Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Gratulujem k postupu :)
chalani skvela praca.Obzvlašt Dejf si spravny šef,ktori nas pekne potiahol...Parada :klobuk: a teraz zabojovat proti Bulls...tak pomee :box:
No dnes by ste vyhrali keby sa uz hralo. Som vravel našim že sa vas neoplati podcenit. Dufam že to bude zaujmava seria prajem vam veľa šťastia.
mame co robit aby sme tento stav otocili...tak neterba to vzdat a podme zabojovat.my na to mame :box:
Zajímavá situace.

HK: 6 + 7 + 4 + 4
MB: 9 + 4 + 4 +4

Tedy první dva nejlepší oba 13 a pak v prodloužení ostatní taky stejně. Kdo vyhrál? :neviem:
nooo to teda ano...vyhrat a ziskat bodik by sme mohli my...ale neviem prečo mam taku predtuchu,ze my to nebudeme :?
No ved toto ja si nad tím lámem hlavu už od ána ako som videl výsledky. :sok:
Rono píše:Zajímavá situace.

HK: 6 + 7 + 4 + 4
MB: 9 + 4 + 4 +4

Tedy první dva nejlepší oba 13 a pak v prodloužení ostatní taky stejně. Kdo vyhrál? :neviem:
V minulosti by to boli nájazdy ale na tie sa už (asi :hmm: ) nehrá a bojím sa že to bude lepšie nasadený tím :neviem: , ach dnes podali Bulls dost slabý výkon a vy nevyužijete ani to :slap:

Ale na KTL stránke v pravidlách sú stále nájazdy a kedže nie je určené poradie malo by to ísť podla abecedy a v tom prípade by vdaka dejfovi predsa len vyhrali HK..
Jako jestli je to fér, tak holt se toto prostě nebude počítat a budeme hrát kdyžtak o den víc, jinou možnost nevidím. :ee:

Hlavně ať to nerozhodně něco jako, kdo měl nejvíc bodů ze všech tipérů dnešního game, tak jeho tým vyhrál, nebo něco podobnýho (jak tu někdo třeba naznačil postavení v tabulce ze ZČ).. :hroza:
Obrázek


Škoda že na nájazdy sa nehralo už pri zápasových kolách.. takto o nich nebolo počuť celý rok a vôbec nikto to poradie nenastavoval. Komisia mohla pred PO aspoň upozorniť nato, ved sú tu aj nové tímy (ako ten náš :-P ) alebo noví tipéri...
ale aj keby boli najazdy a islo by sa abecedne tak to je stale 1:1 :shock:
Rono píše:Jako jestli je to fér, tak holt se toto prostě nebude počítat a budeme hrát kdyžtak o den víc, jinou možnost nevidím. :ee:

Hlavně ať to nerozhodně něco jako, kdo měl nejvíc bodů ze všech tipérů dnešního game, tak jeho tým vyhrál, nebo něco podobnýho (jak tu někdo třeba naznačil postavení v tabulce ze ZČ).. :hroza:
Holt suhlasim s ronom zápas by sa mal opakovať keby sa nám nahodou pripisalo výťazstvo tak náš tím by stoho radosť nemal nak sa rozhodne normalne a nie podla takych vecí ako hore uviedol rono
chrto85 píše:ale aj keby boli najazdy a islo by sa abecedne tak to je stale 1:1 :shock:
Rozhoduje hned 1. nájazd..
Jestli je to v pravidlech, neni co resit.
tento zapas po najazdoch vyhraju HK (dejf - 6b vs. AngeloTony - 4b)

toto pravidlo je rovnake uz X rokov - ano, sice sme to mohli pripomenut, ale zas nevidim ziaden zasadny problem v tom ze to pripomenute nebolo...
ti co pravidla neovladaju by si ich mali vo vlastnom zaujme aj bez nabadania od komisie nastudovat a v pripade ze nieco nie je jasne sa pytat... :neviem:
Za nabadani k porusovani pravidel bych obema tymum odebral za nasledujici den jeden bod :andy:
petrik píše:tento zapas po najazdoch vyhraju HK (dejf - 6b vs. AngeloTony - 4b)

toto pravidlo je rovnake uz X rokov - ano, sice sme to mohli pripomenut, ale zas nevidim ziaden zasadny problem v tom ze to pripomenute nebolo...
ti co pravidla neovladaju by si ich mali vo vlastnom zaujme aj bez nabadania od komisie nastudovat a v pripade ze nieco nie je jasne sa pytat... :neviem:
Nj ale si pamätám že v minulých sezonach mal to poradie nastavené skoro každý tím a niektorí GMs to menili aj viac krát za sezonu.. si pozri teraz tie témy zmluvy (btw prečo sa riešia nájazdy v téme zmluvy? :dudo: ) a nikto tam poradie nemá.. nepoužívalo sa to, tak sa zabudlo nato.
Hm. Takze jsme konecne vyhrali, a hodne je to pro nas dulezity. Ale tento.system je fakt naprd, sorry, ale tu se.proste ma pocitat remiza, tudiz nikdo ani bod a hrat o den dele... No, co uz... Tak GL do dalsich zapasu..
Ohlund píše:
petrik píše:tento zapas po najazdoch vyhraju HK (dejf - 6b vs. AngeloTony - 4b)

toto pravidlo je rovnake uz X rokov - ano, sice sme to mohli pripomenut, ale zas nevidim ziaden zasadny problem v tom ze to pripomenute nebolo...
ti co pravidla neovladaju by si ich mali vo vlastnom zaujme aj bez nabadania od komisie nastudovat a v pripade ze nieco nie je jasne sa pytat... :neviem:
Nj ale si pamätám že v minulých sezonach mal to poradie nastavené skoro každý tím a niektorí GMs to menili aj viac krát za sezonu.. si pozri teraz tie témy zmluvy (btw prečo sa riešia nájazdy v téme zmluvy? :dudo: ) a nikto tam poradie nemá.. nepoužívalo sa to, tak sa zabudlo nato.
Ja osobne som to pre Falcons nenastavoval lebo som bol spokojny s abecednym poradim :)
A preco v topicoch zmluvy? A preco nie? :neviem: Naco zakladat dalsich 14 topicov co budu mat vyuzitie max. mesiac…?
Rono píše:Hm. Takze jsme konecne vyhrali, a hodne je to pro nas dulezity. Ale tento.system je fakt naprd, sorry, ale tu se.proste ma pocitat remiza, tudiz nikdo ani bod a hrat o den dele... No, co uz... Tak GL do dalsich zapasu..
Remiza je samozrejme nesmysl. Neni cas na opakovani zapasu.
Vzdyt mezi 1. a 2. kolem bylo den volno.. tak treba bude i ted, resp. se mohlo pocitat skore z toho dne kdy bxlo to volno..
Rono tak sa to robit neda. Co ak by aj nahradny zapas skoncil remizou? Taky posun si uz nemozeme dovolit, pretoze rozpis je nastaveny tak, ze PO konci presne vtedy, kedy v NHL zakladna cast.
Jo, ja to chapu. :-) Uz se v tom ani necci dal nejak brblat... :-D Hlavni je ze jsme taky konecne vyhrali.. :jn:
petrik píše: A preco v topicoch zmluvy? A preco nie? :neviem: Naco zakladat dalsich 14 topicov co budu mat vyuzitie max. mesiac…?
Úplne by stačil jeden topic nájazdy kde by každý gm hodil poradie.. bolo by to pokope nemusel by vyhodnocovatel prehladávať x topicov aby to našiel.
Ohlund píše:
petrik píše: A preco v topicoch zmluvy? A preco nie? :neviem: Naco zakladat dalsich 14 topicov co budu mat vyuzitie max. mesiac…?
Úplne by stačil jeden topic nájazdy kde by každý gm hodil poradie.. bolo by to pokope nemusel by vyhodnocovatel prehladávať x topicov aby to našiel.
No to uz by si museli vyhodnocovatelia povedat ak by im to viac vyhovovalo… viem si predstavit ze ak by to GMs zacali brat vazne a menit to poradie kazdy den alebo aspon viackrat za kolo, bol by z toho v jednej teme dost velky bordel…
Samozrejme ak na to GM kadia ako teraz tak by ten 1 topic bohato stacil… :neviem:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG