Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

jj petrik to tak domotal ze vyradil aj svoj vlastny tim :lol:
HK sa momentalne pripravuje na novu sezonu v treningovom centre Philippa Pinela v Pezinku.

Coskoro sme spat!

Tento příspěvek u mě skóruje!
Já bych chtěl je upozornit, kdybyste to tady náhodou četli, jako že to asi nehrozí, tak nám dnes začíná sezona. Tak by bylo od celého týmu velice milé, kdyby natipoval.
chalani sorry.moja forma zlyhala.....dufam,ze uz je smole :wink: koniec a zacne sa znova darit.tak este raz prepacte
chlapci je mi luto,ze som nemala natipovane ale bola som dlho v praci a jediny pristup na net mam cez telefon,cez ktory my neslo natipovat :cry: .neviem z akeho dôvodu,pretoze doteraz bolo vsetko v poriadku.tak prepacte stat sa to uz nestane :!: :!: :!:
No je to velmi závážná nebál bych se říci i neodpustitelná chyba. Ale myslím, že třeba poslaná buchta nebo aspoň bábovka by to spravila tak, že bychom byli ochotni na to zapomenout.
dejf píše:Ale myslím, že třeba poslaná buchta by to spravila tak, že bychom byli ochotni na to zapomenout.
Najdi si spolecnici na noc sam :nono2:
dejf píše:No je to velmi závážná nebál bych se říci i neodpustitelná chyba. Ale myslím, že třeba poslaná buchta nebo aspoň bábovka by to spravila tak, že bychom byli ochotni na to zapomenout.
v tom pripade sa silno posnazim a ak nebude stacit tak pozvem na :pivo2:
moze sa mi takto super nedarit.vobec tomu :hroza: nechapem
:D ja viem v com je problem ;) , ale neporadim :P
nemozem hned na zaciatku kazdeho odrovnat....necham chvilu vyhravat aj druhych ale o chvilu som v starych dobrych kolajach.....
Koukám, že tipovat ve čtyřech lidech je pro nás v posledních dnech docela neřešitelnej problém. :hmm:
tak takto pokracovat a bude to parada....super zaciatok tohto kola..pevne verim,ze nam to pojde takto aj nadalej a vsetkym vratane "Petrika" ukazeme kam patrime..urcite nie na poslednu ci predposled :-O nu priecku
No hlavně musíme všichni tipovat. Minulé kolo jsme to taky měli rozjeté dobře a pak stačil jeden víkend a byli jsme zas dole.
Rono, ty tady večer napíšeš půlstránkovej elaborát ne téma ''Všichni jsou na Bryzgalova zlí'', ale pak ti dělá problém natipovat pár zápasů.
To už je letos v každém kole po několikáté. To jseš zas na něco nasranej a uraženej nebo máš v 17 letech alzheimera a nepamatuješ si, co si dělal před půl hodinou?
neviem preco ale mam taky pocit,ze to tipovanie podaktorých prestalo bavit...takto to daleko nedotiahneme :verysad:
Vazena Komisia KTL, vazeni generalni manazeri klubov, vazeni hraci, fanusikovia a media, rad by som vas touto cestou pozval na mimoriadnu tlacovu konferenciu, ktora sa uskutocni dna 24. decembra 2013 v priestoroch viedenskej mesity o 17:30. Dress code: Moslim.
Jste dva v allstáru! :cool:
Samy pozitiva a socialni jistoty! :jn:
Vzdavam sa postu generalneho manazera timu KTL Hockey Kent a definitivne odchadzam z timu a KTL.

Krasne Vianoce.
:dudo:
tak chalani prajem Vam perfektného Silvestra a všetko dobre do nového roku.... :wine: :ejha:
a vela spolocnych úspechov v KTL
Ďakujem a pripájam sa, všetko len to dobré po celý rok :yes:
Zatím válec. :hfman: Jen tak dál! :povzbudzovanie:
Dneska opět skvěle. Dejf nás táhne jako pravej lídr. :good: Let's go HK!
Je to tam. :wave: Nakonec v šesti zápasech, což se dá hodnotit jako pohodová série. Ale nakonec to tak nebylo, tuším, že hned tři "zápasy" se rozhodli o jeden jediný bod. :nervozny:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS