nich bez pomoci nedokaze najst nahradu atd)

Zaklad standardneho fungovania timu je aktivny a skuseny GM, inak je to koledovanie si o pruser. (skusenost musi mat v prvom rade s KTL a s tym ako funguje, nemusi to byt predchadzajuca skusenost s funkciou GM)
Duscki a Gordie ty si to dohadovali sami ja som ich do timu nebral ani im tim nezostavoval tam bola GM Tiperka ta skusena bola.tam s tym nic spolocne nemam.

Ice Cats uz som to pisal ale este raz GM Ice Cats mal byt chrto,na to mam pm komunikaci a moze to sam potvrdit.Ja som si vybral chrta aby bol GM mojho ex timu a uz to bolo dohodnute len na poslednu chvilu sa objavil mirah a stefan by bol bez timu.Ano bola chyba urobit ho GM len to je preto,ze tu si kazdy hra na svojom pieskovisku a arek razi tezu komise neni povinna pomahat,keby som vedel,ze mu pomozu tim najst mile rad by som to nechal v ich rukach,lenze tomu tak neni.Kym tu nebudu ludia si pomahat a kazdy bude hrat na svojom pieskovisku cez ciaru je len pojem u mna je cez ciaru ked arek ci Lord z komise su neni ochotny mysliet aj na tych co potrebuju pomoc a ked im niekto pomoze este ho hejtuju.Arek videl,ze to,ze napise do temy Ice Cats tak to neznamena,ze to aj vidia,lebo ta je tu de facto mrtva a nikto tam nic nepise.Ak budu mile rad to necham na nich,rad uvidim ked aj nieco riesia a ty ludia tu pomoc uvitaju tomu verte
Po odchode stefana si buddy a jakub GM vybrali sami medzi sebou s tym som ich oslovil a dohodli sa medzi sebou,to mozu potvrdit aj oni
Prave majster v prekrucani si ty arek,vyhrazal si sa mi trestnym oznamenim a potom to si inak pochopil,si to prekrutil,teraz to iste,to k comu sa nechces vyjadrit,ci by si sa mal ospravedlnit nebodaj to nazves prekrutenim.Ja som sa ti ospravedlnil,opat to mam v pm ty si podanu ruku odmietol prijat.To uz je tvoj vyber.
Chris píše:
čtv 07. dub 2022 07:50
Ja som chcel to nechat za sebou ked som ti jediny napisal zly cas zaciatku duelu v rozpise ,ty si to odmietol a vyhanal ma z HF tak sa tu teraz nehraj na obet tvoju pm mam ulozenu
za celu sezonu si mi napisal neskutocne mnozstvo hnusnych sprav a hadzal na mna vsade spinu. Po tom vsetkom prides s PM, ze (parafrazujem) "podme na vsetko zabudnut a byt zase kamarati"? A co si cakal? Si normalny? A napisal som ti len, ze sa mozes na mna i na HF vyprdnut, co bola len reakcia na tvoju vetu o vyprdnuti sa na pomahanie mi. To neni vyhananie, tak neviem, co sa mi tu vyhrazas tym, ze to mas ulozene. Pre mna za mna si to aj vytlac, zaramuj a zaves nad postel. Uvedom si, ze toto forum je moje a neni to verejna sluzba. Aj keby som niekoho vyhanal alebo dal BAN, tak mam na to pravo, pretoze tu nikoho trpiet nemusim. Tak si zacni konecne pred odoslanim svojich prispevkov a sukromnych sprav po sebe citat to, co si napisal a zacni sa ku mne i k ostatnym chovat slusne.
Chris píše:
čtv 07. dub 2022 09:28
vyhrazal si sa mi trestnym oznamenim
:rofl: ved som ti len napisal, ze tvoje proruske kydy su aktualne na urovni trestneho cinu, co je fakt.
Za to ked inemu prajes smrt,uplatnujete kolektivnu vinu ako fasisti to asi fakt neni :hehe: aj to je na urovni trestneho cinu
Obrázek
No toto som chcel dosiahnut ked si stratil kontrolu nad sebou tak aj pravdu napises,konecne to to trvalo,tie hnusne spravy boli to co som tu napisal,na jednej strane vyplakavas ze pohar netipuju a potom pises toto forum je moje,to je pravda,ale v tom je i ten problem,ak by si chcel aby ti niekto pomahal musis najskor pomoct ty jemu jednostranne to nefunguje a nikdy nebude
Chris píše:
čtv 07. dub 2022 09:22
Duscki a Gordie ty si to dohadovali sami ja som ich do timu nebral ani im tim nezostavoval tam bola GM Tiperka ta skusena bola.tam s tym nic spolocne nemam.
akurat, ze nie. Falcons prihlasoval do sezony Gordie, on je tam GM od zaciatku.
A co ja s tym mam kto bol ci nebol GM ich timu?To si dohadovali medzi sebou ja som riesil Ice Cats a svoj tim.Inak ten nazov sedi presne tak sa chovas ,to patri do 4 cenovej takze s nazvom suhlasim to co tu predvadzate a vypisujete patri do 4 cenovej spis minuleho storocia.Navod na vrazdu,kolektivna vina .... k tym hnusnym spravam mozem komukolvek dat svoje heslo,nech si spravy pozrie ziadne spravy co neboli pravda,ze miesto spajania lidi rozdelujes na poslusnych a tych co nie som nepisal.To su zase len fabulacie,ano napisal som,ze sa na teba vyprdnem s pomocou lebo miesto Dakujem,ze si mi dal vediet,ze mam zly tip si zautocil a to bolo az potom ked si pomoc odmietol.
Ty jsi neskutečnej klaun, k tomu se ani nemá cenu vyjadřovat. Co příspěvek to lež nebo překrucování reality. Buď to děláš zcela vědomě, nebo jsi nemocný a potřeboval bys pomoct. Tak jako tak je mi líto tebe i každého, kdo s tebou musí přijít do kontaktu. A obzvlášť líto je mi Areka, protože ten se s tebou musí potýkat nejvíc. Dělá tady pro KTL každý den ve svém volném čase naprosté maximum, a jediné co si tím od tebe vyslouží je kopání, flusání a lhaní. A dokázat jeho naštvat, to už chce opravdu velké úsilí, to jsem tak dobře jako ty nedokázal ani já ve svých „nejlepších“ časech. :hroza:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS