Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tyy vole!Dobré :D Len dať Freddie92 a Pamelu A. :lol2:
Petrík aj to tvoje dielko, má niečo do seba. :yes: Vidím, že tu na fóru je docela dosť šikovných ľudí, ktorý vedia vyrobiť pekné bannery.Klobúk dolu. :good:
sorry ale z toho vasho sucasneho zeleno-fialovo-bledomodro-cervenozltomodreho (zabudol som na nieco?) nemam dobry pocit :D
petrik píše:sorry ale z toho vasho sucasneho zeleno-fialovo-bledomodro-cervenozltomodreho (zabudol som na nieco?) nemam dobry pocit :D


To už mi písal aj Thrasher.Rešpektujem vaše názory a tvorivé pripomienky. :wink: Barrki má s nami podpísanú zmluvu na výrobu bannerov, docela dobre honorovanú :smile03: , čiže ak by v budúcnosti prišlo k zmenám, tak jeho oslovíme, aby nám predložil návrhy svojich nápadov na nové bannery , z ktorých po dohode v tíme, vyberieme ten najlepší. :smile03: Sankcie za porušenie autorských práv sú dosť vysoké a my to rešpektujeme a riskovať prípadné súdne poťahovačky nebudeme :lol2: :lol2: .Okrem toho ani na to nemáme dôvod, kedže sme s jeho prácou spokojný. :good: :yes:


Skôr musíme zlepšiť naše výkony ,to je momentálne našou prioritou.
Mne jediné čo na tom bannery vadí je tá zrezaná deanova hlava :D ináč ok :wink:
Obrázek

dokaz, ze medzi HK a IC a ich GMs panuju dobre vztahy :) :D
petrik píše:what about this:

Obrázek
Když už dáváš návrhy, tak zveřejním ten co sem nabízel milosovi :)
Obrázek
petrik píše:what about this:

Obrázek
Husté tieto bannery. Ja byť na vašom mieste tak hneď mením tie súčastné za tieto. :) Takže tu máme ďalšieho výborného grafika. :) :thumbsup: Dobre vedieť ak dačo aspoň viem, koho treba otravovať. :D

A dobrý je aj ten banner čo navrhol TT, ale ja by som odporučil ten petrikov. :) Petrikov sa mi páči o niečo viac. Nechajte si súčastný v podpise a dajte si aj tieto 2 new. :D
Obrázek
som sa nahodil pre tiiim :lol:
Schwolco píše:Obrázek
som sa nahodil pre tiiim :lol:
No pekne a vidím, že to hneď slávilo aj úspech a hneď k tebe prišla aj pekná babenka. :) Teraz vážne na tej foto si ty? Tá baba s tebou ak smiem vedieť je tvoja kočka? :roll:
hej hej som to ja a hento moja kocka neni :smile03:
Schwolco píše:hej hej som to ja a hento moja kocka neni :smile03:
Aha tak je to teda no okik teda. :wink:
milos76 píše:
petrik píše:sorry ale z toho vasho sucasneho zeleno-fialovo-bledomodro-cervenozltomodreho (zabudol som na nieco?) nemam dobry pocit :D


To už mi písal aj Thrasher.Rešpektujem vaše názory a tvorivé pripomienky. :wink: Barrki má s nami podpísanú zmluvu na výrobu bannerov, docela dobre honorovanú :smile03: , čiže ak by v budúcnosti prišlo k zmenám, tak jeho oslovíme, aby nám predložil návrhy svojich nápadov na nové bannery , z ktorých po dohode v tíme, vyberieme ten najlepší. :smile03: Sankcie za porušenie autorských práv sú dosť vysoké a my to rešpektujeme a riskovať prípadné súdne poťahovačky nebudeme :lol2: :lol2: .Okrem toho ani na to nemáme dôvod, kedže sme s jeho prácou spokojný. :good: :yes:
no nic proti barkkimu ale v porovnani s bannermi ich teamu mi tie vase pripadaju mierne povedane odflaknute.
farebna katastrofa (nevolate sa nahodou "rainbow kent"? :lol: ) a obsahovo tiez ziadna vyhra - supermana beriem (ocenujem prepisane S na K), logo OK - ibaze mam vyhrady k tomu ze to logo je ovela "ostrejsie" ako superman a okrem toho logo aj superman by mohli byt vacsie aby banner nevyzeral taky prazdny
ta silueta hokejistu s logom HF sa mi tam ale vobec nehodi a mne to vyzera ze tam bola pridana len z nudze kvoli tomu aby tam nezostal prazdy plac :P

celkovo mi ten banner pripada strasne ale strasne amatersky - akoby zbuchany za 2 min v nejakom primitivnom programe (skicari?) bez akehokolvek farebneho aj kompozicneho vkusu.
sorry :)

ale ak sa vam paci tak to je hlavne :angel:
Schwolco píše:hej hej som to ja a hento moja kocka neni :smile03:
To chce čas příteli. :D
Leonardo píše: To chce čas příteli. :D
diki ale ja ju nechem :lol2:
momentalne do vianoc budem rad ak sa udrzim free :cool:
Schwolco píše:
Leonardo píše: To chce čas příteli. :D
diki ale ja ju nechem :lol2:
momentalne do vianoc budem rad ak sa udrzim free :cool:
Tak to jsi můj člověk. :smile03:
Hodně štěstí...a odolávej jak jen to půjde. :D
diki, naaapodobne :lol:
Sorry milos,barrki,ale suhlasim s petrikom.Paci sa mi ten jeho navrh,takisto aj TT urobil zaujimavy banner.Celkovo ten nas je taky cirkusantsky,az by som povedal,ze s takymi bannermi ani nemozme vzbudzovat respekt.Navyse vzhladom na nase postavenie v tabulke...

Len neviem,preco tam vsetci rypete logo Rangers.
som myslel ze to je oficialne logo vasho teamu :D
To The Thrasher-úžastné!!! :good:

To náš banner:
Celkovo nieje to zlý štýl,ale nesedia mi farby a tá spomínaná deanova hlava :D Logo sa mi velice páči :roll: Ále väčšinou súhlasím s chalanmi...no kým sa nevyrobí nič lepšie,tak aspoň nech ten v podpise je :)
Freddie92 píše:To The Thrasher-úžastné!!! :good:
Díky :D
kajo píše:Len neviem,preco tam vsetci rypete logo Rangers.
Přesně jak říkal petrik, já taky myslel že je to oficiální logo týmu ;)
Logo bolo pôvodne zamýšľané ako oficiálne, ale nebránim sa zmenám, ak sa ostatným členom nepáči.Ide o to zosúladiť predstavy ostatných členov tímu a podľa toho vyrobiť také ,s ktorým budeme spokojný.Čo sa týka banneru, všetky nápady majú niečo do seba a sú pekné, ale pre mňa je podstatný herec Dean Cain, ktorý mi na tých ostatných chýba.To je jediné, čo chcem určite zachovať, aby bol tvárou nového tímu.Ostatné je vecou tvorivej fantázie a dohody členov tímu.
Nevim, mě se původní návrh líbil víc, tady máš s Deanem
Obrázek
Případně takhle:
Obrázek
sice to s animovanym supermanom sa mi pacilo ovela viac, ale na milosovu ziadost som do toho mojho loga skusil zakonponovat aj hezouna deana caina :doh:

Obrázek

v supermanovskom kostyme bol bud taky malinky ze sa ani nedalo poriadne rozoznat ze je to dean caine, alebo bola z neho prakticky len hlava, tak som tam smaril jeho podpisovu kartu :D
nech sa lubi :-P
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS